Kompleks małego członka

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Kompleks małego członka

Postprzez zenla » 18 lip 2017, o 13:38

Jestem z facetem, generalnie wszystko spoko. Lubimy ze sobą spędzać czas, właściwie to spędzamy ze sobą każdą wolną chwilę :) Tylko jest jeden mały problem, on ma kompleks małego członka. Wiem, że to może wydawać się głupie, czy nawet śmieszne, ale z tego co widzę to dla niego jest jakiś problem... MI to tam nie przeszkadza... ale jemu jest z tym źle. Czy ktoś z was spotkał się z czymś takim wcześniej?
zenla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 lip 2017, o 13:35

Re: Kompleks małego członka

Postprzez matag » 20 lip 2017, o 11:44

Pozostają trzy wyjścia:
1. zmienić partnera;
2. pomóc mu w jakiś sposób, aby wrzucił na luz i się nie przejmował;
3. nic nie robić, czyli aby było tak jak było.
matag
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 07:29

Re: Kompleks małego członka

Postprzez zenla » 21 lip 2017, o 08:09

No właśnie chciałabym mu bardzo pomóc, ale nie wiem jak. Rozmawiałam z nim, ale on za bardzo nie chce ze mną o tym rozmawiac.
zenla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 lip 2017, o 13:35

Re: Kompleks małego członka

Postprzez matag » 21 lip 2017, o 10:43

Faceci tacy są. To chyba wynika z ich psychiki. Poczytajcie sobie jeszcze o penilarge - dostępny zarówno w postaci żelu jak i w tabletkach. Z tego co się czyta to są dosyć efektywne. Zawierają w sobie m in l-argininę.
matag
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 07:29

Re: Kompleks małego członka

Postprzez Misiuu » 22 lip 2017, o 16:51

@matag ależ ty pomocna :D
@zenla musisz go wspierać jakimiś dowodami na to, że jego rozmiar nie ma znaczenia np. jakimi artykułami na temat tego, że doznania są takie same i nie ma to znaczenia. Powiedz mu że tego typu kompleksy dotykają 80% facetów i nie należy się tym przejmować. On przede wszystkim musi zrozumieć, że to nie ma dla ciebie znaczenia.
Misiuu
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lut 2017, o 20:38

Re: Kompleks małego członka

Postprzez zenla » 25 lip 2017, o 11:44

matag napisał(a):Faceci tacy są. To chyba wynika z ich psychiki. Poczytajcie sobie jeszcze o penilarge - dostępny zarówno w postaci żelu jak i w tabletkach. Z tego co się czyta to są dosyć efektywne. Zawierają w sobie m in l-argininę.


No właśnie czytam, nie jestem do końca przekonana. To jest bezpieczne? Na jakiej zasadzie to ma działać?
zenla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 lip 2017, o 13:35

Re: Kompleks małego członka

Postprzez matag » 26 lip 2017, o 14:26

Bezpieczne, wynika to bezpośrednio ze składu. Poza tym przeszło różne badania i testy.
A co do zasadzy działania to w dużym skrócie działa tak, że członek składa się z ciał jamistych. Penilarge posiada l-arginina który wpływa na zwiększenie pojemności ciał jamistych. Powiększenie jest minimalne, ale jest ich tyle, że w sumie dają widoczny efekt.
matag
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 07:29

Re: Kompleks małego członka

Postprzez Misiuu » 26 lip 2017, o 19:20

Błagam... niech ktoś napisze, że cały ten wątek to kryptoreklama bo nie wierze, że dziewczyna mogłaby swojemu facetowi proponować środki na powiększenie penisa...
Misiuu
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lut 2017, o 20:38

Re: Kompleks małego członka

Postprzez BlackWolf » 26 lip 2017, o 20:16

Misiuu napisał(a):Błagam... niech ktoś napisze, że cały ten wątek to kryptoreklama bo nie wierze, że dziewczyna mogłaby swojemu facetowi proponować środki na powiększenie penisa...

Masz rację.
Każdą z tych wypowiedzi pisze jedna i ta sama osoba.
Wątek zamykam.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]