Kosmetyczne Must Have

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Kosmetyczne Must Have

Postprzez joanna88 » 4 lis 2012, o 15:55

Kochane!
Chciałabym dowiedzieć czy macie jakieś w 100% sprawdzone kosmetyki kolorowe? piszę tutaj o fluidzie, pudrze (sypki lub w kamieniu), tuszu do rzęs, różu lub bronzerze, błyszczyku, eyelinerze lub kredce- generalnie wszystko do zrobienia full make up ;). Chciałabym abyście podzieliły się ze mną swoimi sprawdzonymi kosmetykami, niekoniecznie z najwyższej półki cenowej. Kiedyś inwestowałam w najdroższe kosmetyki, ale teraz sądzę, że te ze średniej półki cenowej nie są gorsze, należy tylko dobrać je do swoich potrzeb. Ja osobiście bardzo polecam tusz L'oreal volume million lashes, który nie ustępują tuszom Diora czy YSL. Piszcie o swoich kosmetycznych faworytach~!:)

http://www.celebrujchwile.blogspot.com

Ostatnio edytowano 4 lis 2012, o 20:40 przez joanna88, łącznie edytowano 1 raz

joanna88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 lis 2012, o 17:42

Re: Kosmetyczne Must Have

Postprzez hetman » 4 lis 2012, o 18:22

ja ostatnio uwielbiam podkład w żelu Rimmel Match Perfection

a także eyeliner Wibo :)

tusz Loreal jest na mojej liście zakupowej :D

Poszukuję dobrego specjalisty od gzymsy. Pilne!
Avatar użytkownika
hetman
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 18:20

Re: Kosmetyczne Must Have

Postprzez joanna88 » 4 lis 2012, o 18:56

Dzięki :) Eye-liner wibo na pewno wypróbuje. A ten podkład rimmela dobrze kryje i są odcienie żółtawe? bo ja mam tendencję do zaczerwienień :/. Fajny jest też podkład z bourjois healthy mix, ale ciągle szukam ideału :)

www.celebrujchwile.blogspot.com

joanna88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 lis 2012, o 17:42

Re: Kosmetyczne Must Have

Postprzez dobroslawa » 7 lis 2012, o 01:38

Ze względu na to,że koleżanka jest konsultantką, zwykle zamawiam kuleczki brązujące z Avonu i jestem zadowolona, tym bardziej,że używam kosmetyków na specjalne okazje:)
dobroslawa
 

Re: Kosmetyczne Must Have

Postprzez Zorka » 7 lis 2012, o 10:38

A ja bardzo lubię te kuleczki rozświetlające z Avonu, a co do podkładu to najbardziej lubię Max Factor Colour Adapt - od kilku lat mój ulubiony.
Zorka
 

Re: Kosmetyczne Must Have

Postprzez Masjaa » 7 lis 2012, o 11:49

Polecam podkład Revlon colorstay ja akurat z musu posiadam wersję do cery tłustej, fajnie kryje matowi :) poza tym baza pod cienie Hean kosztuje grosze a cienie cały dzień , nawet te najtańsze się pięknie trzymają. tusze Max Factor Masterpiece cudo :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Kosmetyczne Must Have

Postprzez joanna88 » 7 lis 2012, o 12:23

Poszukuję teraz jakiegoś matowego bronzera do twarzy (bez żadnych drobinek). Taki typowy mat to modelowania twarzy. Polecicie coś ?:)

joanna88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 lis 2012, o 17:42
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Bottinu33, Google [Bot]