koszulka w kolorze ecru i spodnie 939 tapered

Na przestrogę dla potomnych. Tutaj trafiają tematy i posty które na forum nie powinny się znaleźć. :>

koszulka w kolorze ecru i spodnie 939 tapered

Postprzez wercia555 » 10 lut 2020, o 13:26

Hejka nie długo wiosna, co myślicie o kupnie takie podkoszulka i spodnie dla mojego chłopaka?

Znacie może tą koszulkę i spodnie? Jak się Wam je nosi?

Koszulka jest w kolorze ecru, na przodzie ma grafikę m.in. palmę i samochód. Jest o tyle super, że jest cała z bawełny (100% a to przecież plus ciało się nie poci, jest materiał przewiewny). Ma prosty krój, okrągły dekolt, krótkie rękawy. Możecie ją odszukać na stronie głównej producenta.

Do tego myślę dokupić spodnie jeansowe 939 Tapered z Cross Jeansu również jak powyższa koszulka.
Są w kolorze denim blue, mają krój regularny, nogawki proste zwężane i aż 98.6% bawełny, więc myślę, że warto :)
Jest na stronie jeansstore.pl
wercia555
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 12:05

Re: koszulka w kolorze ecru i spodnie 939 tapered

Postprzez tereskac1 » 10 lut 2020, o 20:49

Osobiście kojarzę spodnie, mój chłopak parę lat nosi już ten model i nie narzeka :) Mają duży wybór jego kolorystyki, są wygodne w noszeniu, co ważne dla mnie. Nie farbują innych ciuchów podczas prania, a jemu nie robią się przypadkowe dziury. Wiecie bęc i nagle coś na szwie pęka, nic takiego nie ma.
tereskac1
Fajna Kobietka
 
Posty: 164
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 13:34

Re: koszulka w kolorze ecru i spodnie 939 tapered

Postprzez wercia555 » 13 lut 2020, o 13:28

Koszulka ecru na pewno będzie pasowała do 939 tapered :) Na pewno będzie dobrze ze sobą współgrać.
wercia555
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 12:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]