Kurs kosmetyczny

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Kurs kosmetyczny

Postprzez myszka12313 » 26 paź 2012, o 16:02

Kurs kosmetyczny :woman: godny polecenia gdzie?
myszka12313
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 10:10

Re: Kurs kosmetyczny

Postprzez apollo » 6 gru 2012, o 08:38

Ale o jakim konkretnie kursie piszesz? Stylizacja paznokcia, rzęsy?
Coś innego? Podaj proszę konkretnie...
apollo
 

Re: Kurs kosmetyczny

Postprzez Klara » 20 gru 2012, o 05:40

polecam szukajacym kursów zapoznanie z ofertą kursów własnie ze stylizacji paznokci, nitkowania czy sztuki makijazu w szkole Select. Ma tez i inne szkolenia ale ja polecam te które zaliczyłam. Dla mnie taki naj byl kurs z wizażu, w sumie najtrudniejszy ale i najbardziej wciągający
Klara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 9 paź 2012, o 15:41

Re: Kurs kosmetyczny

Postprzez Sallyx » 13 sty 2013, o 15:08

Bardzo opłacalny jest kurs wizażu, jeśli ma się jakiś lekki talent do tego i odpowiednio się wyszkoli (a taki kurs to 90% czasu samej profesjonalnej praktyki), to można zacząć na tym bardzo dobrze zarabiać. Wygląd dla pań to bardzo ważna kwestia, coraz częściej korzystają z porad wizażystek, poza tym w dzisiejszych czasach każde większe wyjście czy impreza zaczyna się właśnie u pani od wizażu/makijażu.
Sallyx
 

Re: Kurs kosmetyczny

Postprzez emili23 » 24 lut 2013, o 19:09

Od dziecka interesowałam się makijażem, modą i stylem. Teraz postanowiłam połączyć moje zainteresowania z pracą. Wzięłam udział w kurs wizażu. Kurs ten pobudził moją kreatywność i doskonale przygotował do przyszłej pracy zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej dzięki programowi praktyk.
emili23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:42

Re: Kurs kosmetyczny

Postprzez szamanka » 1 mar 2013, o 14:59

Jakiś czas temu odbyłam kurs kosmetyczny z GoWork. Wciąż jestem pod wrażeniem poziomu jaki pokazali organizatorzy. Naprawdę klasa przez duże K. Jeszcze nie byłam na takim kursie, gdzie byłoby aż tak dużo zajęć praktycznych
szamanka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 14:55

Re: Kurs kosmetyczny

Postprzez kempcia09 » 4 mar 2013, o 18:51

Witam. A ja ostatnio zapisałam się na kurs wizażu organizowany przez GoWork. Cena jest przystępna, dużo praktyki, na której faktycznie można się wiele nauczyć. Nie trzeba się martwić o brak akcesorii potrzebnych pod czasu kursu, gdyż organizatorzy to zapewniają. Więcej informacji możecie znaleźć http://www.gowork.pl/kursy-i-szkolenia/ ... -899-zl-18.
kempcia09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 mar 2013, o 18:41

Re: Kurs kosmetyczny

Postprzez mrw111 » 6 mar 2013, o 16:51

Moja dziewczyna poszła ostatnio na kurs wizażu do GoWork. Była bardzo podekscytowana faktem, że było tam bardzo dużo ćwiczeń praktycznych, a nie samej teorii. Stwierdziła, że były to rozsądnie wydane pieniądze :)
mrw111
 

Re: Kurs kosmetyczny

Postprzez monikawo08 » 8 mar 2013, o 14:02

Chciałabym was zaprosić na Bezpłatne Internetowe Szkolenie pt. "Pielęgnacja Twarzy po Zimie."
12 Marca (wtorek) o godz 20:30-21:10
Jeżeli chcecie się nauczyć paru zasad jak dbać o cerę to POLECAM.
Dla uczestniczek przygotowane są PREZENTY!
Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy, że macie dostęp do internetu.

