Który byście wybrały? :)

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Który projekt naszyjnika(ów) podoba Ci się najbardziej? (można dać kilka odpowiedzi)


nr 1
0
Brak głosów

nr 2
0
Brak głosów

nr 3
0
Brak głosów

nr 4
0
Brak głosów

nr 5
0
Brak głosów

nr 6
1
100%

nr 7
0
Brak głosów

nr 8
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 1

Który byście wybrały? :)

Postprzez AlaZkotem » 10 mar 2013, o 14:41

Hej dziewczyny!
Mam do Was pytanie, ale od początku…
Planuję spróbować swoich sił z projektowaniem i wyrobem ręcznym biżuterii. Wiem że tego jest mnóstwo i ciężko się wybić, itd., ale nie o tym tu.
Zaprojektowałam kilka naszyjników, dedykowanych do sukienki w paski Bershki, ale także pasujących do innych kreacji w biało czarne pasy. z tych zaprezentowanych chciałabym wybrać dwa modele, te które się Wam spodobają najbardziej. Zatem robię sondę by nie namęczyć się z czymś, czego kompletnie nikt nie kupi. Po serii naszyjników, planuje do tej sukienki zaprojektować kolczyki, ale to temat na osobną sondę, jak i biżuteria dedykowana pod inne kreacje.
Zatem liczę na Wasze głosy, który naszyjnik jest ten NAJ.

Obrazek


Naszyjniki są pod tę sukienkę:
Obrazek
Avatar użytkownika
AlaZkotem
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 mar 2013, o 14:35

Re: Który byście wybrały? :)

Postprzez AlaZkotem » 11 mar 2013, o 12:05

Ankietę uważam za zakończoną, gdzie indziej mi dziewczyny pomogły, tu coś jesteście zbyt nieśmiałe, moderatorzy biją albo co. :P. ;)
Avatar użytkownika
AlaZkotem
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 mar 2013, o 14:35

Re: Który byście wybrały? :)

Postprzez 456 » 11 mar 2013, o 19:21

Rzadko zaglądam na dział mody. Nie widzę wszystkich zdjęć, więc z tych które się wyświetlają (w każdym razie u mnie) to wybrałabym raczej nr 6.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Który byście wybrały? :)

Postprzez bikini » 12 mar 2013, o 15:21

Sukienka sama w sobie jest już dosyć krzykliwa, więc postawiłabym prawdopodobnie na opcję nr 1. Jest najdelikatniejsza i myślę, że pasuje tu najlepiej.
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58

Re: Który byście wybrały? :)

Postprzez izabelaw29 » 12 mar 2013, o 21:51

Hej,mi się podoba numer 2 :woman:

izabelaw29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 18:19
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron