KOLĘDA

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Re: KOLĘDA

Postprzez dzo » 23 sty 2013, o 20:54

Taki ja napisał(a):
dzo napisał(a):Robić błędy czasem każdemu się zdarza ale jak ktoś ani jednego posta nie pisze poprawnie w języku polskim to nie najlepiej o nim świadczy 8-)
Ludzie mamy XXI wiek 8-) wystarczy czytać książki, czytać strony internetowe (te z prawdziwą treścią), ludzie którzy dużo czytają robią o wiele mniej błędów.
Trzeba się rozwijać przez całe życie a nie tylko w podstawówce 8-)
Mi by było głupio robić tyle błędów jak jakiś analfabeta.
No kurcze nie pojmuję dlaczego ludziom nic się w życiu nie chce. Nawet dowiedzieć się jak poprawnie się wysłowić.

Droga dzo.Zgadzam sie z Twoimi wypowiedziami na temat bycia Polakiem I zobowiazan za tym idacych,ale jak Ty uwazasz,czy w konwersacji z innymi osobami bardziej zauwazalnym bedzie to,aby napisac cos poprawnie pod wzgledem ortograficznym,czy tez pod wzgledem stylistyczno-interpunkyjnym?Wydaje mi sie ,ze bardziej bedzie zrozumiane to drugie,gdyz nadaje wypowiedzi sens I tresc,a Ty(przepraszam,nie mam na celu urazenia Cie)klepiac swe zdania bez skladu I ladu mozesz nabawic sie zadyszki.Nikt ze sluchajacych Twych klepanych ortograficznie zdan nie rozumie,o co tak naprawdechodzi.Uwazam ,ze jesli juz kogos masz zamiar poprawic,to sama nie popelniaj razacych bledow.Czytanie ksiazek uczy ortografii oraz stylu z interpunkcja.Przepraszam za ewentualne bledy z mojej strony,oraz nie omieszkam poprosic Cie,o zalozenie postu ortograficznego,gdzie mozna takie bledy poprawiac,gdyz jak zauwazylas zapewne,ten post dotyczy koledy,aTwa mala dygresja wprowadzila drobny zamet na pare stron,pomijajac to ,iz przebywam na stale poza granicami naszego kraju pare ladnych lat.


:lol: :lol: :lol:

Ubawiłam się mistrzu stylistyki i interpunkcji :lol: :lol:

I żeby było w temacie to powiem jeszcze: Heeeejjj kolędaaaaa koooolędaaaa
dzo
 

Re: KOLĘDA

Postprzez Armigor » 24 sty 2013, o 00:15

dzo Twoja ironia jest żałosna, podaj sobie rękę z Rabarbarem on też lubi doszukiwać się u innych . :D
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: KOLĘDA

Postprzez elzbieta45 » 24 sty 2013, o 08:45

Wiesz Amigor o tym samym pomyslałam , ze mogłaby sobie reke podac z RABARBARKIEM
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Thouven03, Ymisio54