Chętne osoby proszę o kontakt mailowy: [email protected]
bądź telefoniczny: 799035186
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które nie należą do klubu Oriflame.
Zapoznaj się też z zaproszeniem:
Obrazek
monikawo08
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 8 mar 2013, o 13:18

Re: Kurs kosmetyczny

Postprzez roxy159 » 10 kwi 2013, o 14:03

Ja robiłam kurs w europejskiej akademii szkoleniowej...i byłam mega zadowolona dlatego pole
cam serdecznie :)
roxy159
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 mar 2013, o 10:43

Re: Kurs kosmetyczny

Postprzez apollo » 15 kwi 2013, o 07:39

Wszelkie szkolenia przerabiałam w New nails. Stylizacja paznokcia, wizaż, depilacja woskiem, a ostatnio zawodowy kurs masażu. Wszystko wykorzystuję w pracy, a to chyba najlepsza rekomendacja dla jakości tego, jak tam uczą, prawda?
apollo
 

Re: Kurs kosmetyczny

Postprzez marianna » 15 kwi 2013, o 13:03

Również byłam na kursie w Akademii w Koszalinie. Bardzo fajna szkoła, kadra ma ogromną wiedze w dodatku potrafi ją dobrze przekazać. Robiłam kurs półroczny i teraz normalnie pracuje w zawodzie. Bardzo dużo praktyki!
marianna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 13:01

Re: Kurs kosmetyczny

Postprzez apollo » 16 kwi 2013, o 07:22

I wpadłaś na jednego posta, żebym nam to przekazać? ;-) Sory, ale to wygląda mało wiarygodnie ;-) Wiem, że można po samych szkoleniach dostać dobrą pracę, ale z twoich wypowiedzi kompletnie to nie wynika.
apollo
 

Re: Kurs kosmetyczny

Postprzez Misiek » 17 kwi 2013, o 16:49

Żeby dostać pracę po szkoleniu, to szkolenie musi być przede wszystkim zawodowe, czyli trwać chociaż te dwa tygodnie, a programu jest na całe dnie.
Dalej trzeba szukać praktyki, powtarzać to wszystko czego człowiek się nauczył. To przychodzi dopiero z czasem, ale pracę faktycznie można zdobyć.
Misiek
 

Re: Kurs kosmetyczny

Postprzez apollo » 18 kwi 2013, o 07:34

Właśnie tak robiłam po szkoleniach w new nails. Siedziałam na szkoleniu po 10h dziennie, a mimo wszystko później uczyłam się jeszcze sama, powtarzałam cały materiał, a szczególnie praktykę. No i m.in. w ten sposób udało mi się znaleźć zatrudnienie.
apollo
 

Re: Kurs kosmetyczny

Postprzez Misiek » 19 kwi 2013, o 18:01

Przecież inaczej po prostu się nie da. Ciekawe w jaki sposób można opanować takie ilości materiału w krótkim czasie - tego po prostu nie da się w praktyce zrealizować.
Zdobycie zawodu kosmetyczki to masa pracy.
Misiek
 

Re: Kurs kosmetyczny

Postprzez Klara » 23 kwi 2013, o 15:04

O ile w przypadku stylizacji paznokci można od razu pracować w salonie, bo cwiczy się na klientach szkoły czy modelkach to trudno mi wierzyć ze znajdzie się tak zaraz praca dla wizażystki, gdzie jest o wiele wiecej nauki. Ja robiłam kurs w tempie bardzo intensywnym przez kilka tygodni, brałam też udział w pokazach marek kosmetycznych wiec mogłam podglądać jak praca wizastyski wygląda na codzien, ale mimo to wcale po kursie nie czułam się ze znajde prace. Z kursu w Select wyszłam z profesjonalnym zdjęciem ale to jednak nie całe portfolio, które by pokazało moje mozliwości wiec nie miałabym się czym i tak chwalić u pracodawców, którzy zwłaszcza w moim miescie jesli szukają ludzi to z duzym doswiadczeniem. Sadze ze jaki by nie był kurs to po nim dobrze jest zrobić staż, podpiąć sie pod kogoś zeby jeszcze praktykę zrobić. Wiec nawet udział w znanej szkole nie zagwarantuje pracy ani kariery.
Klara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 9 paź 2012, o 15:41

Re: Kurs kosmetyczny

Postprzez Fiona » 13 kwi 2014, o 20:30

Ja z kolei w wakacje robiłam kurs kosmetyczny w ERUDIO, nie slyszalam o tej europejskiej, ale wiem że w ERUDIO poszerzają te kursy z roku na rok.[b]
zobacz SPAM

Ostatnio edytowano 13 kwi 2014, o 21:18 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Fiona
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]