Łysiejący facet ??

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Problem zdrowotny faceta:( ?

Postprzez witaminka » 18 sie 2011, o 14:47

Dziewczyny proszę pomóżcie :( ?
Otóż problem polega na tym, że mój mężczyzna od niedawna zaczął strasznie szybko łysieć. Zawsze mu powtarzałam, że łysi faceci są seksowni, lecz problem tkwi w tym, że załapał takiego doła na tym punkcie, że nieustannie chodzi rozdrażniony i nie mogę się z nim dogadać :(

Po ostatniej rozmowie wspólnie doszliśmy do tego, żeby zaczął walczyć z tą przypadłością, która dotyka aż tylu facetów (ciekawe czemu) no i właśnie tutaj mam do was pytanko, otóż jakie środki powinnam stosować aby mu włoski zaczęły odrastać ? Kompletnie się na tym nie znam, a jedyne co podpowiedział wujek Google to pozytywne opinie na temat Follixin-u. Może jakieś domowe sposoby ?
witaminka
 

Re: Problem zdrowotny faceta:( ?

Postprzez certyfikowane_piekno » 24 sie 2011, o 21:21

A w jakim wieku jest Twój partner? Jest kilka sposobów na łysienie, są zabiegi i farmaceutyki. Ciekawy opis zabiegów znajdziesz tutaj:

http://www.stoplysieniu.pl/metody-lecze ... -lysienie/
certyfikowane_piekno
 

Re: Problem zdrowotny faceta:( ?

Postprzez witaminka » 1 wrz 2011, o 17:22

thx za info stronka bardzo się przydała:]
Z tego co samej udało mi się znaleźć w necie to całkiem sensowne są niektóre babcine sposoby, że się tak wyrażę przed wojenne :P Chodzi tutaj o herbatkę z pokrzywy jakieś wywary z cytryny, piwka i czegoś tam jeszcze. Połączymy wszystko razem i efekt będzie. Zaczynamy batalię z włoskami :] Cóż myślę, że kompilacja Follixn + domowe środki da radę :]
witaminka
 

Łysiejący facet ??

Postprzez Awoqa » 10 paź 2011, o 14:41

Mam młodszego od siebie brata, nie dawno przyszedł do mnie i jak go zobaczyłam to złapałam się z głowę, ponieważ młody ma dopiero 21 lat a jest w 40% łysy! Nie rozumiem tego. W rodzinie przecież nikogo nie mieliśmy, kto by tak szybko wyłysiał ?

Młody ma całkowity dystans do tego ale żeby 21-latek był już prawie w połowie łysy ? Stwierdził tylko ostatnio, że najwyżej nie będzie miał dziewczyny i da se rade... Wiecie to mój młodszy braciszek i zawsze mieliśmy dobry układ między sobą. Mówił mi jeszcze, że na pewno nie ogoli się na łyso, mimo iż doradzałam mu to bo nie wygląda za ciekawie.

Chciałam się was dziewuszki zapytać jakie macie sposovy, ja sama nigdy się nie zetknęłam z tym tematem, a na forach widziałam tylko jak laski gadały o jakimś Follixin-e, wiecie coś na ten temat? A może jakieś inne sposoby ?
Awoqa
 

Re: Łysiejący facet ??

Postprzez magdaj » 11 paź 2011, o 14:11

Nic mu nie będzie, nie tylko on jest łysy ;) "Kazda potwora znajdzie swego amatora" :)
magdaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 paź 2011, o 14:08

Re: Łysiejący facet ??

Postprzez reffina » 12 paź 2011, o 13:06

Ja bym tego problemu nie bagatelizowała, czytałam gdzieś artykuł, że pewien facet z tego powodu chciał sobie krzywdę zrobić. Wiesz mnie też łysi się podobają, lecz jeśli tki np. follixin daje im efekty, to niech się leczą :]
reffina
 

Re: Łysiejący facet ??

Postprzez poziomkaa » 14 paź 2011, o 13:35

Cóż sposobów na łysienie jest mnóstwo od follixin-u poprzez maczanki i mniej znane sprawy tj. dercos vichy czy też aminexil, choć z tego co się słyszy od ludzi to pierwszy sposób jest najlepszy. Jednak nie powinno się wykluczać żadnego sposobu, tym bardziej, że Twój brat młodziutki jest.
poziomkaa
 

Re: Łysiejący facet ??

Postprzez Awoqa » 17 paź 2011, o 10:25

poziomkaa napisał(a):Cóż sposobów na łysienie jest mnóstwo od follixin-u poprzez maczanki i mniej znane sprawy tj. dercos vichy czy też aminexil, choć z tego co się słyszy od ludzi to pierwszy sposób jest najlepszy. Jednak nie powinno się wykluczać żadnego sposobu, tym bardziej, że Twój brat młodziutki jest.


Mimo iż podoba mi się w Follixin-e to, że jest ziołowy to muszę pamiętać aby sprawdzić również inne sposoby, a nuż okażą się równie skuteczne. Tak sobie myślę, że warto by się również przyjrzeć babcinym sposobom mhm... ? Co sądzicie ?
Awoqa
 

Re: Łysiejący facet ??

Postprzez anioł12345 » 19 paź 2011, o 20:14

moim zdaniem jeśli jemu to nie przeszkadza to tobie też nie powinno a najwyżej się ogoli na łyso i nie będzie problemu:)
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: Łysiejący facet ??

Postprzez reffina » 20 paź 2011, o 11:09

poziomkaa napisał(a):Cóż sposobów na łysienie jest mnóstwo od follixin-u poprzez maczanki i mniej znane sprawy tj. dercos vichy czy też aminexil, choć z tego co się słyszy od ludzi to pierwszy sposób jest najlepszy. Jednak nie powinno się wykluczać żadnego sposobu, tym bardziej, że Twój brat młodziutki jest.


Zgadzam się w pełni, na rynku jest mnóstwo sposobów, które mu pomogą. Awoqa powiedz coś więcej o jego nastawieniu do tego problemu ?
reffina
 

Re: Problem zdrowotny faceta:( ?

Postprzez reffina » 20 paź 2011, o 11:13

Heh, dyskutujemy na podobny temat w innym wątku. Co do Follixin-u i innych środków tj. dercos vichy czy aminexil, z pewnością dają dobre efekty, jednak przejrzyj go sobie :]

post10897.html#p10850
reffina
 

Re: Łysiejący facet ??

Postprzez dzo » 20 paź 2011, o 19:43

połączyłam tematy ;)
dzo
 

Re: Łysiejący facet ??

Postprzez Maniana » 21 paź 2011, o 13:16

Na Ciebie dzo to zawsze można liczyć :]
Co do Follixinu, to powiedzcie mi dziewuszki, czy to ziołowy środek i dlatego daje dobre efekty, czy ma też jakieś pierwiastki chemiczne czy cuś ?
Maniana
 

Re: Łysiejący facet ??

Postprzez Awoqa » 24 paź 2011, o 11:47

Ja sama nic nie znalazłam na forach odnośnie chemicznego składu Follixin-u, wnioskuję zatem, że nie masz się o co martwić Maniana.
Awoqa
 

Re: Łysiejący facet ??

Postprzez reffina » 27 paź 2011, o 15:57

Z tego co piszą na stronce Follixin jest naturalnym środkiem odbudowy mieszków włosowych i działa bezpośrednio na cebulki co moim zdaniem jest bardzo dużym plusem. Na tym forum znalazłam ciekawy wątek odnośnie łysienia, może się przyda :]
http://emaluszki.pl/forum/index.php?/to ... entry19741
reffina
 

Re: Łysiejący facet ??

Postprzez witaminka » 28 paź 2011, o 12:22

reffina napisał(a):Z tego co piszą na stronce Follixin jest naturalnym środkiem odbudowy mieszków włosowych i działa bezpośrednio na cebulki co moim zdaniem jest bardzo dużym plusem. Na tym forum znalazłam ciekawy wątek odnośnie łysienia, może się przyda :]
http://emaluszki.pl/forum/index.php?/to ... entry19741


Dzięki reffina, przyda się z pewnością :]
witaminka
 

Re: Łysiejący facet ??

Postprzez beatamarysia » 29 lip 2013, o 17:33

mój chłopak ma 21 lat i łysieje!!! wygląda okropnie!! kocham go i w ogóle ale uważam, że musi coś z tym zrobić!! Jak najszybciej powinien rozpocząć leczenie łysienia , ale jakoś nie mogę go przekonać :/ co zrobić? Nie mogę się z tym pogodzić od tak...

Ostatnio edytowano 29 lip 2013, o 17:51 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
beatamarysia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 lip 2013, o 18:05

Re: Łysiejący facet ??

Postprzez oleska23 » 21 lis 2013, o 23:47

Czy piszecie o tym środku follixin SPAM ? Czy on też pomaga na zakola?

Ostatnio edytowano 22 lis 2013, o 07:50 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
oleska23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 lis 2013, o 23:46

Re: Łysiejący facet ??

Postprzez Aniaa023 » 3 gru 2013, o 18:54

Tak już jest, raczej tego niczym nie powstrzymacie. Taka natura facetów.

Aniaa023
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 3 gru 2013, o 18:44

Re: Problem zdrowotny faceta:( ?

Postprzez Krówka00 » 4 lis 2014, o 20:46

witaminka napisał(a):Dziewczyny proszę pomóżcie :( ?
Otóż problem polega na tym, że mój mężczyzna od niedawna zaczął strasznie szybko łysieć. Zawsze mu powtarzałam, że łysi faceci są seksowni, lecz problem tkwi w tym, że załapał takiego doła na tym punkcie, że nieustannie chodzi rozdrażniony i nie mogę się z nim dogadać :(

Po ostatniej rozmowie wspólnie doszliśmy do tego, żeby zaczął walczyć z tą przypadłością, która dotyka aż tylu facetów (ciekawe czemu) no i właśnie tutaj mam do was pytanko, otóż jakie środki powinnam stosować aby mu włoski zaczęły odrastać ? Kompletnie się na tym nie znam, a jedyne co podpowiedział wujek Google to pozytywne opinie na temat Follixin-u. Może jakieś domowe sposoby ?



Z czystym sumieniem mogę polecić Ci "NR 07" Mój mąż również nigdy nie pogodził się z faktem, że traci włosy. Od zawsze szukał złotego środka. Teraz od trzech miesięcy używa właśnie "NR 07" i efekty są już widoczne. Na jego łysince pojawił się meszek króciutkich włosków. Zajrzyj sobie na SPAM Tam znajdziesz więcej informacji o tym produkcie.

Ostatnio edytowano 5 lis 2014, o 10:52 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Krówka00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 lis 2014, o 20:40

Re: Łysiejący facet ??

Postprzez Lagenko_pl » 17 lis 2014, o 11:27

Myślę że taki środek nie zaszkodzi ale też czy pomoże to już osobna kwestia,bez konsultacji dermatologicznej moim zdaniem tak czy inaczej się tutaj nie obędzie. Jeśli jest to łysienie androgenowe,to taki środek może je co najwyżej opóźnić.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Łysiejący facet ??

Postprzez Specjalista Aspazji » 2 gru 2014, o 21:27

W leczeniu łysienia stosuje się mezoterapię - proces zostaje zatrzymany, a w ok. 20% przypadków następuje odrastanie włosów. Do tego celu można stosować również zabiegi karboksyterapii.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Łysiejący facet ??

Postprzez Munka » 3 gru 2014, o 01:42

Jeżeli jest to łysienie dziedziczne to nie wiem czy jakikolwiek preparat pomoże.Mój miał tak samo i teraz goli głowę na zero kompletne 8-)

Munka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 gru 2014, o 01:38

Re: Łysiejący facet ??

Postprzez tysia » 3 gru 2014, o 14:06

Może na początek powinien zrobić jakieś badania i po ich wynikach dojdzie się co jest przyczyną łysienia. Może wtedy lekarz dorazi jakieś środki. Może tak być że przyczyną łysienia jest stres.
Ja osobiście polecam tabletki Biotebal - świetnie rosną po nim włosy a oprócz tego mycie szamponem Novoxidyl.

tysia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 gru 2014, o 12:56

Re: Łysiejący facet ??

Postprzez Akira » 3 gru 2014, o 16:17

A nie zastanawiałyście się że to przedwczesne łysienie może ma jakiś konkretny powód? Może warto przejść się z tym do lekarza, który zrobi wszystkie niezbędne badania, w tym na poziom hormonów? Wydaje mi się że gra jest warta świeczki ...

Akira
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 lis 2014, o 14:25
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Tomaride, wii94