Kupujecie na aukcjach?

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Kupujecie na aukcjach?

Postprzez ela1980 » 2 lis 2010, o 11:06

Mam takie pytanko czy kupujecie na aukcjach? Wiadomo allegro ale czy kupujecie ciuchy? Czy przyszło już wam kiedyś coś małego za małego? Obawiam się właśnie że jak coś zamówię i będzie za małe/duże...
ela1980
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez kacha90 » 3 lis 2010, o 10:58

Ja kupiłam tylko raz na allegro spodnie. Wszytko było ok. Żadnych problemów czy to z dotarciem paczki czy z rozmiarem. Na większości aukcjach przecież są podane rozmiary poszczególnych części danego stroju.
kacha90
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez Marble.287 » 8 lis 2010, o 00:03

Ja kiedys kupilam kurtke na narty i z rozmiarem trafilam... ale podejrzewam ze z bardziej dopasowanymi do ciala ciuchami moga byc czasem problemy, bo wiadomo jak to z rozmiarami niestety bywa :P
Marble.287
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez Dora266 » 17 sty 2011, o 16:17

Kocham zakupy na aukcjach, ciągle coś kupuję ( zawsze jest taniej niż w sklepie i można trafić coś oryginalnego - jedynego w swoim rodzaju)
Dora266
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez justyna1981 » 18 sty 2011, o 10:34

Nie kupuję, zawsze wole sobie kupić coś co jeszcze nigdy nie było czyjeś.
justyna1981
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez kostek1988 » 18 sty 2011, o 12:00

Nie kupuję, zawsze wole sobie kupić coś co jeszcze nigdy nie było czyjeś.


Ale jak kupisz od sklepu to przecież masz nową rzecz ;P
kostek1988
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez dzo » 1 mar 2011, o 10:09

Kupuje i owszem 8-) powiedziałabym nawet że nałogowo :?
Mnóstwo razy udało mi się znaleźć coś taniego i świetnego co w zwykłym sklepie kosztowałoby 2 razy tyle.
Buty to moja słabość :geek: :geek:
dzo
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez Cara » 1 mar 2011, o 13:43

Zdecydowanie bardziej wole kupować w sklepach internetowych. Wydaje mi się to pewniejsze. Z allegro różne rzeczy można otrzymać...:/
Cara
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez dzo » 1 mar 2011, o 13:50

Cara napisał(a):Zdecydowanie bardziej wole kupować w sklepach internetowych. Wydaje mi się to pewniejsze. Z allegro różne rzeczy można otrzymać...:/


ja kupiłam już mnóstwo rzeczy na allegro i nie zdarzyło mi się nic dziwnego jeszcze ;) trzeba przed zakupem czytać komentarze sprzedających 8-)
dzo
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez Cara » 2 mar 2011, o 16:02

No jasne, że należy najpierw popatrzec na komentarze:) W sumie moje podejście jest trochę związane z tym, że kilka miesięy temu kupiłam jedną rzecz na allegro (koszulkę). Wszystko było ok, oprocz... rozmiaru. Miała by S, była M. P jakimś czasie udało mi się odzyskać pieniądze, ale troche to mnie kosztował... i czasu i nerwów...
Cara
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez dzo » 2 mar 2011, o 21:20

no rozumiem ;) człowiek jak raz się sparzy to potem trzyma się z daleka od ognia :?
dzo
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez anulka1 » 3 mar 2011, o 21:32

Ja kupuje ciuszki i kosmetyki. Jest taniej niż w sklepach.
anulka1
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez zuza07 » 4 mar 2011, o 10:53

ja nie ukrywam, że jestem zielona w tej formie zakupów, chciałabym kupić coś sobie na
Dzień kobiet
. Taki miniprezent.. Myślałam o tym stroju na basen: http://allegro.pl/stroj-kapielowy-stant ... 37209.html , co myślicie???
zuza07
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez dzo » 4 mar 2011, o 19:07

zuza07 napisał(a):ja nie ukrywam, że jestem zielona w tej formie zakupów, chciałabym kupić coś sobie na
Dzień kobiet
. Taki miniprezent.. Myślałam o tym stroju na basen: http://allegro.pl/stroj-kapielowy-stant ... 37209.html , co myślicie???


nie podoba mi się :?
dzo
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez zuza07 » 29 mar 2011, o 15:47

już go mam ;) nie jest taki zły, jak pisałaś ;) . świetnie się na mnie komponuje. i materiał jest fajny. :D
zuza07
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez Anastazja-A » 28 kwi 2011, o 08:13

Mi też zdarzało się kupić coś na aukcjach (w tym na allegro) ale nie miałam jakiś specjalnych przygód z tego tytułu ;) Dowiedziałam się natomiast, że na facebooku też będzie można prowadzić takie aukcje - na razie testowana jest ta platforma w wersji beta - można się było zgłaszać jako taki tester ale nie wiem czy wciąż można. W każdym razie - może być ciekawie ;)
Anastazja-A
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez aura » 28 kwi 2011, o 16:40

Ja bardzo często robię zakupy przez Internet. Ostatnio znalazłam bardzo fajny sposób na zdobywanie nowych rzeczy przez neta, mianowicie portal trampolino.pl gdzie są proste konkursy i dużo ciekawych rzeczy do wygrania. Jest to fajna i przy okazji opłacalna zabawa.
aura
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez Lady_Sisi » 29 kwi 2011, o 09:27

Ale tutaj raczej o aukcjach jest mowa ;) CO do tej platformy na fejsbuku to też juz czytała, widziałam profil ale za późno przeczytałam o tym, żeby zgłaszać się na testera :/ A w sumie spróbowałabym ;)
Lady_Sisi
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez athe » 31 lip 2012, o 12:38

Ja widziałam ciekawe oferty np. tutaj: spam- jest to sklep dla tych którzy muszą kupić fotel itp.

Ostatnio edytowano 27 sie 2013, o 17:30 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Spam
athe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 20:20

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez Lidka » 11 sie 2012, o 08:37

Ja korzystam głównie z allegro.
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez mała_mi_69 » 17 sie 2012, o 12:39

ja mam opory jeśli chodzi o zakupy w internecie, ale zdarzyło mi się kilka razy kupić ciuchy czy buty na allegro i na razie wszystko udało się trafić i obeszło się bez kłopotów :)
mała_mi_69
 

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez kaśk_a » 19 sie 2012, o 19:29

Ja na allegro nie kupiłam jeszcze nigdy ubrań, ani butów. Za to zdarza mi się kupować ubrania w różnych sklepach internetowych. Ale zawsze sprawdzam, czy jest możliwe odesłanie towaru, jeśli będzie niedobry.

Triphala - stopniowy, ale długotrwały efekt:)
kaśk_a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 10 lip 2012, o 11:53

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez dolce_doll » 21 wrz 2012, o 23:10

zdarza mi sie czasami kupowac markowe torebki na brytyjskim ebayu.
sa co prawda zazwyczaj uzywane, ale moge za w miare przstepna cene znalezdz rzeczy, na ktore inaczej nie moglabym sobie pozwolic. Na allegro raczej nie kupuje, nie moge tam znalezdz nic dla siebie :(
dolce_doll
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 22:44

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez martula11 » 10 lis 2012, o 11:21

ja kupuje i sie jeszcze nie zawiodlam ;)

Lajkujcie mój profil
martula11
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 22:55

Re: Kupujecie na aukcjach?

Postprzez aga.ta » 15 lis 2012, o 22:06

też kupuję i polecam. tyle, że nie lubię licytować, bo zdarzało mi się tracić rozsądek ;) zdecydowanie wolę opcję "kup teraz", jest mniej emocji. i nigdy nie zdarzyła mi się żadna przykra przygoda, choć wymieniałam i zwracałam (sporadycznie) zamawiane towary.
Avatar użytkownika
aga.ta
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 15:24
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron