Kosmetyki z naturalnym składem

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Kosmetyki z naturalnym składem

Postprzez Wiki11 » 23 lut 2021, o 10:03

Hej, jeśli macie jakieś konkretne marki kosmetyków opartych o naturalne składniki i możecie coś sensownego polecić to dajcie znać. Chciałabym raczej odstawić te kosmetyki niby tych najbardziej znanych marek na rzecz takich produktów, które mają naturalny skład. Jeśli możecie pod tym kątem coś sensownego podpowiedzieć to chętnie skorzystam.
Wiki11
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 6 lis 2019, o 10:01

Re: Kosmetyki z naturalnym składem

Postprzez deborah » 23 lut 2021, o 10:29

Polecam żel aloesowy o naturalnym składzie, który stosować można na skórę ciała, twarzy oraz włosy. Jest to uniwersalny produkt o szeroki zastosowaniu. Polecam wypróbować :)
deborah
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 10:43

Re: Kosmetyki z naturalnym składem

Postprzez brelka » 28 lut 2021, o 21:36

W Bielendzie znajdziecie dużo naturalnych linii kosmetyków. Bardzo lubie Eco nature, znakomite kremy z wyciągami z roślin. Dla mnie najlepszy jest ten nawilżający ze śliwką kakadu, jaśminem i mango. Nie drogie , a mega dobre
brelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 lut 2021, o 18:34

Re: Kosmetyki z naturalnym składem

Postprzez wiesolek555 » 28 lut 2021, o 23:12

Bardzo duży wybór jest na notino, mają wiele naprawdę super marek, kilka już przetestowałam, ale każdy sam musi dobrać coś odpowiedniego dla siebie.
wiesolek555
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 14:45

Re: Kosmetyki z naturalnym składem

Postprzez Paula0 » 2 mar 2021, o 14:19

Moje nowe odkrycie jeśli chodzi o kosmetyki to oferta przygotowywana przez Naturikke (naturikke.pl). Myślę, że to będzie dla Ciebie właściwy kierunek. Sensowne produkty w dobrych cenach, widać że firma dba o jakość i wszystkie produkty są ze składników, które były bardzo dobrze dobrane, starannie dopasowane od siebie.
Paula0
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 4 sie 2020, o 09:07

Re: Kosmetyki z naturalnym składem

Postprzez majkusia » 16 kwi 2021, o 01:00

z naturalnym skladem sa kosmetyki z bielendy :) uzywam kilku linii, ostatnio odkrylam swietne maseczki owocowe power wit C
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Kosmetyki z naturalnym składem

Postprzez Suzannee » 4 sie 2021, o 11:34

bielenda ma spoko linie z naturalnymi kosmetykami ;)
Suzannee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 30 lip 2021, o 11:12
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]