Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez vaniliiia » 17 gru 2013, o 21:16

Nie jest to pytanie o coś- wręcz przeciwnie ;) Chciałabym wszystkim którzy mają problemy z rzęsami.. bo są jasne, wypadają, łamią się, są krótkie.. polecić olejek rycynowy i wazelinę..

Były tematy o odżywkach etc, ale nie było tam żadnych efektów sprzed i po, więc ja zaraz się tym zajmę..

Otóż 4tyg temu moje rzęsy zaczęły się łamać, wypadać.. Z racji, że jestem blondynką mam jasne rzęsy.. Bez makijażu wyglądało to niekorzystnie.. Krótkie jasne rzęsy.. straszne..
W końcu przestraszyłam się, że wypadną mi wszystkie, bo naprawdę, miałam ich bardzo mało, a po wymalowaniu nie były dłuższe niż 1cm..
Poszłam do apteki, zakupiłam olejek rycynowy(tak, to ten na przeczyszczenie) . Z racji, że olejek rycynowy ma wiele zastosowań(oprócz tego że jest środkiem na przeczyszczenie, działa na włosy,paznokcie, rzęsy, brwi, suche pięty ..) to używałam go do rzęs i włosów.

Przez 3tyg się nie malowałam, bo chciałam aby rzęsy mi odpoczęły.. Niestety stan moich rzęs nie polepszył się, a bez makijażu wyglądałam strasznie.
Po tygodniu zaczęłam stosować olejek rycynowy. Zwykłą szczoteczką po starym tuszu, na noc. Używałam też wazeliny(ulastycznia rzęsy, wzmacnia je) więc efekt 2w1 bardzo mi pasował :) Jednak robiłam tak tylko przez pierwszy tydzień(za dużo paprania) aż w koncu zadecydowalam ze będę stosować sam olejek rycynowy. Raz patyczkiem do uszu, drugi raz szczoteczką po starym tuszu..
Przez pierwsze dni nie było widać różnicy.. Ale po tygodniu różnice już jakieś były. Stosowałam olejek przez kolejny tydzień i dziś jestem bardzo zadowolona z efektów.
Łącznie olejek rycynowy stosowałam 2tyg. Urosło mi kilka nowych rzęs, rzęski ściemniały, wydłużyły się i pogrubiły.
Nigdy nie miałam tak długich rzęs ani po malowaniu, ani przed malowaniem... no i ten kolorek.. jestem zachwycona.. Więc jak kobietki chcecie zafundować swoim rzęsom troche "zdrowia" to polecam olejek rycynowy, lub jeśli nie chcecie się z tym babrać, to polecam również wazelinę, która sprawi że rzęsy nie będą wypadać i się wzmocnią :)

Na poniższych zdjęciach są fotki sprzed i po kuracji.. Na zdj "po" wygląda jakbym miała mokre rzęsy, ale zapewniam że tak nie jest, po prostu mam teraz tyle tych rzęs że mi się 'zlepiają' i muszę je rozczesywać grzebykiem :)
Ogólnie po zewnętrznym jak i wew. kąciku oka urosły mi rzęsy, bo wcześniej ich nie miałam :( , i rzęsy były prawie białe, co widać na zdjęciu...
Po wymalowaniu się, rzęsy też były krótkie a dziś, pomimo że malowałam rzęsy tym samym tuszem- są o wiele dłuższe, grubsze, PODKRĘCONE i przede wszystkim jest ich więcej!

Dlatego polecam wszystkim!!!!! :)
Koszt olejku rycynowego w zależności od apteki to 1zł-5zł, więcej raczej wątpie aby ktoś zapłacił :)

[b]Ps: [/b]włosy też mi lekko ściemniały(znajomi zaczęli pytać czy farbowałam włosy..:P)
pomimo, że olejku użyłam na nie tylko dwa razy.


Mam nadzieję, że komuś pomogłam, buziaki :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez Hadassa » 18 gru 2013, o 10:29

w sumie tu masz temat o odżywkach do rzęs
odzywka-do-rzes-t3946.html

choć fakt temat mozna poświęcić zaletą olejku ;)
bo nie tylko korzystnie wpływa na rzęsy, ale i na włosy i paznokcie...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez vaniliiia » 18 gru 2013, o 20:04

No właśnie widziałam, że były tematy o odżywkach, ale nie było tam ani efektów po, ani jakiś szczegolnych informacji o tym, jak sie go uzywalo itp..
To uznalam ze napisze temat, moze sie komus przyda.. :)

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez misiapysia » 16 lut 2014, o 21:26

rzeczywiscie jest roznica :) tez kiedys probowalam uzywac olejku, ale jakos nigdy nie mialam do tego cierpliwosci albo wracajac wieczorem do domu z pracy zwyczajnie o tym zapominalam :( chyba do tego wroce, bo widze ze warto :)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez rosiehw » 17 lut 2014, o 20:54

wow dzięki! nie wierzyłam, że mogą być aż takie efekty! nigdy nie miałam cierpliwości do tego, żeby smarować te rzęsy... prędzej brwi i widziałam, że faktycznie coś tam się dzieje, ale ja jestem w gorącej wodzie kąpana. :)
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez vaniliiia » 3 maja 2014, o 17:05

Warto, warto tylko trzeba mieć dużo cierpliwości ;)
Pozdrawiam!

