Kosmetyki do pielęgnacji twarzy...

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy...

Postprzez Sharlot » 2 paź 2012, o 22:55

zbliza sie jesien, a wraz z nia problemy z cera. Jakich kosmetykow do pielegnacji twarzy uzywacie oraz ktore moglibyscie polecic.... ?
Sharlot
 

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy...

Postprzez miki » 4 paź 2012, o 15:36

Na chłodniejsze dni używam Ziaji Kozie Mleko. Dobrze natłuszcza i chroni przed wiatrem i zimnym powietrzem.

Takt jest muzyką duszy.
Avatar użytkownika
miki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:16
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy...

Postprzez ivi120 » 5 paź 2012, o 15:10

Ja używam płynu micelarnego AA lub Ziai, do tego tonik aloesowy i nic poza tym. Nie narzekam na cerę ;)

ivi120
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5 paź 2012, o 15:02

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy...

Postprzez Lukrecja » 11 paź 2012, o 09:38

U mnie na chłodniejsze dni, a zwłaszcza zimą, króluje zwykły nivea, ale fakt faktem problemów z cerą to ja nie mam :woman:

Prawda jest taka, ze ludzie mają pewną wspaniałą cechę. Zmieniają się.
Avatar użytkownika
Lukrecja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 paź 2012, o 09:07
Lokalizacja: Sopot

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy...

Postprzez małgosia1988 » 12 paź 2012, o 07:22

a ja polecam olejek arganowy i do twarzy i do włosów-na zimę idealny, ja miałam taki problem, że miałam wiecznie czerwony nos i już jest lepiej i super odżywia skórę a na włosy też dodaję go do maski do włosów mam mięciutkie włoski:)
małgosia1988
 

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy...

Postprzez JulkaKulka » 12 paź 2012, o 15:38

Mam podobny problem i z chęcią dowiem się czego stosujecie. Niestety krem wymarzony jeszcze nie wpadł w moje ręce :( Nivea w moim przypadku odpada, mam nieco bardziej wymagającą skórę :(

Słowa palą, więc pa­li się słowa. Nikt o treści po­piołów nie pyta.
JulkaKulka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 15:26
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy...

Postprzez PychaxD » 15 paź 2012, o 15:07

Ja zbyt tłustych kremów niestety nie mogę używać - po całym dniu to czoło i broda się świecą że masakra. Wolę zdecydowanie lekkie kremy nawilżające, które szybko się wchłaniają, mają delikatną konsystencję.
Hehe, najlepszy to byłby taki nazwijmy go "inteligentny" krem co się dopasuje w mój rytm - kiedy trzeba to matuje, gdzie indziej rozświetla:)
Na taką aurę to jeszcze dobrze by zrobiła jakaś kuracja dotleniająca:)

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy...

Postprzez Sharlot » 23 paź 2012, o 23:55

PychaxD a mozesz podac przyklad takiego kremu? Nie lubie z tych tlustych, mam wrazenie, ze wtedy moja cera nie wyglada korzystnie w ciagu dnia i sie swieci... Niestety moja cera nalezy do tych suchych o tej porze roku:(
Sharlot
 

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy...

Postprzez netka_kamila » 25 paź 2012, o 10:14

używam oleju arganowego z L'orientu na różne sposoby ;) Szczególnie zimą się sprawdza, bo świetnie nawilża skórę twarzy (smaruję na noc:) ), a latem dodaję kroplę do kremu i też super :) Ponoć olej arganowy działa też przeciwzmarszczkowy :)
netka_kamila
 

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy...

Postprzez joanna88 » 4 lis 2012, o 23:19

Jestem posiadaczką cery lekko naczynkowej, dlatego przykładam dużą wagę do jej pielęgnacji. Do zmywania makijażu używam płynu micelarnego Bioderma Sensibio, później zamiast toniku spryskuję twarz wodą termalną (avene,vichy), nakładam krem do cery naczynkowej, teraz używam Eucerin przeciw zaczerwienieniom (na dzień), a na noc Ziaja seria na naczynka. Oprócz tego stosuje jakiś nawilżający krem pod oczy, ale jeszcze nie znalazłam ideału w tym temacie. 2 razy w tygodniu robię peeling enzymatyczny (niebieski z pharmaceris). Sporo wiem na temat pielęgnacji cery wrażliwej i naczynkowej(kursy+doświadczenie) oraz przetestowałam mnóstwo kosmetyków, więc chętnie odpowiem na pytania !
pozdrawiam :)

joanna88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 lis 2012, o 17:42

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy...

Postprzez PychaxD » 7 lis 2012, o 12:37

Sorki że tak późno odpowiadam.
Ja smaruję się kremem na dzień aqua - rhythm - on jest lekki i nie natłuszcza mi skóry a spokojnie sobie w nią wnika. No i od tygodnia serwuje sobie jeszcze kapsułeczki z oriflame - oxygen boost. To taka kuracja na 14 dni - ja jestem juz w połowie dystansu:) Mają błyskawicznie nawilżać i nadają się do każdego typu cery. Ich konsystencja jest raczej tłustawa (ale szybko się wchłania) więc do suchej buzi to już w ogóle pasują. Na razie jest fajnie - powiedziałam sobie, że jak się kapsułki sprawdzą to sobie powtórzę w maju przed ślubem :) :woman:

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy...

Postprzez Misiek » 14 lis 2012, o 13:07

Ja postanowiłam zabezpieczyć się kupując produkt "AHA maska owocowa-peeling". Bez tego peelingu nie jestem w stanie sobie wyobrazić pielęgnacji twarzy. Jest on naprawdę skuteczny :) Spójrzcie jak wygląda opakowanie:

Obrazek
Misiek
 

Re: Kosmetyki do pielęgnacji twarzy...

Postprzez Sharlot » 22 lis 2012, o 00:10

kupilam sobie ten aqua rhythm i jest wlasnie po pierwszym uzyciu. Moje wrazenia - skora wydaje sie byc nawilzona i duzym plusem jest to, ze nie jest tlusta. Zobaczymy, jak to bedzie pozniej :)
Sharlot
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]