Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez 1mpresja » 30 kwi 2014, o 17:13

misiapysia napisał(a):ta pomaranczowa seria bielendy- dorwalam ja ostatnio na promocji w rosmannie, uzywam od jakiegos tygodnia, staram sie codziennie, ale chyba za wczesnie zeby mowic o efektach. ale COŚ zaczyna sie dziac z cialem :D


No ja stosuję rano - po ćwiczeniach fitness i wieczorem - po bieganiu. Znaczy, wiadomo, po przysznicu :D i działa.
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez ombre » 30 maja 2014, o 12:04

Najlepsze na ujędrnienie są ćwiczenia typu cardio i zdrowa dieta:) W takie cuda na kiju ja niewierze. Może ma jakieś ale mizerne efekty.
ombre
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 30 maja 2014, o 10:29

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 3 cze 2014, o 13:26

Oczywiście że najlepsze są ćwiczenia,aktywność fizyczna oraz dobra dieta- to ma olbrzymie znaczenie. Poza tym z kosmetyków czy suplementów polecam także kolagen,który ujędrni i nawilży naszą skórę.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez rosiehw » 11 cze 2014, o 22:56

a ja ostatnio dorwałam coś nowego z bielendy - kurcze, oni maja strasznie duzo tych kosmetykow do ciala. trafilam na taka serie professional home expert i tam są rozne ampułki - na cellulit na rozstepy. tego jest wiadomo malo, ale ja stosuje od 2 tygodni i zaczynam widziec efekty. wiadomo dieta + cwiczenia tez sa, ale no kiedys jak sie odchudzalam to nie widzialam zeby celulit tak szybko znikal...
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez rosiehw » 25 cze 2014, o 23:27

Limonika napisał(a):a ja z kolei szukam czegoś ujędrniającego do biustu... Istnieje takie coś skuteczne czy to tylko reklama?
czekam na Wasze opinie dziewczyny :)


napisałabym, że pewnej firmy na B..., ale dostałam ostrzeżenie, że niby jestem spamerką LOL. tak więc jesli jestes zainteresowana opinią - zapraszam na priv, bo niestety zbyt czesto chwaliłąm moja ulubiona firm kosmetyczna. ehhh brak wolnosci slowa, nawet kremow sobie nie mozna zrecenzowac..
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez Hadassa » 26 cze 2014, o 08:15

Sorry, ale każdy post jaki piszesz tyczy tylko jednego firmy.
Nie znam kobiety która ograniczała by się do jednej firmy kosmetycznej.
Nawet jeżeli z czegoś jesteśmy zadowolone, to i tak po jakimś czasie zmieniamy, by skóra się nie przyzwyczaiła.
Więc błagam Cię, przyjmij choć z godnością ostrzeżenie i to już kolejne, bo trzeba było zagrozić banem byś przestała.
Miałaś wcześniejsze ostrzeżenia

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez Iryska » 26 cze 2014, o 11:15

Ja nie wierzę w anty-cellulitowe działanie kosmetyków. Może pomagają w minimalnym stopniu, ale nigdy nie zredukują do zera. Według mnie najważniejsze są ćwiczenia, pillingi kawowe i masaże. Kosmetyki może i nawilżą i napną skórę ale nigdy nie zlikwidują problemu same w sobie :)
Iryska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 cze 2014, o 14:14

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez rosiehw » 26 cze 2014, o 23:14

Iryska napisał(a):Ja nie wierzę w anty-cellulitowe działanie kosmetyków. Może pomagają w minimalnym stopniu, ale nigdy nie zredukują do zera. Według mnie najważniejsze są ćwiczenia, pillingi kawowe i masaże. Kosmetyki może i nawilżą i napną skórę ale nigdy nie zlikwidują problemu same w sobie :)


jasne,ze nie. tak jak pisalam wczesniej - odpowiednia dieta i cwiczenia daja rade. takie balsamy jak pomaranczowa skorka faktycznie moga pomoc podczas wykonywania masaży po kąpieli, ale to wszystko musi ze sobąwspółgrać. ja od tygodnia nie jem nabiału, bo moj trener powiedzial ze powoduje zatrzymywanie wody podskornej i tak jak zawsze mialam jakis cellulit na brzuchu a nie jestem gruba, to teraz mam normalny plaski ladny brzuch. sprobujcie odstawic laktoze dziewczyny
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez Nadia236 » 28 cze 2014, o 13:45

o rany! naprawdę odstawienie laktozy likwiduje cellulit? W sumie to całkiem proste do zrobienia jest!
Nadia236
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 cze 2014, o 15:00

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez Cute_5 » 30 cze 2014, o 18:04

Ja jakoś nie wierzę w cudowne działanie takich kosmetyków.
Cute_5
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 11:43

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez Specjalista Aspazji » 4 sie 2014, o 00:58

Na cellulit polecam bardzo skuteczne zabiegi urządzeniami Cellactor i Endermologie. Są to urządzenia które ujędrniają skórę, modelują sylwetkę i pozwalają pozbyć się nadmiaru tłuszczu.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez mamamuminka » 22 sie 2014, o 07:37

wiadomo ze same kosmetyki nie dadza spektakularnych efektow, ale jezeli dolaczymy do tego jakis ruch i odpuscimy sobie fast foody , slodycze to nasze cialo moze wygladac lepiej :) z bielendy akurat mam nie pomaranczowa skorke tylko profesional home expert i na razie testuje i czekam na efekty :)
mamamuminka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 6 lip 2014, o 16:30

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez MariannaUmba » 22 sie 2014, o 18:18

ja oprócz kosmetyków mam jeszcze taką metodę od lat, że po ciepłej kąpieli polewam ciało zimną wodą, potem znów chlup do ciepłej wody i znów chłodny prysznic, to doskonale ujędrnia
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez mamamuminka » 23 sie 2014, o 22:57

