Konkursy internetowe

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Konkursy internetowe

Postprzez imoterp » 16 sty 2013, o 11:05

Ciekawe są te konkursy :) W kilku już się zgłosiłam i mam nadzieję, że tym razem uda mi się wygrać :) Zawsze jakoś wygrana omija mnie szerokim łukiem :(
imoterp
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 sty 2013, o 11:04

Re: Konkursy internetowe

Postprzez replay » 29 sty 2013, o 15:22

Witam serdecznie,
zapraszam wszystkich chetnych do mojego pierwszego konkursu trwajacego do 14.02.2013, w ktorym mozna wygrac tweedowa sukienke.
Szczegoly znajdziecie na:
http://handmadebyreplay.blogspot.co.uk/ ... czyli.html
lub
spam

Obrazek

Serdecznie zapraszam,
Anka

Ostatnio edytowano 5 wrz 2013, o 13:35 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
replay
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 sty 2013, o 15:14

Re: Konkursy internetowe

Postprzez kontrybeusz » 12 lut 2013, o 16:44

hej,
razem z galeria biżubizarre i jubiler24h.pl organizujemy konkursy walentynkowe. na przesyłanie zgłoszeń konkursowych zostało już tylko kilka godzin! W każdej zabawie jest do wygrania m.in. złoty wisiorek z prawdziwymi diamentami o wartości 2500zł każdy! :-)
konkursy są dwa, więc można podwoić swoje szanse na wygraną ;-)

konkurs jubiler 24h.pl:
spam
konkurs galeria biżubizarre:
spam

zapraszamy do wspólnej zabawy i walki o nagrody! :-)

Ostatnio edytowano 5 wrz 2013, o 13:35 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
kontrybeusz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 16:39

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Tusia » 20 lut 2013, o 11:55

Konkurs zarówno dla Pań jak i dla Panów, chociaż nie ma co ukrywać, że ogólnie temat usuwania owłosienia z ciała jest propagowany bardziej przed damską część populacji :P
W każdym razie w konkursie do wygrania bon o wartości 250 zł do wykorzystania na zabieg depilacji EpilFree w wybranym salonie kosmetycznym.
Szczegóły:
http://www.depilacja.edu.pl/aktualnosci ... s-epilfree

Zgłoszenia do końca lutego.
Tusia
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez ngapet » 20 lut 2013, o 14:24

Czy któraś z użytkowniczek wygrała coś w takich konkursach ?

ngapet
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 lut 2013, o 14:21

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Sardynka18 » 20 lut 2013, o 18:57

Wiele razy wysyłałam różne sms konkursowe ale nic nie wygrałam.
Raz jak byłam mała to wysłałam z pewnej gazety odp. na jakieś tam pytanie to wygrałam piórnik, notesik i długopisy:) to był jeden jedyny raz:(

Widocznie mam pecha :cry:
Sardynka18
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 lut 2013, o 18:30
Lokalizacja: Moje Misto ;)

Re: Konkursy internetowe

Postprzez golden_eye » 28 lut 2013, o 22:43

Konkurs dla dzieci plastyczno - fotograficzny, w którym można wygrać zestawy edukacyjne dla dzieci. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie: http://konkurs.leczsiezdrowo.pl/
golden_eye
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez bluszcz » 7 mar 2013, o 09:30

Jeszcze tylko jutro można wziąć udział w konkursie na spam. Nagrody to fantastyczne zestawy do zorganizowania kinderparty :)

Ostatnio edytowano 5 wrz 2013, o 13:36 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
bluszcz
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez bajaderka » 10 mar 2013, o 00:21

Mi czasem uda się coś wygrać, głównie to jakieś wejściówki na filmy, kupony na jedzenie, ostatnio nawet udało się wygrać płytę :)
Warto śledzić różne strony na facebooku, tam marki chyba najczęściej informują o konkursach.
Ostatnio też zapisałam się do klubu you-r-you, można wygrać limitowane edycje różnych alkoholi albo wejściówki na imprezy. Mam nadzieję, że i tam coś się uda zgarnąć :)
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Tusia » 10 mar 2013, o 15:03

Dziewczyny wypatrzyłam konkurs w którym należy po prostu odpowiedzieć na pytanie:

"Co dla Ciebie stanowi o sile kobiecości?"
Szczegóły:
link

Do wygrania bony upominkowe do Sephory za 300 zł.

Ostatnio edytowano 5 wrz 2013, o 13:37 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: nieprawidłowy adres url
Tusia
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez mortaur » 12 mar 2013, o 10:12

Wygrałyście coś kiedyś w takich konkursach ? Mnie niestety jakoś szczęście omija szerokim łukiem :/

mortaur
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 10:02

Re: Konkursy internetowe

Postprzez bajaderka » 14 mar 2013, o 23:43

W klubie you-r-you, o którym pisałam wyżej, jeszcze się nie udało, ale jestem dobrej myśli :)
Co do innych, to udało mi się kilka razy. Zwykle w takich konkursach żeby szybko wysłać maila ;) Trzeba po prostu śledzić takie rzeczy, trzymać rękę na pulsie i łatwo się nie poddawać ;)

Ostatnio edytowano 17 mar 2013, o 20:24 przez bajaderka, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: Konkursy internetowe

Postprzez nadziejaa » 15 mar 2013, o 00:37

mortaur napisał(a):Wygrałyście coś kiedyś w takich konkursach ? Mnie niestety jakoś szczęście omija szerokim łukiem :/

