Leczenie nowotworu medyczną marihuaną

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Leczenie nowotworu medyczną marihuaną

Postprzez katrinka » 25 maja 2022, o 11:08

Cześć. Czy ktoś z was lub bliskich leczy medyczna marihuana nowotwór? Jak tak to czy są jakieś pozytywne efekty takiej terapii? Planuje umówić wizytę dla mojego taty i zastanawiam się nad wybraniem którejś z klinik dostępnych na rynku, możecie mi coś polecić lub jakiegoś lekarza który poprowadzi taka terapie i ma doświadczenie ?
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Leczenie nowotworu medyczną marihuaną

Postprzez Allie » 25 maja 2022, o 12:26

Medyczna M może być podawana w celu poprawy jakości życia pacjenta. Chodzi tutaj o łagodzenie bólu gdy standardowe leczenie nie pomaga lub tolerancja na opiaty robi się wysoka (może zastąpić lub pomoc zmniejszyć dawki leków p/ból). Zmniejsza także nudności, wzmaga apetyt (nie zawsze efekt pozytywny - zależnie od zastosowanej terapii p/nowotworowej), działać p/drgawkowo.

Polecam zapoznać się z tematyką na stronie
https://centrum-mk.pl/rodzaje-konopi-ga ... kompendium

Znajdziesz tutaj opis rodzajów i gatunków marihuany.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Leczenie nowotworu medyczną marihuaną

Postprzez Joana » 26 sie 2023, o 17:21

Jeśli ktoś poszukuje miejsca i lekarzy specjlaizujących się w leczeniu marihuaną medyczną to warto umówić się na wizytę w Centrum Medycyny Konopnej w Warszawie.
Od kilku miesięcy leczy się tam moja kuzynka. Przeszła szczególowe badania i dobrano jej odpowiednie leczenie, które przynosi bardzo zadowalające rezultaty
Joana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 12 paź 2020, o 11:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Xtybn22