Lokówka do włosów - jaka?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Lokówka do włosów - jaka?

Postprzez lotuska » 30 sie 2013, o 14:54

Na gwałt potrzebuję kupić lokówkę do włosów - jak myślicie, Remington CI9522 się nada do loków i fal? Włosy ogólnie mam długie i gęste, dlatego chciałabym spróbować takiej podwójne. Widziałam na zakupach grupowych:
Obrazek
za 69zł, cena niezła, dlatego pilnie się zastanawiam. Proszę o odpowiedź :)



Proszę na przyszłość używać opcji [img] do wklejania zdjęć lub załącznika.
Linki uznawane są za spam.

Ostatnio edytowano 30 sie 2013, o 19:24 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Brak opcji img
lotuska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 sie 2013, o 14:42

Re: Lokówka do włosów - jaka?

Postprzez blackeyes13 » 30 sie 2013, o 15:08

Ja polecila bym Ci Babyliss'a-jesli chodzi o lokowki.:) A jako fryzjer polecila bym Ci prostownice , na ktorej tez mona krecic loki, fale, tworzyc cuda na glowie ale to juz koszt ok 210 zl.:) pozdrawiam

"Żyj tak, jakby każda minuta miała być pierwszą i jakby każda minuta miała być ostatnią."
Avatar użytkownika
blackeyes13
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 26 sie 2013, o 19:08

Re: Lokówka do włosów - jaka?

Postprzez lotuska » 11 wrz 2013, o 12:57

Przepraszam za brak odpowiedzi, ale miałam taki natłok zajęć, że w ogóle nie myślałam o tym temacie. Niestety, tamta okazja z Citeam też mi przez to uciekła ;/

@blackeyes13 A jaki konkretny model Babylissa? Prostownicy na chwilę obecną nie chcę, za duży wydatek, a byle jakiej też nie chcę kupić...

Ten model CI9522 Remingtona widziałam dziś na Allegro za 65zł, chciałabym się zdecydować do końca tygodnia na cokolwiek, bo znowu mi aukcja ucieknie i zostanę z niczym :P
lotuska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 sie 2013, o 14:42
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników