Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez a_gatka » 10 paź 2013, o 17:49

Dziewczyny, gdzie najlepiej rozmawiać na temat kredytu konsolidacyjnego? Lepiej bank czy może jakiś doradca? Poradźcie proszę, bo nie znam się na tym.
a_gatka
 

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez aii » 10 paź 2013, o 21:50

Wszystko zależy od sumy. Ale przede wszystkim, na początku dowiadywałabym się w jednostce macierzystej.
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez a_gatka » 11 paź 2013, o 09:52

No właśnie jednostka macierzysta nie ma zbyt korzystnej oferty a słyszałam, że tacy doradcy mają zwykle oferty wielu banków i potrafią to jakoś rozsądnie dobrać.
a_gatka
 

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez Hadassa » 11 paź 2013, o 09:54

a oni jakiejś prowizji sobie od tego nie biorą ??
jak masz czas to zawsze możesz sama pochodzići się popytać...
może na stronach mają jakieś informacje ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez a_gatka » 13 paź 2013, o 23:30

Wiesz, tak na logikę to prowizję im powinien płacić bank a nie klient, nie? Tak mi się wydaje. Aż z ciekawości poszukam...
a_gatka
 

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez sheeps » 14 paź 2013, o 22:29

Na kredytach konsolidacyjnych zarabiają tylko banki. Tobie wydłużają okres spłaty, zmniejszając raty i jednocześnie będziesz musiała spłacic więcej.
sheeps
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 paź 2013, o 22:26

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez jadwinia » 18 lut 2014, o 17:22

Ale kwoty i jakie raty będą za to, można sprawdzić na stronie, na której można porównać różne oferty: SPAM :) a o szczegóły można dopytać w konkretnym banku, bo takie raty mogą być uzasadnione np dla konkretnej grupy zawodowej.

Ostatnio edytowano 18 lut 2014, o 19:06 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
jadwinia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 18:57

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez milano77 » 21 lut 2014, o 09:09

Hejka:):). Polecam wszystkim szybkie pożyczki pozabankowe
SPAM

Ostatnio edytowano 21 lut 2014, o 09:55 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
milano77
 

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez jałowa » 13 maja 2014, o 07:51

Ja miałam na swoim koncie kilka kredytów z którymi w pewnym momencie przestałam sobie radzić, ponieważ comiesięczne zobowiązania zaczęły przewyższać moje comiesięczne dochody, dlatego zaczęłam myśleć o kredycie konsolidacyjnym. Zdecydowałam się na Sygma Bank. Kredyt u nich można uzyskać dość szybko, mają uproszczone precedury przyznawania kredytu i można ubiegać się o wysokie kwoty, maksymalnie chyba do 100 tys. zł z tego co pamiętam, dlatego uzyskaną gotówkę można przeznaczyć na konsolidację innych kredytów gotówkowych. Dodatkwowo Sygma Bank ma fajne rozwiązanie bo dają kartę kredytową, do której bank udostępnia limit o określonej wielkości, kwota naszych pożyczek może zostać przelana na inne konta bankowe, w innych bankach.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez luluska » 13 maja 2014, o 15:14

sheeps napisał(a):Na kredytach konsolidacyjnych zarabiają tylko banki. Tobie wydłużają okres spłaty, zmniejszając raty i jednocześnie będziesz musiała spłacic więcej.



nie do końca się z Tobą zgodzę. bo co, lepiej żeby nie spłaciła kredytów i narastały jej horrendalne odsetki? no chyba to nie jest dobre rozwiązanie... potem ludzie spłacają przez pół życia takie kwoty. ile to się w tv u jaworowicz słyszy o takich sprawach :) jestem zdania ze lepiej spłacic bez stresu na korzystnych warunkach niż rwac sobie włosy z głowy. mój kuzyn wziął konsolidacyjny za pośrednictwem jakiegoś sales group i źle na tym nie wyszedł, także nie ma co zakłądać czarnych scenariuszy :)
luluska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 5 sie 2013, o 10:54

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez jałowa » 28 maja 2014, o 17:33

osobiście uważam, ze lepiej spłacać jeden kredyt niż kilka, na które nie ma sie pieniędzy. Kredyt konsolidacyjny może Nas wyciągnąć z problemów finansowych o ile weźmieny go z głową.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez luluska » 7 sie 2014, o 12:22

Jasne że z głową :) Ale to wszędzie zdrowy rozsądek jest mile widziany :)
luluska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 5 sie 2013, o 10:54

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez jałowa » 20 sie 2014, o 15:39

zdrowy rozsądek przede wszystkim, moja ciocia miała problemy finansowe i mogła poradzić sobie z co miesięcznymi spłatami, aż w końcu postanowiła wziąć kredyt konsolidacyjny, dość szybko uzyskała do w sygma banku, teraz zamiast kilku rat ma jedną, wydaje mi się, że teraz jest jej dużo łatwiej spłacać swoje zobowiązania.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez karina12321 » 14 lis 2014, o 15:30

Najlepszy kredyt kondolidacyjny zapewni Ci Justyna DZiedzic, dzięki której skończyły sie moje problemy finansowe. :P

Ostatnio edytowano 14 lis 2014, o 15:31 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
karina12321
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 lis 2014, o 13:15

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez just12345 » 9 gru 2014, o 12:06

Najlepiej skontaktować się z doradcą, on CI wszystko pomoże załatwić. A poza tym sama zadecydujesz jaki bank wybierzesz. Mi w takich sprawach pomagała pani Małgorzata. SPAM

Ostatnio edytowano 9 gru 2014, o 12:16 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
just12345
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 11:49

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez jałowa » 21 gru 2014, o 16:16

dodam jeszcze, że do kredytu sygma banku moja ciocia wykupiła ubezpieczenie spłaty kredytu, na wypadek gdyby miała problem ze spłatą, bardzo fajne rozwiązanie, bo moim zdaniem warto zabezpieczać takie rzeczy, w życiu nigdy nie wiadomo jak się nam ułoży.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez isia » 10 sty 2015, o 23:59

mama kiedyś nabrała trochę kredytów ale wzięla jedną dużą na SPAM i jakoś wyszła z długów :)

Ostatnio edytowano 11 sty 2015, o 19:35 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
isia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 sty 2015, o 23:49

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez tinnyl » 1 lut 2015, o 14:59

Kilka lat temu skonsolidowałam wszystkie swoje kredyty, kredyt spłaciłam. Od tej pory przez złożeniem wniosku upewniam się, że stać mnie na jego spłatę.

tinnyl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 sty 2015, o 18:28

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez jałowa » 15 lut 2015, o 14:16

tak często ludzie biorą kredyt za kredytem, a potem nie są w stanie go spłacić, no i efekt jest taki, że obwinia się bank za wszystko, zamiast znaleźć winę w sobie.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez Dostja » 5 maja 2015, o 01:32

Na stronie SPAM są kalkulatory kredytowe i oferty chyba wszystkich instytucji finansowych w Polsce, można szybko porównać, a wniosek składa się w 5 min przez neta.

Ostatnio edytowano 5 maja 2015, o 08:57 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Wiesz co to medycyna naturalna i ziołolecznictwo ?
Dostja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 02:43

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez jałowa » 18 maja 2015, o 16:02

kredyt przez internet, osobiście poważnei zastanawiałbym się nad tym aby w ten sposób wziąć kredyt, zawsze to większe ryzyko, że będziemy spłacać horendalne odsetki, lepiej wziąć w sprawdzonym banku kredyt, gdzie dostaniemy umowę w której wszystko będzie jasno napisane.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez Czarna » 18 maja 2015, o 16:07

Przez internet też można wziąć kredyt w sprawdzonym banku. A z drugiej strony równie dobrze biorąc kredyt w placówce i nie czytając/nie rozumiejąc dokładnie umowy też można wpakować się w odsetki znacznie większe niż widniejące na prospekcie reklamowym.

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez monian » 18 maja 2015, o 17:13

Trzeba porównać różne oferty, bo banki je bardzo różnicują ze względu na różne czynniki. No i oczywiście bardzo, bardzo dokładnie czytamy umowy, żeby się nie naciąć.

monian
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 18 maja 2015, o 17:02

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez jałowa » 19 maja 2015, o 20:19

umowa to podstawa, bo w niej tak naprawdę mamy zapisane zarówno obowiązki banku wobec Nas, jaki nasze wobec banku. Ludzie często obwiniają bank o to, że coś poszło nie tak, a przecież często sami nie potrafimy wywiązać się ze swoich zobowiązań wobec banku.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Kredyt konsolidacyjny - gdzie?

Postprzez magda906 » 29 maja 2015, o 19:51

To prawda. Warto czytać, ze zrozumieniem, każdą umowę i pytać, jeśli są wątpliwości. Sporo cennych poradników na te tematy znalazłam na SPAM i teraz wiem, co robiłam nie tak. Dodatkowo na tej stronie znalazłam ciekawe zestawienia najbardziej aktualnych ofert kredytowych, najlepszych banków w kraju. Dzieki temu, można zaoszczędzić czas. W jednym miejscu można znaleźć to, czego szukamy i ograniczyć wizyty w banku do minimum.

Ostatnio edytowano 31 maja 2015, o 17:49 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
magda906
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 20 mar 2015, o 18:22
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron