Krew po storunku i inne problemy. Pilne!

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Krew po storunku i inne problemy. Pilne!

Postprzez alex995 » 24 paź 2011, o 21:30

Witam. Jestem nastolatką i odwiedzam to forum 1 raz. Ostatnio zaczęłam współzyc z moim chłopakiem. Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą. Po stosunku bolało mnie wejscie do pochwy i były śladowe ilości krwi ale uznałam, że to nic złego. Jednak zaniepokoiłam się, ponieważ na moich wargach wyskoczyły mi czerwone krostki w sobote, które bardzo swędziały. Wieczorem tego dnia wybrałam się potanczyc i tam chyba sobie to troche obtarłam po pojawiło się ich więcej i rano na majtkach było odrobinę krwi. Dzisiaj jest troche gorzej. Z pochwy znów wydziela się śladowa ilośc krwi, nie wiem z jakiego powodu i bardzo mnie to martwi. Ponad to krostki stały się uciążliwe, szczypią przy chodzeniu. Co mam robic? Wybrac się do dermatologa czy może ginekologa ? Nigdy u niego nie byłam. Może moge poradzic cos na to sama ? Proszę o szybką odpowiedz i dziękuję z góry :)
alex995
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 paź 2011, o 20:58

Re: Krew po storunku i inne problemy. Pilne!

Postprzez dzo » 25 paź 2011, o 08:48

idź do ginekologa ;)
dzo
 

Re: Krew po storunku i inne problemy. Pilne!

Postprzez tosia » 26 paź 2011, o 19:13

Idź do lekarza, może jestes uczylona na lateks, z którego zrobione sa prezerwatywy. Bo nie sądzę, żeby chłopak zaraził Cię jakąś choroba bo raczej tak szybko by się nie pojawił taki dyskomfort.
tosia
 

Re: Krew po storunku i inne problemy. Pilne!

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 22:01

Twój chłopak mógł Cię czym zarazić, ale pod warunkiem, że nie używaliście prezerwatyw. Możesz też być uczulona na lateks.
Ale to niekoniecznie musi być spowodowane przez seks. Może po prostu sama złapałaś jakąś opryszczke.
Idź do lekarza, ginekologa, on Ci pomoże ; ) .
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]