Wygrywałam kiedyś w konkursie Kredyt Banku, Bobovity, Gerbera i Zelmera :) Ale "Żeby wygrać, trzeba grać" :P

nadziejaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 mar 2013, o 00:33

Re: Konkursy internetowe

Postprzez joasia.b » 18 mar 2013, o 00:55

Hej dziewczyny. Znalazłam fajny konkurs. Należy stworzyć stylizację podkreślającą naszą kobiecość :D Konkurs trwa do 24 marca do północy, a nagrodą w nim jest taki oto zestaw: Obrazek
joasia.b
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 10 mar 2013, o 17:58

Re: Konkursy internetowe

Postprzez miczi » 18 mar 2013, o 22:41

ja nigdy nie miałam szczęścia by cokolwiek kiedy wygrać... ale ciągle czekam na miliony z lotto :D
miczi
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez nikki_ta » 24 kwi 2013, o 16:13

co tu tak cicho? :D ja znalazłam konkurs na facebooku, do wygrania tablet Samsunga i koszulki
nikki_ta
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Kolaboracja » 29 kwi 2013, o 15:33

Może mi ktoś pomoże i powie, jak przejść 6 poziom w Celluloidzie Bielendy? Bo walczę o weekend w Krakowie!!! facebook

Ostatnio edytowano 5 wrz 2013, o 13:38 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
Kolaboracja
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez gohusia » 30 kwi 2013, o 21:46

Fajne są czasem konkursy na blogach dla kobiet i matek. Ostatnio ciut je podczytuję i próbuję brać w nich udział, a nóż się uda. Szczerze jest o wiele łatwiej niż w innych konkursach w sieci.
polecam ten trwa do 3 maja więc czasu nie wiele, trzeba się sprężyć ale generalnie niewiele trzeba zrobić.
gohusia
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez baba » 5 maja 2013, o 19:50

Ja ostatnio natknęłam się na ciekawy konkurs fotograficzny w którym do wygrania telefon HTC One i udział w sesji zdjęciowej w magazynie Viva Moda lub sam telefon.
Wystarczy umieścić na stronie http://kreujemymiasto.pl, zdjęcie polecanego przez siebie miejsca w Polsce, potem oznaczyć je na mapie Polski, dodać odpowiednią lokalizację, opis i gotowe.
baba
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez dobroslawa » 5 maja 2013, o 20:14

Ja wzięłam udział w kilku, ale bez powodzenia, dostałam za to 3ą nagrodę za recenzję książki w konkursie organizowanym przez lokalną bibliotekę:)
dobroslawa
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez pomcia » 10 cze 2013, o 18:12

Dziś przeglądałam strony z konkursami. Jak mam więcej czasu to mnie nachodzi i wybieram te, w których są fajne nagrody. Za to zaczęłam omijać wszystkie te, w których chodzi o polubienie profilu na fb. Dla kulinarnych pań -> www.lubiekasze.pl/konkursy Już nie raz pomysły na wykorzystanie kaszy gryczanej (moja ulubiona) mnie zadziwiły. Najbardziej atrakcyjne są nagrody elektronicze ale nie znam nikogo, komu udało wygrać się np. aparat czy tablet.
pomcia
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Marina » 18 cze 2013, o 14:56

Może ktoś miałby ochotę na wycieczkę kamperem po Europie?? http://kawatchibo.pl/loteria-kamper
Ja wysłałam zgłoszenie i nawet już mam plan gdzie bym się wybrała.. Chorwacja!
Marina
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez gohusia » 1 lip 2013, o 22:40

Kolejny konkurs - szybki i łatwy. Trwa do 3 lipca. Trzeba odpowiedzieć na pytanie konkursowe któe brzmi "W jaki kreatywny sposób można wykorzystać owoce w pielęgnacji włosów?"
Do wygrania są zestawy kosmetyków Garnier Fructis ta seria Goodbye Damage.
więcej tutaj dla zainteresowanych.
http://www.anwen.pl/2013/06/o-nowych-ko ... -maym.html
gohusia
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez kasjopejaa » 11 lip 2013, o 10:04

Polecam konkurs La Marqueuse


Zadaniem osoby biorącej udział w konkursie jest wgranie zdjęcia siebie w towarzystwie swojej przyjaciółki. Do zdjęcia należy dodać odpowiedź na pytanie: „Dlaczego chciałybyście być najlepszymi przyjaciółkami La Marqueuse?” (max. 160 znaków).
Następnie Uczestniczki zbierają głosy na swoje zdjęcie. 
Spośród osób, których zdjęcie otrzyma powyżej 30 głosów od użytkowników aplikacji konkursowej, Jury wybierze 3 pary nagrodzonych przyjaciółek.

Nagrody
nagroda główna – dwie torebki Armani Jeans dla pary 
przyjaciółek; wyróżnienie – dwie kosmetyczki Love Moschino dla pary 
przyjaciółek; drugie wyróżnienie – dwa breloczki Love Moschino dla pary 
przyjaciółek.

Aby wziąć udział w zabawie należy przejść do:

facebook spam

Czas trwania: 02.07.2013 - 15.07.2013 do godziny 24:00

Ostatnio edytowano 5 wrz 2013, o 13:39 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
kasjopejaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 lip 2013, o 10:03

Re: Konkursy internetowe

Postprzez 20ewelka » 18 lip 2013, o 15:04

mi się udało wygrać kiedyś w konkursie tesco książkę oraz kosmetyki w konkursie Sekretu (www.sekretzdrowia.pl), teraz też mają ciekawe nagrody. Rozwiązując krzyżówkę Sekretu, można przy okazji na ciekawy artykuł natrafić w ich biuletynie edukacyjnym:) (btw. jakiś czas temu natrafiłam na przepis na świetne ciasto z owocami - polecam z jagodami!)
20ewelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 15:00
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]