Kolczyk w paznokciu

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Kolczyk w paznokciu

Postprzez gabriela494 » 10 lip 2013, o 20:15

Witam :)

Planuje zrobić sobie kolczyk w paznokciu, ale mam w związku z tym pytanie. Jak przekłuć paznokieć (czym), oraz czy zmiękczać go jakoś przed przebijaniem a jeśli tak to jak :P
Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Tylko mnie nazywa kochaniem ,to mój teren pod jego ubraniem.
gabriela494
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 kwi 2013, o 22:39

Re: Kolczyk w paznokciu

Postprzez vaniliiia » 10 lip 2013, o 21:36

Do wykonania piercingu paznokcia potrzebne jest specjalne wiertło, którym należy zrobić otwór w płytce paznokcia. Oprócz tego należy wybrać kolczyk. Warto przy tym kierować się nie tylko ciekawym kształtem, kolorem czy wzorem na kolczyku. Znacznie istotniejsza jest chociażby jego wielkość oraz wykonanie. Należy zastanowić się, czy dany model kolczyka nie będzie nam przeszkadzać, czy nie będziemy nim zaczepiać np. o ubrania.
Ponadto istotne jest też wykonanie i wykończenie danego kolczyka.

Myślę, że warto iść do kosmetyczki która specjalizuje się w wykonywaniu tego typu kolczyków... Napewno to bezpieczniej niż samemu :)

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Kolczyk w paznokciu

Postprzez Hadassa » 11 lip 2013, o 11:46

patrzyłam kiedyś na to ;) ale wydaje mi się strasznie niepraktyczne, że właśnie można o coś zaczepić itp ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kolczyk w paznokciu

Postprzez karolcia23 » 11 lip 2013, o 19:11

Moja koleżanka zrobiła sobie coś podobnego jakieś pół roku temu... Jednak jakoś nie mogła się do tego przyzwyczaić i na tym zakończyła swoją historię.

Tak samo jak mówi Kayira - Koleżanka również twierdziła, że jest to niepraktyczne zwłaszcza w przypadku wszelkiego rodzaju pracy kuchennych

feromony - Coś co działa na każdego
karolcia23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lip 2012, o 19:28

Re: Kolczyk w paznokciu

Postprzez MowisziMasz_com_pl » 12 lip 2013, o 11:48

Chyba nie ma w tym moim zdaniem niczego fajnego, kolczyk w paznokciu? Przecież na dobrą sprawę w wielu sytuacjach będzie Ci on przeszkadzał w wielu czynnościach,nie brałaś tego pod uwagę?
MowisziMasz_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 25 maja 2013, o 19:57

Re: Kolczyk w paznokciu

Postprzez Adidasowa » 12 lip 2013, o 19:40

Ja tez uważam to za niepraktyczne. Ciągle będziesz o coś zaczepiać, aż w końcu niechcacy wyrwiesz, a ból miły już nie będzie...

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kolczyk w paznokciu

Postprzez zanetkaa » 15 lip 2013, o 09:17

Gdybym mogła tylko leżeć i pachnieć, nie zastanawiałabym się ani chwilkę. Uwielbiam wszelkie paznokciowe udziwnienia.

zanetkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 lip 2013, o 09:11

Re: Kolczyk w paznokciu

Postprzez nati18 » 18 lip 2013, o 12:18

Paznokcie rosna szybko wiec bedziesz musiala skrocic je to i po kolczyku bedzie . mozesz sprobowac przeciez ci sie podobac czy cos nie bedzie to skracasz paznokcie i koniec :) takie moje zdanie

Kochać to nie trzymać za rękę, lecz puścić ją by druga osoba nauczyła się chodzić w miłości.
Avatar użytkownika
nati18
Fajna Kobietka
 
Posty: 159
Dołączył(a): 23 maja 2013, o 19:29

Re: Kolczyk w paznokciu

Postprzez ewcia » 18 lip 2013, o 12:27

Zastanawiam się jak można kolczyk umieścić na paznokciu... Przecież paznokcie rosną. Kolczyk zakłada się tylko na paznokieć, który rosnąc przesuwa go dalej, czy jest jakiś inny sposób "montażu", np. przyklejenie. Jeśli ktoś lakieruje paznokcie, co wtedy? Przecież jak się przewierca paznokieć żeby zaczepić kolczyk, to gdy lakier do paznokci albo zmywacz dostanie się na skórę pod paznokieć, to może być nieciekawie.

Nowa oferta w katalogu avon -> http://www.avonline.pl/avon-katalog-online
Avatar użytkownika
ewcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 lut 2013, o 22:43

Re: Kolczyk w paznokciu

Postprzez Hadassa » 18 lip 2013, o 12:34

robi się go zazwyczaj na końcu paznokcia ;) nie dotyka on skóry ;)
ja się zazwyczaj z kolczykami spotykałam przy robieniu tipsów ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kolczyk w paznokciu

Postprzez Szarotka.Redcart_pl » 18 lip 2013, o 15:16

Kolczyk w paznokciu? Szczerze mówiąc to brzmi to bardzo dziwnie.. Nigdy nie próbowałam czegoś takiego,nie wiem nawet czym bym chciała,zresztą powyższe opinie też nie są ku temu zbyt przychylne. Zastanów się jeszcze póki masz czas.
Szarotka.Redcart_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 15:08
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników