Komunikacja w związku, warunki konieczne do tego aby być szc

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Komunikacja w związku, warunki konieczne do tego aby być szc

Postprzez AmbasadorkaKlaudia_ » 21 kwi 2021, o 13:23

Witam :)

Jeśli jesteś kobietą, która obecnie nie jest do końca szczęśliwa w swoim związku, chce coś zmienić, nauczyć dogadywać się ze swoim partnerem, żeby móc na nowo cieszyć się Waszą relacją albo chcesz poznać swoje warunki konieczne do tego aby wiedzieć czego potrzebujesz w związku aby być szczęśliwą, to proszę poświęć chwilę i zapoznaj się z tym co chciałabym Ci przedstawić.

Jestem Ambasadorką marki Kobieca sprawa - jest to Redakcja, która stawia na rozwój kobiet i na ich szczęście.
Współpracujemy z Coachem ds. Relacji - Anną Osiecką.

Prowadzi ona e-kursy związane przede wszystkim z komunikacją w związku, relacjami.
Mogłabyś dzięki nim dowiedzieć się np. jak nauczyć się komunikować ze swoim partnerem aby nareszcie wasze rozmowy nie kończyły się kłótnią, tupaniem nogami i płaczem - nauczysz się jak poprzez odpowiednie techniki rozmawiać ze sobą konstruktywnie i z korzyścią dla obu stron dochodzić do porozumienia.
Jeśli dopiero szukasz odpowiedniego kandydata, ale boisz się że znowu źle trafisz to również mamy coś ciekawego - "warunki konieczne" - w formie e-booka.
Dzięki niemu będzie Ci łatwiej wsłuchać się w samą siebie - dowiesz się, czego tak naprawdę potrzebujesz w związku aby być szczęśliwą TAK NAPRAWDĘ i móc związać się z kimś, kto będzie dla Ciebie "stworzony" :).

Jeśli zaś zaczynasz przygodę z randkowaniem w sieci, ale ciągle źle trafiasz to też mogę Ci polecić kurs na temat randkowania w sieci - dowiesz się jak stworzyć profil, który pozwoli przyciągnąć te osoby, które faktycznie mogą do Ciebie pasować i dostaniesz gotowy szablon do stworzenia swojego profilu :).

Jeśli masz do tego jakieś pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszam Cię do dyskusji - chętnie odpowiem na wszystkie.
Chciałabym też poinformować, że jako Ambasadorka dysponuję także kodem zniżkowym o wartości 5% na te kursy - "klaudia5".

Zapraszam cię na stronę internetową KOBIECA SPRAWA - tam znajdziesz te kursy.

PS. Nie jestem tutaj po to aby sprzedać produkt - tylko po to abyś dowiedziała się czegoś nowego o sobie i mogła ruszyć z miejsca.

~ Klaudia - Ambasadorka marki Kobieca Sprawa
AmbasadorkaKlaudia_
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 kwi 2021, o 11:59
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]