Ksiegowosc

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Ksiegowosc

Postprzez dominika10 » 29 kwi 2022, o 12:55

Cześć, sami prowadzicie księgowość w swojej firmie, czy macie kogoś do pomocy? Ja ostatnio zdecydowałam się na skorzystanie z obsługi księgowej firmy Ofi-Detal i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru, bo nareszcie mam więcej czasu na inne rzeczy, a oni wykonują swoją pracę tak rzetelnie, że nie muszę się o nic martwić. A Wy jak sobie radzicie?
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Ksiegowosc

Postprzez jaskter » 30 cze 2023, o 13:21

Moim zdaniem prowadzniem księgowości, czyli rozliczaniem podatków, KPiR itd. powinien zająć się profesjonalista. Natomist do wystawiania faktur użyj programu takiego jak aFaktury - dzięki temu wystaiwanie dokumentów będzie szybsze i nie będziesz na to tracić czasu.
jaskter
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 paź 2021, o 13:16

Re: Ksiegowosc

Postprzez ashton.abernathy » 8 sie 2023, o 17:10

Aby wprowadzić w swojej firmie system elektronicznego obiegu dokumentów nie wystarczy zakup odpowiedniego programu. Trzeba przede wszystkim dokładnie przeanalizować strukturę firmy, aktualny obieg dokumentów oraz jakie dokumenty w ogóle są przekazywane wewnątrz firmy.

Avatar użytkownika
ashton.abernathy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 sie 2023, o 17:08
Lokalizacja: Kraków

Re: Ksiegowosc

Postprzez granika » 27 sie 2023, o 21:08

Szukając pomocy odnoście spraw związanych z księgowości to trzeba się zdecydowanie zgłosić do firmy Aforti AC. Znają się na swojej robocie jak mało kto i przede wszystkim oferują ciekawe warunki które są na rynku mocno atrakcyjne.
granika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 lis 2021, o 12:33
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Maczek