Kurs językowy - gdzie?

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Kurs językowy - gdzie?

Postprzez kajakozi » 16 sie 2013, o 12:30

Witam was wszystkich bardzo serdecznie, niedługo jestem zmuszona wyjechać za granicę, dlatego chciałabym podszkolić swój język angielski. Najbliżej mnie (mieszkam w Krośnie) znajduje się Active Learning. Czy ktoś z was korzystał z ich oferty? Jaka atmosfera? I jak idzie nauka? Są jakieś postępy?
kajakozi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 sie 2013, o 12:30

Re: Kurs językowy - gdzie?

Postprzez grazynka12 » 6 wrz 2013, o 00:22

Ja uczyłam się w Lincoln w Krakowie :) Angielski teraz nie sprawia mi żadnych problemów, śmigam czy to z anglikami czy w ogóle z innymi anglojęzycznymi osobami. Teraz to się nawet zastanawiam czy się na angielski biznesowy nie zapisać :)
grazynka12
 

Re: Kurs językowy - gdzie?

Postprzez baba » 26 lis 2013, o 16:02

Ja uczyłam się przez 6 miesięcy j. angielskiego w ESKK (kupiłam cały kurs od razu, ale można w trybie miesięcznym). Muszę przyznać, że taka nauka bardzo mi odpowiadała. Zabierałam ze sobą materiały praktycznie wszędzie, dzięki czemu mogłam w każdej wolnej chwili sięgnąć po nie i się z nich uczyć. Zastanawiam się teraz nad nauką j. rosyjskiego, skoro mi tak fajnie poszło z angielskim. Ponoć jest on o wiele łatwiejszy niż angielski. Ktoś z Was uczył się rosyjskiego? Jakie macie doświadczenia w tym temacie?
baba
 

Re: Kurs językowy - gdzie?

Postprzez Janinka » 20 paź 2019, o 13:07

Polecam kurs języka angielskiego online na platformie językowej Tutlo. Lekcje są dostępne z każdego miejsca na świecie, bez wcześniejszego umawiania się, na żądanie - lektorzy są dostępni od 7 do 22 - to genialne rozwiązanie dla osób majacych wiele obowiazków - taka forma nauczania jest naprawdę efektywna, tylko wymaga od nas systematyczności :)
Janinka
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 20:48

Re: Kurs językowy - gdzie?

Postprzez natka1 » 21 paź 2019, o 10:09

Szkoła Berlitz ma wiele placówek w Polsce, więc sprawdź ich dokładną lokalizację na ich stronie i zobacz czy jakaś jest w Twoim mieście. A jeśli nie to zawsze można zapisać się na zajęcia online. Na szczęście mają szeroką ofertę, więc spodziewam się, że każdy znajdzie coś dla siebie.
natka1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 paź 2019, o 09:46

Re: Kurs językowy - gdzie?

Postprzez anna » 23 paź 2019, o 21:36

ja byłam na kursie w angielskiej wiosce z Angloville i mogę polecić gorąco, kursy na wysokim poziomie, native speaker mają bardzo cierpliwe podejście do kursanta, dzięki im zbliżyłam się do angielskiego.
anna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 sie 2019, o 10:18

Re: Kurs językowy - gdzie?

Postprzez katarzyna08 » 22 lip 2020, o 14:00

Polecam Instytut Engram. Nauczają metodą Colina Rose, szybko widać efekty :)
katarzyna08
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 cze 2020, o 10:34
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], techglobal360com