Kosmetyki anti aging - jakie?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Kosmetyki anti aging - jakie?

Postprzez 1mpresja » 22 lut 2014, o 15:01

Cześć dziewczyny, używa któraś z Was jakichś produktów typu ANTI AGING? Moja mama wspominała, że chciałaby zainwestować w takie kosmetyki, ale właśnie nie wie, na co się zdecydować. Coś usuwającego zmarszczki byłoby OK :)
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Kosmetyki anti aging - jakie?

Postprzez Julka » 26 lut 2014, o 13:39

Jeśli chodzi o kosmetyki usuwające zmarszczki ale też zapobiegające ich powstawaniu, ja używam kosmetyków Dermiki z cząsteczkami szlachetnego złota z serii Gold 24k. Idealne dla cery na której pojawiły się już zmarszczki :( niestety. Może niech Twoja mama wejdzie na ich stronę i poczyta sobie szczegóły. Może znajdzie coś dla Siebie.
Na zdjęciu mój ulubiony krem pod oczy z tej serii
Pozdrawiam
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Julka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 lut 2014, o 13:24

Re: Kosmetyki anti aging - jakie?

Postprzez Hadassa » 26 lut 2014, o 13:44

a moja mama zmienia co jakiś czas... nie przyzwyczaja skóry do jednego :)
kupuje z nivei, z loreala, Dermikę chyba też miała ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kosmetyki anti aging - jakie?

Postprzez Karolcia93 » 30 kwi 2014, o 16:28

Moja mama ostatnio dostała w prezencie kosmetyki z serii Celebrity Collection złoto i diamenty Bielendy, i jest bardzo zadowolona:) Ten krem ma dobry skład, mojej mamie widocznie poprawił się wygląd skóry, zmarszczki są znacznie wygładzone
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Kosmetyki anti aging - jakie?

Postprzez 1mpresja » 30 kwi 2014, o 17:07

Karolcia93 napisał(a):Moja mama ostatnio dostała w prezencie kosmetyki z serii Celebrity Collection złoto i diamenty Bielendy, i jest bardzo zadowolona:) Ten krem ma dobry skład, mojej mamie widocznie poprawił się wygląd skóry, zmarszczki są znacznie wygładzone


No właśnie zainwestowała akurat w ten właśnie krem :), i jest zadowolona, bo oprócz wygładzonych zmarszczek, mamcia ma jeszcze nawilżoną cerę :)
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]