Konkursy internetowe

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Konkursy internetowe

Postprzez ence » 31 maja 2012, o 22:32

czasem korzystam i czasem mi się udaje. ale jak już to tylko na zaufanych stronach i gdzie oferują się zaufani producenci. Np FB czy NK. Dziecko to znalazło i che wziąć udział. KubusWaterrrSport chyba się zgodzę.
ence
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez fiksi » 1 cze 2012, o 00:04

ence napisał(a):czasem korzystam i czasem mi się udaje. ale jak już to tylko na zaufanych stronach i gdzie oferują się zaufani producenci. Np FB czy NK. Dziecko to znalazło i che wziąć udział. KubusWaterrrSport chyba się zgodzę.

ja tez raczej biore takie z duzych serwisow konkursy, zeby bylo wiadomo, ze to nie jest fake i jest sie po co starac ;)
fiksi
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez ence » 1 cze 2012, o 23:01

jak coś to wiadomo do kogo o zażalenie :)
ence
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez MamaAnia » 4 cze 2012, o 12:25

Ja znalazłam konkurs gdzie można wygrać zestawy kibica z logo DHL, które na pewno przydadzą się na najbliższe mecze :polska Mi szczególnie podoba się ten fotel, mój facet byłby zadowolony więc chyba będę próbować bo i tak często wysyłam paczki więc może się uda. Tutaj więcej info i zdjęcia nagród które na pewno zachęcą do konkursu http://www.przesylkidhl.pl/Regulamin-pr ... tube-2.pdf
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Tusia » 28 cze 2012, o 13:13

a ja kliknęłam tylko zdjęcie Pani Maciąg powyżej w polecanych i wyświetlił mi się konkurs fajny ;D
http://www.poranazdrowie.sante.pl/

o żywieniu - coś dla fanek tych tematów :)
Tusia
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez apollo » 13 lip 2012, o 09:39

Tutaj jest fajny konkurs - http://design4europe.pl/glosowanie.html Za projekt koszulki można dostać 1500 zeta. Wygrywa ten projekt, który zdobędzie najwięcej głosów ;-)
apollo
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez pomcia » 14 lip 2012, o 12:04

No i bez sensu, czyli nie wygrywa najlepszy projekt z punktu widzenia grafika lecz ta osoba, która nagoni najwięcej osób. A stronka fajna.
pomcia
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez apollo » 16 lip 2012, o 09:23

No właśnie bez sensu byłoby, gdyby wygrywał ktoś wybrany przez jedną osobę "jury", ale kiedy mamy wpływ na to, by wygrać, ma to większy sens. Gdyby najlepszy projekt wybierano to od razu pojawiły by się podejrzenia o jakieś machlojki, a tam nie ma takiej opcji.
apollo
 

Ogłoszenia na Facebooka

Postprzez planisto » 16 lip 2012, o 15:30

Pierwsza aktualizacja planisto właśnie za nami. Planisto to już nie tylko internetowy kalendarz i zbiór rekomendowanych wydarzeń ale także możliwość zamieszczania ogłoszeń (oczywiście kompletnie za free). Także towarzyskich :woman:
Proszę o przetestowanie aplikacji ogłoszeniowej i podzielenie się opiniami.
PS: Już wkrótce konkurs z fajnymi nagrodami, dam znać.
planisto
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 lip 2012, o 15:20

Re: Konkursy internetowe

Postprzez makipolskie » 16 lip 2012, o 16:38

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie zorganizowanym przez Lilly fashion - do wygrania torebka zapinana na bigiel!

Konkurs bardzo prosty - wystarczy konto na facebooku:)
Link do konkursu : spam

Zapraszamy do wzięcia udziału:)

Ostatnio edytowano 5 wrz 2013, o 13:21 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
makipolskie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 lip 2012, o 18:41

Re: Konkursy internetowe

Postprzez speedy » 17 lip 2012, o 10:55

ja z kolei mogę polecić konkurs Staropolanki - fajne nagrody a mało wysiłku - spam- jeszcze lipiec i sierpień został zabawy :)

Ostatnio edytowano 5 wrz 2013, o 13:21 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
speedy
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez MamaAnia » 18 lip 2012, o 10:04

Bardzo prosty konkurs na FB. Wystarczy dodać przepis na zdrowe, niskokaloryczne potrawy stanowiące uzupełnienie stosowania Programu Odchudzania Cambridge a można wygrać fajne nagrody (Zestaw do przypraw, Spryskiwacz do oleju oraz nagrody tygodnia) a także produkty z diety Cambridge. Nagrodą główną jest umieszczenie przepisu w internetowej książce kucharskiej diety Cambridge.
spam

Ostatnio edytowano 5 wrz 2013, o 13:22 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę nie wklejać tego samego linku... SPAM
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: Konkursy internetowe

Postprzez lexie » 20 lip 2012, o 18:52

A ja próbuję wygrać rower w tym konkursie:) https://www.facebook.com/bialowieskizdr ... 0151116405
lexie
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez cezzar » 26 lip 2012, o 21:39

Polecam konkurs na Facebooku w którym codziennie można wygrać markowe perfumy.
spam

Ostatnio edytowano 5 wrz 2013, o 13:22 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
cezzar
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez dzo » 26 lip 2012, o 22:05

super ku*** :lol: :lol: już pędzę spamerze ;)
dzo
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez MamaAnia » 30 sie 2012, o 10:23

spam

dla tych którzy brali udział chociaż w jednej z wycieczek autokarowych do Skandynawii, które zostały zorganizowane przez Unity Line w 2012 roku. Do wygrania bilety na rejs sylwestrowy lub Andrzejki ;)

Ostatnio edytowano 5 wrz 2013, o 13:23 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: Konkursy internetowe

Postprzez MamaAnia » 30 sie 2012, o 15:08

i jeszcze jeden konkurs, tym razem kulinarny http://gotujezpapieremsaga.blogspot.fi/ no i trzeba się śpieszyć bo tylko do jutra :)
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: Konkursy internetowe

Postprzez sialala » 31 sie 2012, o 17:09

Z Unity byłam ale akurat aparat odmówił mi posłuszenstwa :angrywife aczkolwiek piekne wspomnienia zachowałam na zawsze, cudowna wycieczka, uwielbiam Skandynawie :)
sialala
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez piramida » 3 wrz 2012, o 19:10

Znalazłam fajny konkurs na FB, wystarczy przesłać zdjęcie gdzie zabraliśmy Żubrówkę w podróż i można zgarnąć fajne nagrody!
spam

Ostatnio edytowano 5 wrz 2013, o 13:23 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
piramida
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 lis 2011, o 11:46

Re: Konkursy internetowe

Postprzez żuczek » 11 wrz 2012, o 12:25

N-ka ma ciągle coś w zanadrzu, jeśli chodzi o konkursy. Teraz połączyła siły z NatGeoWild i można barć udział, klikając w apkę na ich stronie n.pl/ngw. Przynajmniej znów są ciekawe nagrody do wygrania, jak ipad, koszulki, inne gadżety, albo wyprawka dla dzieciaków ;)
żuczek
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez gohusia » 12 wrz 2012, o 15:20

To kolejny z jogurtem Bakoma Premium Frutica w tle :)
Trzeba wirtualnie posłodzić jogurt owocami aby indeks glikemiczny był jak najniższy. Co tydzień wygrywa ktoś inny. a do wygrania są bony za 300zł i rowery miejskie.
gohusia
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez greencat » 24 wrz 2012, o 12:49

Dorzucam i polecam konkurs Żubrówki, w którym należy zrobić zdjęcie swojej żubrówce w podróży - proste i przyjemne. Czas tylko do końca września - nie zwlekajcie, warto spróbować: spam

Ostatnio edytowano 5 wrz 2013, o 13:24 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
greencat
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez golden_eye » 26 wrz 2012, o 10:31

Konkurs na temat "moje wymarzone zaręczyny", trzeba po prostu opisać zaręczyny swoich marzeń i odpowiedzieć na kilka prostych pytań. Do wygrania pierścionek zaręczynowy o wartości 5000 zł, zasady konkursu tutaj - moje wymarzone zaręczyny.
golden_eye
 

Re: Konkursy internetowe

Postprzez Grazyslaw » 26 wrz 2012, o 12:28

Ciekawy konkurs na facebooku. Dzwoniłam i sie pytałam: wysyłka też gratis :P
Grazyslaw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 wrz 2012, o 09:49

Re: Konkursy internetowe

Postprzez piramida » 30 wrz 2012, o 10:38

Widzieliście konk Nivea? Trzeba stworzyć mężczyznę naszych marzeń! Super sprawa :) spam

Ostatnio edytowano 5 wrz 2013, o 13:24 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
Avatar użytkownika
piramida
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 lis 2011, o 11:46
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron