Kryzys.. pomóżcie kobietki

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Kryzys.. pomóżcie kobietki

Postprzez Patrycja4461 » 20 maja 2019, o 21:09

Cześć laski. Opowiem coś wam, bo jestem całkowicie bezradna, nie wiem może to tylko zauroczenie..Ale choćby nawet to nie powinno się to stać..A więc, jestem z chłopakiem od 4lat, mam 22lata, ogólnie od kilku miesięcy nie układa nam się za dobrze, ciągle kłótnie, ciągle wszystko co robię, robię to źle i tak w kółko. Od kilku dni w pracy zauroczylam się przystojnym chłopakiem, ponieważ pracuje na stołówce produkcyjnej codziennie go widuję, sprzedaje mu obiad.. Gdy tylko go zobaczę od razu robi mi się gorąco, serce zaczyna mi szybciej bic, zaczynam się czerwienic.. Nie wiem po prostu dlaczego tak się dzieje.. co wy o tym sądzicie? Zauważyłam, że tez chwilami na mnie spogląda ale sama już nie wiem co mam myśleć..
Patrycja4461
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 maja 2019, o 21:00

Re: Kryzys.. pomóżcie kobietki

Postprzez Joanna18 » 25 maja 2019, o 20:45

Ja tak miałam jak mojego spotkałam. Przed tobą bardzo trudna decyzja. Czy zostać w zwiosku i żyć tak dalej czy rozpocząć nowe życie. Za ciebie nie można podjąć decyzji, tylko ty. Mam nadzieję z podejmiesz najlepszą decyzję powodzenia.
Joanna18
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 7 maja 2019, o 11:11
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]