Kurs online dla kobiet z Ranjaną A . Pomar

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Kurs online dla kobiet z Ranjaną A . Pomar

Postprzez marta_k » 18 mar 2021, o 16:21

PŁATNY KURS ONLINE DLA KOBIET Z RANJANĄ A. POMAR – NADAL TRWAJĄ ZAPISY I MOŻNA JESZCZE DOŁĄCZYĆ !!!:

Zapraszamy na 4-stopniowy kurs online dla kobiet z niesamowitą szamańsko-energetyczno-tantryczną nauczycielką z Chile – Ranjaną A. Pomar! Każde 3 godz. spotkanie poświęcone jest innemu Żywiołowi. Zajęcia są tłumaczone na język polski. Ranjana łączy rdzenny przekaz i kosmowizję szamanizmu z Andów, gdzie się urodziła, tradycje azjatyckie, medytacje Osho, tantrę i głębokie połączenie z naturą. Jej przesłanie obejmuje obszary życia, śmierci, miłości, cykli natury i Wielkiego Ducha. Cykl 4 spotkań kosztuje 100 euro (nie ma możliwości udziału tylko w pojedynczych zajęciach). Wszystkie zajęcia są nagrywane i można je odsłuchać w ciągu miesiąca, w dowolnym czasie.

3.III godz. Żywioł Ziemi
Ziemia moim ciałem – Moc moich korzeni i moich instynktów (warsztat był nagrywany, można go odsłuchać i dołączyć do modułu II)

17.III godz. Żywioł Wody
Woda moją krwią – cykle Księżyca i i płynność emocjonalna (moduł II był nagrywany, można go odsłuchać i dołączyć od razu do modułu III)

31.III Żywioł Ognia
Ogień moją Siłą i Duszą – praca z blokadami i równowagą w Życiu

14.IV Żywioł Powietrza
Powietrze oddechem - wejście w radość serca i miłosny rytm bębna

Zapisy: kawkowo@tuiteraz.eu
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]