MariannaUmba napisał(a):ja oprócz kosmetyków mam jeszcze taką metodę od lat, że po ciepłej kąpieli polewam ciało zimną wodą, potem znów chlup do ciepłej wody i znów chłodny prysznic, to doskonale ujędrnia



tez o tym slyszalam, ale czesto zwyczajnie nie mam silnej woli do zimnych kapieli :)
mamamuminka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 6 lip 2014, o 16:30

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez a_gatka » 31 sie 2014, o 23:22

Ja się właśnie skusiłam na scrub i serum szybko wchłaniające z Phenome. Mają taką fajną serię Silhouette Dream - nastawioną na walkę z cellulitem i ujędrnianie. Muszę Wam powiedzieć, że po kilku pierwszych użyciach biję się z myślami, czy nie dokupić sobie jeszcze balsamu. Bardzo fajna seria! Skóra gładsza, poprawia się sprężystość i wygląd, a do tego to serum naprawdę błyskawicznie się wchłania!
a_gatka
 

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez Specjalista Aspazji » 5 wrz 2014, o 14:21

Z domowych sposobów na ujędrnienie polecam kawowy peeling do ciała!
Składniki:
-3 łyżeczki nierozpuszczalnej kawy
-1 łyżeczka cynamonu
-Szczypta soli
-Żel pod prysznic
-1 łyżka wody
Wymieszaj wszystkie składniki w miseczce. W przypadku żelu pod prysznic, dodaj go tyle, by peeling dało się ławo rozprowadzić po ciele. Do zbyt gęstej mieszanki możesz dodać jeszcze odrobinę wody. Tak przygotowany peeling nałóż na całe ciało i zacznij masować poszczególne partie. Jeśli zależy Ci na walce z cellulitem, poświęć więcej czasu pupie i udom. Po dokładnym masażu spłucz kawę letnią wodą. Po osuszeniu skóry, nałóż na nią nawilżający balsam. Nogi, ramiona, brzuch, dekolt i pozostałe części ciała będą po takim zabiegu doskonale wygładzone. Mieszankę możesz przygotować wcześniej i przechowywać ją w pudełku czy słoiczku.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez Lipa » 10 wrz 2014, o 19:07

Ja jak byłam na rehabilitacja gdynia, to Pani poleciła mi kosmetyki do wyszczuplania ciała z Bielendy, że te kosmetyki z tej marki na prawdę potrafią zrobić super efekty!

Ostatnio edytowano 10 wrz 2014, o 22:01 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Lipa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 wrz 2014, o 19:06

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez Natka92 » 11 wrz 2014, o 23:44

Specjalista Aspazji napisał(a):Z domowych sposobów na ujędrnienie polecam kawowy peeling do ciała!
Składniki:
-3 łyżeczki nierozpuszczalnej kawy


Ale ta kawa to zwykłe ziarna zmielone, czy chodzi o zaparzoną kawę- fusy z niej które zostaną w filtrze? :)
Ja na cellulit robię parę razy w tygodniu taki peeling professional home expert, i widać stopniowo efekty
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez Kornelka00 » 12 wrz 2014, o 15:06

robiłam peeling kawowy - tyle syfu dawno nie narobiłam w łazience :D

ja lubię eveline anty cellulit

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez a_gatka » 2 paź 2014, o 10:43

O nie, nie... zupełnie nie mam cierpliwości do zabawy z kawą! Za to zwierzę się Wam dziewczyny, że naprawdę pozytywnie zaskoczona jestem tym zestawem, o którym Wam pisałam (serum i scrub z Phenome). Chyba sobie do niego dokupię balsam, bo ta linia jest po prostu ge-nial-na! <3
a_gatka
 

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez Michalina88 » 2 paź 2014, o 10:57

Ja kawę lubię... Ale ten syf w wannie masakra. Spłukać się nie da... I dlatego zrezygnowałam.
Avatar użytkownika
Michalina88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 15:38

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez docha » 5 paź 2014, o 16:35

a_gatka, ja mam ten balsam i moim zdaniem jest rewelacyjny, stosuję go na całe ciało, nie tylko tam, gdzie widzę cellulit i mam fajnie nawilżoną skórę, miękką, aksamitną, no cudo ;) a w połączeniu z peelingiem daje naprawdę fajny efekt antycellulitowy, ale w to nie będę już się zagłębiać, bo peeling masz, więc sama wiesz ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez Natka92 » 19 paź 2014, o 23:24

Jak dla mnie jedne z najlepszych kosmetyków ujędrniających i antycellulitowych jakie miałam to te z serii Professional home expert z bielendy. Przy regularnym stosowaniu takiego zabiegu widzę efekty, może dlatego że jest 5 preparatów w zestawie i wszystkie razem dają wzmocniony efekt :)
Oprócz tego peelingi z Joanny ładnie pachną i złuszczają naskórek
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez e-kosmeo_pl » 23 paź 2014, o 12:26

Z tych dobrych kosmetyków ujędrniających i nawilżających,polecam przede wszystkim kolagen,nic nie zapewni nam takich efektów i nie nada kolorytu naszej skórze jak on,wiec warto poszukać kosmetyków stworzonych na bazie kolagenu.
e-kosmeo_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 11:51

Re: Kosmetyki wyszczuplające, ujędrniające

Postprzez Specjalista Aspazji » 28 paź 2014, o 13:24

Z kosmetykami w tym przypadku jest jak w innych. Nie każdy kosmetyk działa na każdą osobę w sposób jednakowy jest to kwestia indywidualna. Warto przemyśleć zabiegi z medycyny estetycznej. Są zdecydowanie skuteczniejsze niż kosmetyki.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników