Ładna biżuteria

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Ładna biżuteria

Postprzez yuzuki » 30 maja 2019, o 08:48

Eloł ;)
Jaką biżuterię uważacie za najładniejszą: kolie, bransoletki, pierścionki, broszki, spinki, a może jeszcze coś innego?!?
Szukam inspiracji prezentowych dla :fallinlove i wiem, że biżuteria sprawi jej najwięcej radości... tylko trudno mi jeszcze ocenić, co lubi najbardziej, bo czasami zakłada jedne rzeczy, czasami drugie... :woman: eksperymentuje z modą jak tylko się da :D
yuzuki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 maja 2019, o 15:21

Re: Ładna biżuteria

Postprzez yuzuki » 3 cze 2019, o 11:50

yuzuki napisał(a):Eloł ;)
Jaką biżuterię uważacie za najładniejszą: kolie, bransoletki, pierścionki, broszki, spinki, a może jeszcze coś innego?!?
Szukam inspiracji prezentowych dla :fallinlove i wiem, że biżuteria sprawi jej najwięcej radości... tylko trudno mi jeszcze ocenić, co lubi najbardziej, bo czasami zakłada jedne rzeczy, czasami drugie... :woman: eksperymentuje z modą jak tylko się da :D


Na e-azur.pl wypatrzyłem bardzo fajne naszyjniki. Mam nadzieję, że MOCNO przypadną dziewczynie do gustu i będzie nosić ten upatrzony wisiorek przy wielu różnych okazjach :kiss1
yuzuki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 maja 2019, o 15:21

Re: Ładna biżuteria

Postprzez ona_my » 12 wrz 2023, o 13:08

Jeśli szukacie dla siebie teraz czegoś fajnego, to polecam wejść sobie na stronę https://edibazzar.pl/ Tam znajdziecie biżuterię, która jest modna i która pasuje każdemu. Możecie zaopatrzyć się w kolczyki, łańcuszki, bransoletki, zegarki i wiele innych.
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Lageffr03