Koncerty 2013
Koncerty 2013
W Polsce w tym roku wystąpi dużo fajnych gwiazd. Ja planuję wybrać się na Heinekena, już po raz kolejny. A Wy gdzie się wybieracie? Tutaj znajdziecie spis wszystkich koncertów: koncerty 2013.
Re: Koncerty 2013
Woodstock
a przy okazji kilka mniejszych koncertów w okolicy 
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Re: Koncerty 2013
Opener planuję i Coke(zależy kto będzie):)
Re: Koncerty 2013
Ja się wybieram na koncert Bon Joviego i Depeche Mode 
Polecam pomoc prawną: odszkodowania - Fundacja Excambium
Re: Koncerty 2013
ja nie mam kasy na koncerty, ale jakbym miała to chciałabym iść na koncert Ellie Glouding
-
kobietka1234
- Miła Kobietka
- Posty: 42
- Rejestracja: śr mar 27, 2013 3:03 pm
Re: Koncerty 2013
Beyonce, Rihanna, Alicia Keys! polecam!
-
paula93
Re: Koncerty 2013
oczywiście WOODSTOCK !!!!! a po drodze jeszcze kilka koncertów DŻEMU!!! No i jeśli będą jeszcze jakieś fajne koncerty zespołów rockowych min. luxtorpeda, blade loki itp. to na pewno będę ! 
Re: Koncerty 2013
Też bardzo ją lubię i z chęcią wybrałabym się na jej koncert:)bettti86 pisze:ja nie mam kasy na koncerty, ale jakbym miała to chciałabym iść na koncert Ellie Glouding
- MlecznaCzekolada
- Fajna Kobietka
- Posty: 120
- Rejestracja: pt mar 22, 2013 2:49 pm
Re: Koncerty 2013
Woodstock, Jarocin, Juwenalia, Majowka na Wyspie Slodowej
We Wroclawiu bedzie teraz masa koncertow, wROCK for Freedom, Wroclove Fest itd. Zapraszam! 
Czarny chleb i czarna kawa, opętani samotnością,
Myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością.
Myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością.
Re: Koncerty 2013
W listopadzie gra Jelonek we Wrocku, trzeba iść obowiązkowo 
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości