kompleksy, niska samoocena

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

kompleksy, niska samoocena

Postprzez Luśka » 26 sie 2009, o 22:04

zapewne każda z was ma jakieś kompleksy...jak sobie z nimi radzicie? ja mam kompleks związany z moją figurą...nie jestem gruba ale do szczupłych też nie należę...no i masz babo placek..nieraz to aż płakać mi się chcę...mimo ciągłych diet...ćwiczeń też nie będę miała wymarzonej figury bo mam szerokie biodra..no ale już znalazłam na to sposób..codziennie rano staję przed lustrem i mówię sobie..ooo..dziś schudłam i ładnie wyglądam :) hihi
Luśka
 

Re: kompleksy, niska samoocena

Postprzez jagoda » 27 sie 2009, o 14:11

ostatnio bardzo przytyłam i czuję się gruba z reguły nie było aż tak źle... mam cerę z trądzikiem to od zawsze był mój największy problem leczę się już kilkanaście lat i nadal jest... to byłoby na tyle ...
jagoda
 

Re: kompleksy, niska samoocena

Postprzez hanka32 » 27 sie 2009, o 20:10

Chyba każda kobieta ma jakieś kompleksy.Ja to mam powód do zmartwienia bo naprawdę mam dużo za dużo no ale nie do przesady.Najwięcej do zrzucenia mam w tali (brzuch) i choć ćwiczę ograniczam do minimum słodycze kolacji zazwyczaj nie jem a jak już to coś lekko strawnego słodkich napojów gazowanych też nie piję to rezultaty są mało widoczne.Ale taka jestem od dziecka.Ale oprócz tego mam więcej zalet niż tą jedną wadę :P :witch
hanka32
 

Re: kompleksy, niska samoocena

Postprzez elzbieta45 » 21 paź 2012, o 10:11

Głowa do góry samopoczucie zależy od nas samych a w padanie w kompleksy nie sprzyja samopoczuciu . Ja tez mam kilka kilo za dużo a sie tym nie przejmuje . Bo nie mogo byc wszyscy jednakowi bo świat byłby nudny . A w człowieku nie powinien sie liczyć wyglad zewnetrzny ale to co jest w środku człowieka bo tam są wartości
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: kompleksy, niska samoocena

Postprzez ilonasz22 » 22 paź 2012, o 17:36

nie wolno myśleć o kompleksach trzeba myśleć że jest się piękną
ilonasz22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 19:31

Re: kompleksy, niska samoocena

Postprzez elzbieta45 » 23 paź 2012, o 08:23

cieszcie sie radoscia dnia codziennego
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: kompleksy, niska samoocena

Postprzez Nojtora » 23 paź 2012, o 11:29

grunt to umieć siebie zaakceptować, waga nie jest czymś strasznym, ja staram się być wesoła, czasami tylko bywa, że mam doła przez godzinę ale potem już mi humor wraca

Nojtora
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 paź 2012, o 11:20

Re: kompleksy, niska samoocena

Postprzez elzbieta45 » 23 paź 2012, o 12:01

tak wazna jest akceptacja samego siebie . a doła kazdy ma bo to bywa z dni ze nieraz mamy tez humory
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: kompleksy, niska samoocena

Postprzez crystal » 14 lis 2012, o 12:03

Polecam książkę "Pokochaj siebie" Wayne W. Dyera http://atik.pl/pokochaj_siebie__pocket,32,45221.html ta książka odmieniła moje życie, uczy jak uwierzyć w siebie i zmienić swoje życie na lepsze. Starsze wydanie jest w takiej żółtej okładce. Pozdrawiam
crystal
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lis 2012, o 11:58

Re: kompleksy, niska samoocena

Postprzez elzbieta45 » 14 lis 2012, o 19:15

wazne jest aby samemu sie zaakceptowac ze swoimi wadami ale tez i zaletami .
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: kompleksy, niska samoocena

Postprzez Masjaa » 14 lis 2012, o 19:32

Jak byłam młodsza przejmowałam się głupotami... teraz jest inaczej, jestem świadoma swoich zalet i wad... nikt nie jest idealny, a najważniejsze to czuć się dobrze ze sobą samym :) jak komuś się nie podobam to jego problem, ja tam siebie lubię i nie mam wielu powodów do narzekań ;) wiadomo że są dni że czuję się nieatrakcyjna itd ale mam większe problemy niż zamartwianie się np zmarszczkami :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: kompleksy, niska samoocena

Postprzez elzbieta45 » 14 lis 2012, o 19:36

Masz racje Masaja tak trzymac
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: kompleksy, niska samoocena

Postprzez Kleofasa » 23 lis 2012, o 23:22

Nikt nie jest doskonały.Akceptacja swoich wad zawsze pomaga. Trzeba zawsze dostrzegać w sobie same pozytywy a nie negatywy

Avatar użytkownika
Kleofasa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 19:22

Re: kompleksy, niska samoocena

Postprzez elzbieta45 » 24 lis 2012, o 06:53

trzeba sie samemu cenic takim jakim sie jest
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: kompleksy, niska samoocena

Postprzez Klaudyna90 » 25 lis 2012, o 11:38

Dokładnie, jak sie sami niedocenimy to bedzie nam ciezko, ale czasami ciezko w sibie uwierzyc i tutaj jest wazna pomoc bliskich czy nawet specjalisty, niska samoocena nigdy nie prowadzi do niczego dobrego!!!Takze ceńmy sie kobitki, bo kazda z nas jest wyjatkowa i na to zasługuje;)

Avatar użytkownika
Klaudyna90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 lis 2012, o 12:18

Re: kompleksy, niska samoocena

Postprzez elzbieta45 » 25 lis 2012, o 11:41

Kazda jest wyjatkowa ale tez i wartosciowa . Cenmy sami swoje wartosci a wtedy beda cenic nas inni
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: kompleksy, niska samoocena

Postprzez brunecia » 7 gru 2012, o 17:09

ja mam kompleks figury i wagi.do tego zęby i piersi. I mimo ze małż twierdzi ze kocha mnie bezwarunkowo. Ale wiadomo ze jak sie odstrzele w szpile,makijaz i fryzure to czujesz sie jak bogini to czasem jest "dzien paszteta".
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: kompleksy, niska samoocena

Postprzez Buterfly » 1 lut 2013, o 18:34

Mi pomaga mój facet :) On zawsze mówi takie komplementy, że zaraz przywracają mnie do pionu i patrzę na siebie zupełnie inaczej.. Zapewne tajemnica tkwi w tym, że komplementy z jego ust słyszę rzadko, a jak już się pojawią to niczego więcej do szczęścia mi nie trzeba.. Wiem, że nie jest wylewny w opowiadaniu swoich uczuć, więc może dlatego to tak na mnie działa... Wiem też, że mówi szczerze :) Najbardziej podbudowujący komplement to taki "Nie wystarczy Ci, że dla mnie jesteś najpiękniejsza? I tak jak idziemy razem to każdy facet pożera Cie wzrokiem. Dla mnie jesteś najcudowniejsza na świecie." Wtedy nie martwi mnie nic... Nawet to, że przytyłam te 5 kg, choć nikt tego nie widzi, to ja jednak zauważam, ale nie przeszkadza mi to... :) Prawdziwa Miłość dodaje skrzydeł i kompleksów brak :)
:serca :serca :serca :serca :serca :serca :serca :serca :serca :serca

.:W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca:.
Avatar użytkownika
Buterfly
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 13:07

Re: kompleksy, niska samoocena

Postprzez paula93 » 7 lut 2013, o 20:25

Buterfly napisał(a):Mi pomaga mój facet :) On zawsze mówi takie komplementy, że zaraz przywracają mnie do pionu i patrzę na siebie zupełnie inaczej.. Zapewne tajemnica tkwi w tym, że komplementy z jego ust słyszę rzadko, a jak już się pojawią to niczego więcej do szczęścia mi nie trzeba.. Wiem, że nie jest wylewny w opowiadaniu swoich uczuć, więc może dlatego to tak na mnie działa... Wiem też, że mówi szczerze :) Najbardziej podbudowujący komplement to taki "Nie wystarczy Ci, że dla mnie jesteś najpiękniejsza? I tak jak idziemy razem to każdy facet pożera Cie wzrokiem. Dla mnie jesteś najcudowniejsza na świecie." Wtedy nie martwi mnie nic... Nawet to, że przytyłam te 5 kg, choć nikt tego nie widzi, to ja jednak zauważam, ale nie przeszkadza mi to... :) Prawdziwa Miłość dodaje skrzydeł i kompleksów brak :)
:serca :serca :serca :serca :serca :serca :serca :serca :serca :serca


Mam tak samo ! Mój chłopak podnosi mnie na duchu takimi komplementami :) Też mi zawsze mówi, że jestem najpiękniejsza itp. :) Kiedyś siebie w ogóle nie tolerowałam, swojego ciała. a teraz? jest inaczej, akceptuje siebie taka jaka jestem :) i nie przeszkadzają mi te kilogramy który przybyły po świętach ! :) pozdrawiam :) :kiss2
paula93
 

Re: kompleksy, niska samoocena

Postprzez Kasia75 » 24 lut 2013, o 16:04

Każda z nas ma komleksy, przecież nikt nie jest idealny. Musimy nauczyc się tuszowac nasze niedoskonałości i eksponowac to co jest w nas najpiękniejsze.
Kasia75
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 lut 2013, o 16:37
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]