laserowe odbudowywanie tkanek

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

laserowe odbudowywanie tkanek

Postprzez dermoo » 6 lut 2020, o 15:22

Cześć koleżankom!
Chciałabym poruszyć tutaj temat zabiegów przeprowadzanych laserowo na skórze. Z grubsza chodzi o to, że jakimś "urządzeniem frakcyjnym" z dwutlenkiem węgla (albo jakoś tak, coś mogłam pokręcić :slini_sie: ) traktuje się blizny, przebarwienia, pozostałości po trądziku i inne takie. No i jeżeli wierzyć opisom, to dzięki temu tkanki skóry się odbudowują, a po brzydkich śladach nie ma notabene śladu!
Czy któraś z Was miała okazję coś takiego przechodzić? Warto iść na taki zabiegi? Z tego co wiem pojedyncza sesja kosztuje od 200 zł wzwyż :roll:
dermoo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 lis 2019, o 10:12

Re: laserowe odbudowywanie tkanek

Postprzez AnetKa5 » 10 lut 2020, o 14:21

Chodzi Ci o zabieg ablacyjnym laserem frakcyjnym?
Avatar użytkownika
AnetKa5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 16 sty 2020, o 15:30

Re: laserowe odbudowywanie tkanek

Postprzez dermoo » 11 lut 2020, o 10:48

Właśnie! Laser frakcyjny CO2!
Na razie efekty znam tylko z teorii a może któraś z koleżanek przeszła już taki zabieg na własnej skórze?
dermoo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 lis 2019, o 10:12

Re: laserowe odbudowywanie tkanek

Postprzez marysiowa » 23 kwi 2020, o 20:03

Ja jeszcze nie miałam okazji, też chętnie przeczytam relację z pierwszej ręki

Profesjonalna konsultantka kosmetyczna. Masz pytania? Jestem do dyspozycji!
marysiowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 18:12

Re: laserowe odbudowywanie tkanek

Postprzez MarleniaF » 24 lis 2022, o 10:04

Pewnie że takie sesje działają świetnie. Ale można też zamiast laserów najpierw wypróbować jakieś bardziej domowe sposoby albo sposoby medyczne. Polecam najpierw sprawdzić produkty na podstawie cebuli (np. Contractubex) bo takie świetnie oddziałują na skórę i pomagają jej się odbudowywać
MarleniaF
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 lis 2022, o 09:48
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]