Lady-Comp najlepsza antykoncepcja

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Lady-Comp najlepsza antykoncepcja

Postprzez katasha7 » 23 sty 2012, o 23:10

Witam czy którać z was tez używa tego urzadzenia???

Ja mam trochę bardziej rozbudowaną wersję Lady Comp - a Baby Comp już od ponad 3 lat i jestem z niego bardzo zadowolona.

Dla osób nie znajacych urządzenia to taki minimonitor cyklu który ma taką skuteczność jak tabletki a nie psuje zdrowia :)
katasha7
 

Re: Lady-Comp najlepsza antykoncepcja

Postprzez lidka86 » 24 sty 2012, o 10:46

ile taki komputerek kosztuje..
?
lidka86
 

Re: Lady-Comp najlepsza antykoncepcja

Postprzez katasha7 » 25 sty 2012, o 21:42

No kosztuje dużo bo ok 2 tys. ale biorąc pod uwagę że starcza na w sumie nawet całe życie to się opłaca.

Jak policzysz sobie ile wydajesz rocznie na np. tabletki to myślę że po ok 3 latach się zwróci :P
katasha7
 

Re: Lady-Comp najlepsza antykoncepcja

Postprzez lidka86 » 26 sty 2012, o 09:06

hmmmm... owszem pewnie taki komputerek jest fajny.. ale wyłożyć od razu 2.000 ?... brrr... ciężko, ale może pomyśle o tym jak zrealizuje plany remontowe:):) w tym roku.. fajnie wiedzieć że coś takiego jest:)
lidka86
 

Re: Lady-Comp najlepsza antykoncepcja

Postprzez katasha7 » 26 sty 2012, o 22:26

hehe no wydatek nie mały ale i tak uważam że to inwestycja w siebie.

Ja kupiłam z kasy z prezentów ślubnych.
Mąż się zgodził bo tez już nie chciał żebym się truła tabletkami.
A kupiliśmy Baby Comp z myślą o przyszłości i o dziecku :)

A remontu nie zazdroszczę niedawno sama to przechodziłam
katasha7
 

Re: Lady-Comp najlepsza antykoncepcja

Postprzez lidka86 » 27 sty 2012, o 11:28

niestety remonty przerażają.. w zeszłym roku zrobiliśmyy 2 pokoje- gościnny i sypialnie od podstaw.. a teraz czeka nas korytarz i pokój wypoczynkowy od podstaw, a kuchnię tylko malujemy...a po remontach może kupie ten komputer z allegro... :)
lidka86
 

Re: Lady-Comp najlepsza antykoncepcja

Postprzez nesca » 27 sty 2012, o 14:37

ja mam lady comp
fajna rzecz, żałuję że się trułam tabsami. Fakt, że to drogie, ale cholerka na wiele lat służy. Jak trzeba kupić do domu zmywarkę czy telewizor to się tak ludzie nie zastanawiają, tylko kupują.

Katasha a wy sie staracie o dziecko z Baby Comp czy już się postaraliście?
nesca
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 sty 2012, o 14:34

Re: Lady-Comp najlepsza antykoncepcja

Postprzez katasha7 » 29 sty 2012, o 22:06

hehe dobry przykład z tą zmywarką tez by mi się przydała a nie mam bo za mała kuchnia :P

A my już się postaraliśmy o dziecko :)
I nie ukrywam że Baby-Comp nam w tym bardzo pomógł :)

Ale pierw przez ponad 2 lata stosowałam go wyłącznie do antykoncepcji
katasha7
 

Re: Lady-Comp najlepsza antykoncepcja

Postprzez krecik88 » 29 sty 2012, o 22:40

ciekawe to urządzenie:) jakbym miała tyle gotówki do dyspozycji to bym sobie kupiła:)
krecik88
 

Re: Lady-Comp najlepsza antykoncepcja

Postprzez natajla » 30 sty 2012, o 00:00

Fajnie wiedzieć, że jest takie coś :) jak to mówi moja mama: na zdrowiu się nie oszczędza. Może zacznę już zbierać...
natajla
 

Re: Lady-Comp najlepsza antykoncepcja

Postprzez nesca » 30 sty 2012, o 22:56

dziewczyny, pewnie że na zdrowiu się nie oszczędza, bo co się oszczędzi teraz, to podwójnie wyjdzie za X lat i dopiero się wtedy śmiga do lekarza i kase na leki wydaje. Jak wam brakuje forsy, to stówę miesięcznie odkładajcie - po roku będzie na pearly :)

katasha, wybacz, że tak wprost, ale po urodzeniu maleństwa ile musiałaś czekać do pierwszej miesiączki?, no wiesz, żeby używać Baby Compa.
nesca
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 sty 2012, o 14:34

Re: Lady-Comp najlepsza antykoncepcja

Postprzez katasha7 » 31 sty 2012, o 13:02

nie ma problemu ja miesiączkę dostałam aż po prawie roku :P

Pierw się denerwowałam i sprawdzałam czy znowu nie zaszłam hehe a pozatym chciałam zacząć używać Baby- Comp bo z gumkami nie lubię.

I fakt na zdrowiu nie ma co oszczędzać a pozatym to przecież jednorazowy wydatek :)
katasha7
 

Re: Lady-Comp najlepsza antykoncepcja

Postprzez katasha7 » 4 lut 2012, o 20:29

Jedyny minus to to że podczas dni płodnych ( czerwonych światełek) trzeba sobie jakoś radzić i wtedy u nas niestety gunki idą w ruch ale na szczęście tych dni za dużo nie ma :)
katasha7
 

Re: Lady-Comp najlepsza antykoncepcja

Postprzez wiecznadieta » 4 lip 2012, o 15:57

Jak dla mnie lc jest za drogi...szukałam innych komputerów i znalazłam cyclotest - tańszy a skuteczność taka sama...ciekawa jestem w czym tkwi różnica...
wiecznadieta
 

Re: Lady-Comp najlepsza antykoncepcja

Postprzez nina19 » 7 sie 2012, o 23:55

Nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego : P .
Ale myślę, że warto uzbierać te dwa tysiaczki ; ) .
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]