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez misiapysia » 3 cze 2014, o 23:16

uzywam od prawie 2 miesiecy olejku na rzesy i rzeczywiscie sa efekty! rzeski sa ciemniejsze widac ze sa mocne i jest ich wiecej :) stosowalam tez na brwi i tam rowniez widze efekt! polecam!
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez Lucja67 » 4 cze 2014, o 14:53

Efekty są wow!
Avatar użytkownika
Lucja67
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 11:05

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez Olaminks » 6 cze 2014, o 11:31

Dla mnie to rewelacja :) stosowałam go pół roku, w tym czasie chciałam przedłożyć rzęsy, ale kosmetyczka nie miała tak długich rzęs aby był widoczny efekt :D
Avatar użytkownika
Olaminks
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 maja 2014, o 10:21

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez Cute_5 » 6 cze 2014, o 12:27

Co prawda, nie stosowałam olejku rycynowego, ale podobne efekty miałam po zwykłej wazelinie :).
Cute_5
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 11:43

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez vvivvienne » 6 cze 2014, o 12:38

Wazelina też podobno dobra. Niektórzy to mieszają.
Avatar użytkownika
vvivvienne
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 3 cze 2014, o 10:14

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez IRISSS » 12 cze 2014, o 10:31

podpisuję się pod tym rękami i nogami !!! olej rycynowy jest baaaardzo niedoceniany a dla pielęgnacji rzęs i włosów jest nieoceniony !!! zamiast kupować sprowadzone oleje z egzotycznych roślin powinnyśmy docenić to co jest łatwo dostępne i tanie :)

ot taki mój apel :)

IRISSS
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 11 cze 2014, o 15:27

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez haber-74 » 12 cze 2014, o 13:13

A co z brwiami? Czy też działa gdy wypadają?
haber-74
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 cze 2014, o 13:09

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez IRISSS » 13 cze 2014, o 08:24

jak najbardziej...na źle wyskubane brwi też może pomóc...tylko najpierw należy sprawdzić jak olej działa na Twoją skórę, bo może Cię uczulać

IRISSS
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 11 cze 2014, o 15:27

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez edziak5 » 14 cze 2014, o 22:52

ja na rzęsy polecam odżywkę Eveline (opakowanie jak tusz do rzęs z zieloną nakrętką). stosuję już prawie rok i jestem zachwycona. można stosować na noc jako odżywkę po prostu a także na dzień jako bazę pod tusz do rzęs - mega efekt można dzięki niej osiągnąć. i co ważne, tusz się z niej nie osypuje. koszt niewielki, na allego coś koło 12pln a opakowanie starcza na 2-3 miesiące spokojnie.
edziak5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 14 cze 2014, o 22:35

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez kejti1985 » 15 cze 2014, o 12:56

ja ostatnio dostałam revitalash i przeżyłam szok bo nigdy nie wieżyłam w tego typu preparaty a okazało się że po jakimś czasie stosowania efekt był mocno zauważalny niestety minusem jest dosyć wysoka cena

Moja ulubiona kosmetyczka w Krakowie www.esencjapiekna.pl
kejti1985
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 cze 2014, o 11:14

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez Violet » 23 cze 2014, o 11:30

Olejek rycynowy jest nie tylko dobry na rzęsy, ja go też stosuję na rozstępy, blizny.
Avatar użytkownika
Violet
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 kwi 2014, o 15:50

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez malg0ska » 23 cze 2014, o 14:20

On ogolnie bardzo dobrze pielęgnuje. Wcieram też we włosy i na twarz czasami :)
malg0ska
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 17 cze 2014, o 14:38

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez Kornelka00 » 23 cze 2014, o 15:08

edziak5 napisał(a):ja na rzęsy polecam odżywkę Eveline (opakowanie jak tusz do rzęs z zieloną nakrętką). stosuję już prawie rok i jestem zachwycona. można stosować na noc jako odżywkę po prostu a także na dzień jako bazę pod tusz do rzęs - mega efekt można dzięki niej osiągnąć. i co ważne, tusz się z niej nie osypuje. koszt niewielki, na allego coś koło 12pln a opakowanie starcza na 2-3 miesiące spokojnie.


ojj ja stosowałam i generalnie żadnych efektów ;) a regularnie przez około 1 miesiąc. No ale może znowu do nie j wrócę ;) olejek rycynowy super, ale wszystko tłuste wokoło więc się zraziłam.

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez Olka » 24 cze 2014, o 14:14

Ja olejek rycynowy dodaję również do masek z oliwy na włosy, które stosuję przed myciem głowy.
Olka
 

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez Hadassa » 25 cze 2014, o 08:41

Olka, a jak robisz te maski ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez rosiehw » 26 cze 2014, o 23:19

a jak smarujecie rzesy tym olejkiem? nakladacie go na noc czy jak? szczoteczką? ja rano budze sie z zaklejonymi oczami ;/
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez Hadassa » 27 cze 2014, o 06:02

Mam umyta szczoteczke z tuszu do rzes. Nakladam na noc, lub w ciagu dnia jak nie musze sie malowac. Moze za duzo go dajesz?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez Tygrys » 27 cze 2014, o 10:00

starą szczoteczką z tuszu do rzęs, umytą oczywiście ;P
wystarczy nabrać trochę (ja jeszcze o brzeg buteleczki trochę ścierałam olejku), i pomalować jak tuszem.
ja za dużo to sciągnąć chusteczką czy wacikiem delikatnie.
Może masz uczulenie na niego?
Avatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 12:03

Re: Kuracja olejkiem rycynowym na rzęsy

Postprzez Iryska » 27 cze 2014, o 15:14

A jak to wygląda gdy stosuje się ten olejek na włosy? Trzeba pokryć je na całej długości czy tylko u nasady włosów? A może końcówki? Jakiej wielkości jest ten olejek, starczy na włosy?? I już ostatnie pytanie - czy zostawia tłuste ślady/ zlepia włosy itp..? Z góry dzięki za odpowiedź ;)
Iryska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 cze 2014, o 14:14
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]