krwawienie a tabletki antykoncepcyjne

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

krwawienie a tabletki antykoncepcyjne

Postprzez karinnna » 3 wrz 2012, o 21:42

Mam poważny problem
przyjmowałam wczesniej tabletki antykoncepcyjne Yasminelle. Miałam 2 miesieczna przerwe, po ktorej dostałam okres i z pierwszym dniem okresu ponownie zaczelam brac tabletki jednak innej firmy ( o tym samym składzie ale polski odpowiednik). I tu zaczely sie problemy..Od tego dnia miałam krwawienie około 12 dni po czym ustało jednak w momencie brania 17 tabletki dostałam okres- ale bardziej koloru brązowego , brunatnego.... Zaznaczam, ze regularnie wspolzyje... czy mozliwe jest abym miala zle dobrane tabletki i zaszla w ciaze??
karinnna
 

Re: krwawienie a tabletki antykoncepcyjne

Postprzez karola1969pl » 4 wrz 2012, o 13:21

Najlepiej będzie jeśli się skontaktujesz z ginekologiem. Ja miałam podobnie, ale gdy ćwiczyłam i się trochę przećwiczyłam. Ogólnie to biorę tabletki od ponad 2 lat z małymi przerwami.
karola1969pl
 

Re: krwawienie a tabletki antykoncepcyjne

Postprzez myszencja » 4 wrz 2012, o 14:24

A może to po prostu z powodu zaczęcia nowych tabletek po przerwie? Ja przez caly pierwszy miesiac brania tabletek plamilam, ale ginekolog mnie uprzedzila, ze tak moze byc, a pozniej bylo juz ok
myszencja
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]