Korzystacie z próbek kosmetyków?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez Revelka » 15 lip 2016, o 14:51

Próbki można dostać wszędzie - przy okazji zakupów, dołączane są często do rożnych czasopism, akcje testerskie w internecie. Ale pytanie czy korzystacie z tych próbek rzeczywiście? Ja kiedyś magazynowałam tylko próbki i przypominałam sobie o ich istnieniu jak już kończyły się daty ważności albo były po terminie. Ostatnio jednak postanowiłam wszystkie swoje próbki wykorzystać i trafiłam na fajne kosmetyki, które kupiłam w pełnowymiarowych opakowaniach. Jednym z takich odkryć był np. krem SPAM- po prostu świetny dla mojej cery. A jak to jest u Was?

WYBACZ ALE ZA DUZO JUZ TROCHE TEJ MARKI W TWOICH POSTACH. PLACA CI CHOCIAZ ZA TO?

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez Hadassa » 15 lip 2016, o 15:46

Ja z reguly zapominam o tych probkach. Czasem jak sobie przypomne to przydaja sie na jakies wyjazdy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez BlackWolf » 15 lip 2016, o 19:31

Oczywiście. :) Mam ich stosy...
I przyznam szczerze, że są bardzo podręczne... :lol:

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez krystynaw » 28 lip 2016, o 12:33

Tak korzystam, czasem wole coś wypróbować i zobaczyć czy dany kosmetyk nie wywoła u mnie jakiś niepożądanych efektów np. uczulenia itp.
krystynaw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 lip 2016, o 15:12

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez kairsa » 3 sie 2016, o 16:10

takie próbki są też dobre na wyjazdy :)
kairsa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 3 sie 2016, o 15:53

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez iza813 » 3 sie 2016, o 17:55

Od czasu do czasu kupuje próbki z avonu np podkładu, perfumu lub szminki. Jesli mi się coś spodoba i sprawdzi, to wtedy się decyduje na pełnowymiarowy produkt :-)

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez Revelka » 15 sie 2016, o 07:50

No wlasnie wiele osob magazynuje probki i potem o nich zapomina. Ja staram sie wykorzystywać na bieżąco :)

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez Margareta888 » 18 sie 2016, o 00:18

Pewnie, że tak, chociaż w drogeriach często można sobie o nich tylko pomarzyć. Odnoszę wrażenie, ze panie wolą je zostawić sobie, niż dawać klientom. W aptece jest podobnie, choć muszę przyznać, że moja przygoda z marką vichy zaczęła się właśnie od próbek. Dzięki niej poznałam dwie wspaniałe linie kosmetyków - wcześniej używałam idealii (przed trzydziestką), a teraz liftactiv supreme (30+). Także drogie panie warto przed zakupem pełnowymiarowego kosmetyku zapytać się o próbki i sprawdzić jak cera reaguje na dany kosmetyk. Ja tak zrobiłam i znalazłam swój sposób na idealną pielęgnację.
Margareta888
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 sie 2016, o 23:48

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez Panna_Mysia » 24 sie 2016, o 18:52

Ja często zamawiam próbki kosmetyków bezpośrednio na stronie internetowej danej marki - czasem są darmowe, czasem kosztują tylko symboliczną kwotę. Do zakupów również są dołączane, ale coraz rzadziej. Często wrzucane są też do gazetek. W ten sposób poznałam wiele fajnych produktów, mogłam przetestować kosmetyk (sprawdzić jak pachnie, jaką ma konsystencję, czy mnie nie uczula). Tak właśnie zrodziła się moja sympatia np. do Tołpy :)

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez Revelka » 2 wrz 2016, o 13:32

U mnie z Vichy było podobnie, tez zaczęło się od próbek. Teraz w sumie też nie mam nigdy problemu, aby takie próbki dostać w aptece. I jest też wiele akcji w internecie gdzie można się zgłaszać po takie próbeczki. W ogóle Vichy często wydaje takie fajne katalogi w których są przedstawione kosmetyki i kilka z nich ma dołączone próbki.

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez tinacleo » 2 wrz 2016, o 17:54

fakt, vichy jest bardzo hojne jeśli chodzi o próbki, i muszę powiedzieć że to działanie skuteczne bo sama nie raz po takich próbkach skusiłam się na pełnowymiarowy produkt :D też mam problemy z alergiami na kosmetyki a akurat na ich kremy reaguje elegancko :) kiedyś używałam idealii, teraz przyszedł czas na liftactiv :( kupa stresów w pracy i mimo młodego wieku już zaczęłam się marszczyć...ehh
Avatar użytkownika
tinacleo
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 11:30
Lokalizacja: B-stok/Wawa

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez KasiaW » 7 wrz 2016, o 15:00

Ja często gdzieś jeżdżę na weekendy i wtedy chętnie zabieram żel, szampon, odżywkę w próbkach, bo zabiera to mniej miejsca niż produkty miniaturki ;) Ale jak jadę na dłużej to wtedy jednak wolę miniatury zabrać.
KasiaW
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 7 wrz 2016, o 14:47

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez gretel » 19 wrz 2016, o 12:33

Na próbka czasem można naprawdę długo jechać, że tak powiem ;) wiem coś o tym

gretel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 wrz 2016, o 22:31

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez agnes89 » 4 paź 2016, o 14:27

uwielbiam próbki. dzieki nim poznałam wiele fajnych kremów a poza tym są przydatne w podróży

agnes89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 4 paź 2016, o 12:07

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez Myriam » 4 paź 2016, o 21:10

Oczywiście, że korzystam, zwłaszcza, że mam koleżankę pracującą w drogerii :)
Myriam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 paź 2016, o 11:52

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez michalina90 » 18 lis 2016, o 10:44

Bardzo lubie taką formę testowania nowych kosmetyków, nie muszę kupować całego opakowania, wydawać pieniędzy i martwić się czy podpasuje mi czy nie. Biorę próbkę i jak mi nie odpowiada wyrzucam. Polecam wszystkim takie rozwiązanie.

grywalizacja na http://sanitera.pl
michalina90
Fajna Kobietka
 
Posty: 113
Dołączył(a): 25 sty 2016, o 14:18

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez pollyanna » 19 lis 2016, o 16:46

Mnie próbki przydają się na wyjazdy - wtedy zamiast pakować cały krem, szampon czy maskę, po prostu wrzucam zebrane próbki do walizki :)

Odette or Odile?
Avatar użytkownika
pollyanna
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 9 sty 2014, o 23:05

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez Panna_Mysia » 21 lis 2016, o 14:44

Revelka napisał(a):U mnie z Vichy było podobnie, tez zaczęło się od próbek. Teraz w sumie też nie mam nigdy problemu, aby takie próbki dostać w aptece. I jest też wiele akcji w internecie gdzie można się zgłaszać po takie próbeczki. W ogóle Vichy często wydaje takie fajne katalogi w których są przedstawione kosmetyki i kilka z nich ma dołączone próbki.


Rzeczywiście, Vichy ma fajne katalogi, które można odebrać w aptekach - zawsze pojawia się taka informacja na ich stronie. Przez internet czasem też wysyłają w ramach akcji promocyjnych. Dużo firm tak robi i zawsze korzystam z okazji, żeby wypróbować produkt... ale na katalog Vichy jeszcze nie udało mi się zapolować :)

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez Daria » 7 gru 2016, o 11:36

Ja właśnie dzięki próbce załączonej do gazety odkryłam mój nowy kosmetyczny hit - Vichy Slow Age. Wcześniej widziałam reklamy, ale nie chciałam ryzykować zakupu całego kosmetyku. Próbka okazała się świetna, krem nawilżył głęboko moją skórę, ładnie pachniał i szybko się wchłaniał kupiłam więc całe opakowanie w najbliższej aptece!
Avatar użytkownika
Daria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 15 sie 2016, o 11:38

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez honeylips » 7 gru 2016, o 14:04

Chętnie korzystam z próbek kosmetyków. Zawsze można odkryć coś nowego, co akurat okaże się skuteczne i warte uwagi. Zawsze czekam na to, aby pani w drogerii/perfumerii coś dorzuciła do moich zakupów :D
Avatar użytkownika
honeylips
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 23 lis 2016, o 23:37

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez Hadassa » 16 gru 2016, o 12:35

Ostatnio przy wiekszych zakupach w rosku zawsze cos dostaje ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez Panna_Mysia » 19 gru 2016, o 18:08

Hadassa napisał(a):Ostatnio przy wiekszych zakupach w rosku zawsze cos dostaje ;)


A u nas nigdy nie ma żadnych próbek kosmetyków. Zaczynam podejrzewać, że ekspedientki dzielą je między siebie, bo jak żyję, w drogerii jeszcze nic nie dostałam.

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez Hadassa » 19 gru 2016, o 22:00

Wiesz co... dostałam je moze 3 raz... ale zakupy na ponad 100... i tez nie zawsze

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez Gabulec » 20 gru 2016, o 16:50

Ja w Rossmanie nigdy nic nie dostałam! :/
Avatar użytkownika
Gabulec
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 08:57

Re: Korzystacie z próbek kosmetyków?

Postprzez Hadassa » 20 gru 2016, o 19:15

Od jakiegoś ... hmmm pół roku może...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]