Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez puderniczka » 3 mar 2012, o 17:52

pytanie jak w temacie, niby można na nich znaleźć mnóstwo okazji i kupować taniej, a ja jakoś nie mogę się przekonać, coś mi w tym śmierdzi :/ jaka jest wasza opinia na ten temat? kupiłyście coś dużo taniej w ten sposób?

puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez quillathee » 3 mar 2012, o 19:41

Też się nad tym zastanawiałam. Poszukałam na różnych forach i to podobno działa. Siostra mojej koleżanki kupiła karnet na kurs tańca, ja odebrałam darmowe bony na loterię, żeby sprawdzić autentyczność. Myślę, że można im zaufać, chociaż mimo wszystko najpierw kupiłabym coś za śmieszne pieniądze, żeby wszystko potwierdzić.
Avatar użytkownika
quillathee
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 15:15
Lokalizacja: Wronki

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez kotlinka » 4 mar 2012, o 10:31

To tak jak z innymi promocjami w sklepach. Obniżają cenę, żeby oni mogli na większej ilości sprzedanych zarobić szybciej, a i żeby coś było dla nas. W tym przypadku atrakcyjna cena, która kusi. Powiem szczerze, że przeglądając oferty znalazłam wiele ciekawych i naprawdę opłacalnych. Myślę, że jak ktoś znalazł coś dla siebie to bez problemu może się skusić na to bo po okazyjnej cenie warto:)
kotlinka
 

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez tusia25 » 8 mar 2012, o 19:54

ja kupowałam już nawet kilka razy, i mam mieszane doświadczenia, ale wszystko można w konsekwencji wywalczyć... różnie to bywa:)
tusia25
 

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez golden_eye » 15 mar 2012, o 14:04

Ja często korzystam z takich okazji na portalach grupowych, głównie na zabiegi kosmetyczne.
Ostatnio kupiłam na citeam fajny album po okazyjnej cenie, praktycznie o połowę taniej
Obrazek
golden_eye
 

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez kinia66 » 15 mar 2012, o 14:51

Ja kupuję przez Internet,najczęście płyty i książki.Są dużo tańsze i do dzisiaj nie zdarzyło mi się,aby ktoś mnie oszukał.Także ja nie widzę żadnych negatywów.A album moim zdaniem jest okazją,trzeba go kupić.Fajnie wydany.Jak nie dla siebie to dla np.swojego mężczyzny.

kinia66
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 15:11

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez mastylla » 15 lip 2012, o 08:15

Korzystałam z Grupona. Wszystko ok.

http://perelkowy-swiat.ptaknet.pl/ - blog o kosmetykach i nie tylko. Zapraszam.
mastylla
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 7 lip 2012, o 00:22

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez brunecia » 7 gru 2012, o 18:25

nigdy nie korzystalam ale jak widze niektore oferty to chetnie bym kupila...
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez sovvita » 7 gru 2012, o 19:45

to jeszcze zależy z jakiej firmy korzystamy,niektóre mają dobra opinię i na prawdę warto z nich korzystać.
sovvita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 14:07

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez kinia66 » 10 gru 2012, o 01:41

Ja nie wyobrażam sobie teraz normalnych zakupów.Robię tak często zakupy w Internecie,jest to niemal moje hobby. Dotychczas nie spotkało mnie nic nie miłego,ale zawsze sprawdzam po tysiąc razy ofertę,zanim coś kupię.A ten album niczego sobie,jeszcze jest promocja na niego,także chyba zaraz po niego kliknę:)

kinia66
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 15:11

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez bettti86 » 10 gru 2012, o 10:17

jak najbardziej korzystam z wszystkich Grouponów i Okazików, jak każda kobieta mam niestety duże potrzeby zakupowe, a skoro można robić to taniej to dlaczego nie, zauważyłam też, że dzięki tym serwisom poznałam rzeczy o których nie miałam pojęcia i na pewno nie przyszłoby mi do głowy, aby sobie coś takiego kupić lub skorzystać z jakiejś usługi, znalazłam też fajną alternatywę dla allegro, bo odkryłam klub zakupowy i teraz tam zaopatruję się w prezenty na Święta

Ostatnio edytowano 4 wrz 2013, o 15:47 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę nie spamować forum
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez SugarFreeKitten » 29 mar 2013, o 14:33

A ja korzystałam już kilka razy, szczególnie zachwyciła mnie oferta restauracji japońskiej, świeże sushi, opiekane owoce morza, japońska herbata... Mmm.
W sumie często korzystam z ofert groupona.. jeśli finanse mi na to pozwalają;)

"Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu."
Michaił Afanasjewicz Bułhakow


:papa: http://stestuj-to.blogspot.com/ <-- Mój blog urodowy! :papa:
Avatar użytkownika
SugarFreeKitten
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 mar 2013, o 14:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez telaviv » 20 kwi 2013, o 22:06

Na takich portalach można kupić dosłownie wszystko, ostatnio dostałam poradnik do 101 pozycji seksualnych, wszędzie szukałam tego poradnika, wszyscy tak go polecali a ciężko było go dostać, tylu ludzi go kupuje :)

telaviv
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 19 lis 2011, o 13:29

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez brunecia » 11 cze 2013, o 13:28

niue, nie korzystam. kilka razy znajomi sie nacieli wiec sobie odpuscilam probowanie.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez limonka » 27 cze 2013, o 11:10

Ja mam jednak zaufanie do sklepów internetowych. Mój pierwszy raz, kiedy już z pewnie 2 lata temu kupowalam album z pozycjami seksualnymi obawialam się, że nie dojdzie a przede wszystkim będzie zapakowany tak, że mój mąż będzie wiedział co to kupiłam i nici z niespodzianki. Na szczęście niespodzianka się udała, bo towar dotarł i od tej pory często robie zakupy przez internet a najczęściej allegro.
limonka
 

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez xena » 27 cze 2013, o 11:22

Podobnie jest u mnie. W sklepie internetowym mamy ten komfort, że gdy coś na się nie podoba, mamy 10 dni od chwili otrzymania, aby zwrócić zakupiony towar. Poza tym, można liczyć na niezłe promocje. W spam, cały czas pojawiają się nowe kupony promocyjne, niektóre obniżające koszty zakupów nawet o 75%.

Ostatnio edytowano 4 wrz 2013, o 15:48 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez puderniczka » 28 cze 2013, o 12:19

przekonałam się i ja :) dużo już zaoszczędziłam dzięki zakupom grupowym i ogólnie okazjom w internecie. A album z pozycjami robi furorę w mojej sypialni ale i w ... rodzinie. Hehe z 10 osób już go ode mnie pożyczało :) Macie taki? cały czas można go kupić, teraz troszkę drożej ale i tak warto :)

puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez imloco » 29 cze 2013, o 21:35

Korzystam owszem, ALE! trzeba rozsądnie wybierać oferty. Kupno pościeli itd. odpada. Ja z reguły korzystam z ofert typu "obiad dla dwóch osób za 50%". Chodzę sobię po różnych restauracjach z chłopakiem i na prawdę się opłaca. Zamawiam też z gruponów zdjęcia ~19-29zł za 100 odbitek.

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez golden_eye » 1 lip 2013, o 13:25

puderniczka napisał(a):przekonałam się i ja :) dużo już zaoszczędziłam dzięki zakupom grupowym i ogólnie okazjom w internecie. A album z pozycjami robi furorę w mojej sypialni ale i w ... rodzinie. Hehe z 10 osób już go ode mnie pożyczało :) Macie taki? cały czas można go kupić, teraz troszkę drożej ale i tak warto :)

U nas też jest w ciągłym użyciu i zawsze stanowi świetną atrakcję dla gości, którzy z przyjemnością wertują strony i podziwiają zdjęcia :D
golden_eye
 

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez Tania19 » 8 lip 2013, o 10:27

Ja korzystałam, głównie wycieczki, jest oczywiście trochę ryzyko ale naprawdę można na tym sporo zaoszczędzić.
Avatar użytkownika
Tania19
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 lip 2013, o 22:46

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez Hadassa » 8 lip 2013, o 10:31

Pare razy już się udało kupić i jestem zadowolona... ;)
a to jakies kino wpadło, a to jakies zakupy ;)
teraz idę do kosmetyczki z kuponem...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez ingrid » 12 lip 2013, o 12:41

Ja na Gruponie kupywałam tylko wycieczki i markowe ciuchy
ingrid
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 lip 2013, o 12:16

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez allison » 26 lip 2013, o 13:56

Korzystam z takich portali. Nie kupuję jedynie produktów, bo jak się sprawdzi ceny na all. albo bezpośrednio na stronach producenta to okazuje się, że to żadna promocja. Korzystałam z usług fryzjerskich, kosmetycznych. Dwa razy kupowałam również noclegi. Można trafić na naprawdę dobrą ofertę.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez kinga81 » 26 lip 2013, o 22:29

Korzystałam, ale jak do tej pory na usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Czasem kusi mnie jakieś SPA ale zwykle jak gdzieś jadę jest już za późno na sprawdzanie czy w danym terminie coś jest w ofercie.
kinga81
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 6 kwi 2013, o 12:24

Re: Korzystacie z portali z zakupami grupowymi?

Postprzez weronika1983 » 29 lip 2013, o 09:31

hej tak wszystko działa ale raczej nie kupuj w takich mniej znanych firmach gruponowych bo u nich możesz sie faktycznie naczekac sprzedajacy na takich portalach swoje pieniądze dostaja grubo powyżej 30 dni stąd trzymaj się raczej lepszych firm gruponowych ja na przykład ostatnio kupiłam sobie fajny lakier sally hansen complete tu masz link do oferty chyba jeszcze działa spam

Ostatnio edytowano 4 wrz 2013, o 15:45 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam

http://www.nocanka.pl najlepsze kosmetyki
Avatar użytkownika
weronika1983
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 lip 2013, o 11:25
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]