Koncerty 2013

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.
ODPOWIEDZ
Kara
Jestem tu nowa :)
Posty: 3
Rejestracja: śr mar 13, 2013 12:11 pm

Koncerty 2013

Post autor: Kara »

W Polsce w tym roku wystąpi dużo fajnych gwiazd. Ja planuję wybrać się na Heinekena, już po raz kolejny. A Wy gdzie się wybieracie? Tutaj znajdziecie spis wszystkich koncertów: koncerty 2013.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Koncerty 2013

Post autor: Hadassa »

Woodstock :) a przy okazji kilka mniejszych koncertów w okolicy ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
tuptek84
Miła Kobietka
Posty: 61
Rejestracja: sob mar 02, 2013 12:07 pm

Re: Koncerty 2013

Post autor: tuptek84 »

Opener planuję i Coke(zależy kto będzie):)
ynieski
Jestem tu nowa :)
Posty: 3
Rejestracja: sob mar 16, 2013 11:39 am

Re: Koncerty 2013

Post autor: ynieski »

Ja się wybieram na koncert Bon Joviego i Depeche Mode :)
Polecam pomoc prawną: odszkodowania - Fundacja Excambium
bettti86
Extra Kobietka
Posty: 484
Rejestracja: wt gru 04, 2012 12:11 pm

Re: Koncerty 2013

Post autor: bettti86 »

ja nie mam kasy na koncerty, ale jakbym miała to chciałabym iść na koncert Ellie Glouding
kobietka1234
Miła Kobietka
Posty: 42
Rejestracja: śr mar 27, 2013 3:03 pm

Re: Koncerty 2013

Post autor: kobietka1234 »

Beyonce, Rihanna, Alicia Keys! polecam!
paula93

Re: Koncerty 2013

Post autor: paula93 »

oczywiście WOODSTOCK !!!!! a po drodze jeszcze kilka koncertów DŻEMU!!! No i jeśli będą jeszcze jakieś fajne koncerty zespołów rockowych min. luxtorpeda, blade loki itp. to na pewno będę ! :)
makgirt
Jestem tu nowa :)
Posty: 4
Rejestracja: czw kwie 04, 2013 12:13 pm

Re: Koncerty 2013

Post autor: makgirt »

Tylko interesuje mnie Woodstock :)
elotek.pl
Maj_ka
Miła Kobietka
Posty: 42
Rejestracja: wt sie 14, 2012 8:55 am

Re: Koncerty 2013

Post autor: Maj_ka »

bettti86 pisze:ja nie mam kasy na koncerty, ale jakbym miała to chciałabym iść na koncert Ellie Glouding
Też bardzo ją lubię i z chęcią wybrałabym się na jej koncert:)
Awatar użytkownika
MlecznaCzekolada
Fajna Kobietka
Posty: 120
Rejestracja: pt mar 22, 2013 2:49 pm

Re: Koncerty 2013

Post autor: MlecznaCzekolada »

Woodstock, Jarocin, Juwenalia, Majowka na Wyspie Slodowej ;) We Wroclawiu bedzie teraz masa koncertow, wROCK for Freedom, Wroclove Fest itd. Zapraszam! :)
Czarny chleb i czarna kawa, opętani samotnością,
Myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Koncerty 2013

Post autor: Hadassa »

No to widzę że się na pewno zobaczymy :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Katrin
Jestem tu nowa :)
Posty: 13
Rejestracja: pn kwie 15, 2013 3:54 pm

Re: Koncerty 2013

Post autor: Katrin »

A ja jadę na Opener'a:)
trampoliny ogrodowe:)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Koncerty 2013

Post autor: Hadassa »

W listopadzie gra Jelonek we Wrocku, trzeba iść obowiązkowo :D
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości