krem dla cery naczynkowej

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

krem dla cery naczynkowej

Postprzez AlinaZP » 17 paź 2013, o 00:29

Proszę, napiszcie, jaki Waszym zdaniem krem do cery naczynkowej (ale jednocześnie lekko tłustej) jest wart wypróbowania. Wolałabym, aby nie kosztował więcej niż 100 zł.

Od dzieciństwa interesuje się modą, dlatego założyłam sklep http://portfelowo.pl, który oferuje portfele, teczki, torebki i galanterię skórzaną. Zapraszam, na pewno będziesz zadowolona z zakupów
AlinaZP
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 13 paź 2013, o 23:03
Lokalizacja: Warszawa ul Mrówcza 243

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez melanijak » 11 lis 2013, o 01:49

Ja używam dwóch kosmetyków dermika witamin p plus. Mam z tej serii krem na dzień i na noc. Nie jest tłusty, więc powinien się sprawdzić. Jednak prawdziwym hitem jest żel na rozszerzone naczynka - można stosować przeróżne klasyczne zwykłe kremy i dodatkowo ten żel i efekty też są świetne. Kremik dokupiłam później i oczywiście wzmacnia on działanie żelu (w końcu jest to komplet - musi dobrze współgrać) i teraz mój problem znacznie się zmniejszył.
melanijak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 01:46

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez sabinka » 11 lis 2013, o 22:41

Jeśli chodzi o niedrogie, a naprawdę dobre kremy to polecam Floslek - żel z arniką do cery naczynkowej. Jest lekki, nietłusty i kosztuje około 20 zł. Lekko chłodzi i łagodzi, bardzo przyjemne uczucie. Jest też wersja w kremie, nawilżająca, którą też lubię.
sabinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 22:29

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez babik » 12 lis 2013, o 18:49

Ja też używam Flosleku do skóry naczynkowej, ale innej serii niż Arnica - opakowania są czerwone, tubki i słoiczki białe. Tam też jest krem nawilżający, ale przede wszystkim jest boski peeling enzymatyczny i bardzo fajny krem maseczka. Ja mam skórę mieszaną, ale z tendencjami do przesuszania - u mnie kosmetyki się sprawdzają
babik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 lis 2013, o 18:42

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez Marcela100 » 19 lis 2013, o 12:54

Ja używam do cery naczynkowej kosmetyków Sorayi z witaminami P+C. Mam z tej serii wzmacniający krem na dzień, regenerujący krem na noc, łagodzący tonik bezalkoholowy. Wszystkie te kosmetyki działają kojąco na taką właśnie naczynkową cerę. Zmniejszają widoczność naczynek, zmniejszają zaczerwienienia. A dodatkowo, bardzo dobrze nawilżają i wygładzają. Wzmacniją też ścianki naczyń krwionośnych. Ja jestem z nich bardzo zadowolona :kwiatek
899_big.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Marcela100
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 12:07

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez bajeczkah » 11 gru 2013, o 14:39

Osobom, które borykają się z naczynkami już długo, polecam nowoczesną metodę leczenia za pomocą lasera Excel V, który pozwala na terapię większej liczby wskazań niż zapewniały to dotychczasowe wiodące lasery naczyniowe.

Więcej informacji możecie znaleźć np tutaj:
SPAM

Ostatnio edytowano 11 gru 2013, o 15:16 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM, chyba wrócił zbanowany Użytkownik
bajeczkah
 

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez jingijang » 15 gru 2013, o 02:12

Ja używam zielonego kremu ochronnego Dermika Vitamina P Plus z barwnikiem maskującym zaczerwienienia. Oprócz tego, że krem jest po prostu dobry pod względem pielęgnacji i nawilżania, to jeszcze ma zbawienny wpływ na naczynka. No i to maskowanie naprawdę działa. kiedyś myślałam, że nie znajdę kosmetyku idealnego, ale widać bardzo się myliłam :D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
jingijang
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 gru 2013, o 02:08

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez babuszka » 23 gru 2013, o 15:58

bardzo skuteczne i przede wszystkim poprawiające stan cery naczynkowej są kremy Lichtena :) i można je już nabyć w Polsce :D
babuszka
 

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez Annikala » 29 gru 2013, o 22:50

Moja mama bardzo sobie chwali z AA.
Annikala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 gru 2013, o 22:49

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez piekna_nieznajoma » 21 sty 2014, o 22:57

moja przyjaciółka używa z ziaji z serii MED i jest bardzo zadowolona, podobno lepszy od tych wszystkich za 100zł i więcej!
piekna_nieznajoma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 22:54

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez alex23 » 27 sty 2014, o 14:47

ja kupiłam sobie iwostin capilin redukcja naczynek i zaczerwienień czy cos takiego i smaruje sie nim 2 razy dziennie. moim problemem były zaczerwienienia przy zmiane temperatury, przy piciu alkoholu straszne, na co dzień niekoniecznie. i piję teraz alkohol i w miejscach gdzie smaruję tym kremem nie pojawiają się żadne zaczerwienienia (za to pokazują się na skroniach jak piję alkohol, a tam nie smaruję ;d). w aptekach jest za ponad 40 zł, ale na allegro kupiłam od apteki za niecałe 30 :)
alex23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 sty 2014, o 17:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez Agito.pl » 28 sty 2014, o 13:35

My możemy polecić krem Isispharma Ruboril Expert S, który zmniejsza intensywność rumienia i jednocześnie wzmacnia naczynia krwionośne. Co dość istotne, nie zawiera substancji zapachowych, na które nasza skóra może reagować alergią bądź dodatkowym zaczerwienieniem. Kosmetyk ma lekką konsystencję, łatwo się rozsmarowuje i nie zatyka porów.
Agito.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 13:08

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez barbórka » 28 sty 2014, o 21:40

Skóra naczynkowa jest bardzo wrażliwa, kremy muszą być delikatne. Alantoina ma zbawienne działanie. Łagodzi podrażnienia, działa przeciwzapalnie i regenerująco. Może krem z tym składnikiem 8-)

życie to kamera- uśmiechnij się ;D
Avatar użytkownika
barbórka
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 00:19
Lokalizacja: centralna

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez babik » 29 sty 2014, o 15:02

ja się zachwyciłam kremem antiaging Flosleku z serii Arnica, uważam, że jest do mojej wrażliwej skóry po prostu rewelacyjny. A jak już strasznie zimno, to sięgam po Winter Care, też mają tam wersję do skóry naczynkowej
babik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 lis 2013, o 18:42

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez Karolcia93 » 24 lut 2014, o 00:11

Z lekkich kremów na lato polecam krem Color Control, można używać zamiast podkładu. Też mam widoczne naczynka, ostatnio kupiłam taki z Bielendy i ładnie kryje, nie pozostawia jakichś dziwnych smug na twarzy...
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez misiapysia » 24 lut 2014, o 17:19

ja moge polecic krem z Iwostinu- Capillin, z takim fioletowym paskiem. on jest specjalnie przeznaczony do skory nadwrazliwej naczynkowej, ma zielony kolor ale na twarzy to sie ladnie wchlania, a na dzien jak kolezanka wyzej- polecam krem cc z bielendy ktory koryguje zaczerwienienia. moja mama ma wlasnie cere naczynkowa i uzywa tych kosmetykow i jest bardzo zadowolona :)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez emi_lka » 26 lut 2014, o 10:31

ja korzystam z iwostinu capilin redukującego zaczerwienienia i jest bardzo dobry. nie wiem tylko czy naczynka = zaczerwienienia, ale zaczerwienienia biorą się z rozszerzonych naczynek :)
emi_lka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 lut 2014, o 10:08

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez Asterka888 » 27 lut 2014, o 11:57

A ja polecam krem robiony w aptece z arniką . kasztanowcem i zielona herbatą . Nie wszędzie jest , ale u mnie można go kupić , a działa bardzo dobrze ;-) likwiduje zaczerwienienia , zamyka drobne naczyńka . Jest do kupienia w Ostrowie Wlkp. :)
Asterka888
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 27 lut 2014, o 11:26

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez misiapysia » 27 lut 2014, o 18:43

moja mama ma taka cere jak Ty i na dzien, kiedy sie nie maluje uzywa kremu Iwostin Capilin czy cos takiego, do cery naczynkowej i alergicznej, ma zielony kolor, ale po nalozeniu wyglada normalnie. a na wyjscia uzywa kremu cc z bielendy ( jako alternatywa dla podkladu) on pokrywa zaczerwienienia, sama tez zaczelam go uzywac i jest ok. sprobuj moze czegos lekkiego jak krem bb lub cc,podklady dosc obciazaja skore :)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez Karolcia93 » 16 maja 2014, o 22:45

misiapysia napisał(a):sprobuj moze czegos lekkiego jak krem bb lub cc,podklady dosc obciazaja skore :)


Zgadzam się co do podkładów- obciążają i zapychają cerę, dlatego na lato znowu zaopatrzę się w krem Color Control. Nie ruszam sie bez niego w wakacje:D tym bardziej że jak sa upały, to cięzki podkład będzie cały spływał... A jeszcze co do kremów typowo do redukowania pękających naczynek- ostatnio odkryłam też bielendy, taki krem pharm naczynka, dobrze sobie radzi z usuwaniem zaczerwienień
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez elisza » 17 maja 2014, o 13:47

Polecam Bielende.
Niedroga a dobra... :)
Obrazek
Tak samo seria do cery tłustej i trądzikowej cieszy się wielką popularnością.
Avatar użytkownika
elisza
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 16 maja 2014, o 13:57

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez a... » 17 maja 2014, o 13:51

Elisza i faktycznie działaja? Moze sie skusze przy nastepnych zakupach na krem na noc. :)
a...
 

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez hurri » 17 maja 2014, o 13:53

Ja mam cerę mieszaną, i naczynkową i tłustą i ciężko mi dobrać dobry krem. Używałam kremu z kasztanem ;)
Teraz będę szukać czegoś innego ...
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez elisza » 17 maja 2014, o 14:06

aurinko napisał(a):Elisza i faktycznie działaja? Moze sie skusze przy nastepnych zakupach na krem na noc. :)

Każdy kosmetyk różnie działa na różnej cerze, włosach czy ciele.
Wszystko zależy od kondycji cery.
Pracuje w drogerii, rozdawałyśmy próbki i wiele kobiet zgłaszało się po tą serię. Bardzo sobie chwaliło.
Duży masz ten problem z naczynkami?
Ja osobiście nie mam cery naczynkowej.
Avatar użytkownika
elisza
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 16 maja 2014, o 13:57

Re: krem dla cery naczynkowej

Postprzez a... » 17 maja 2014, o 14:31

Glownie nos, troche policzki i broda. Poza strefa T tłusta. :) takze ciezsze kremy to ma noc moze :)
a...
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], TynkaSch