macie w Warszawie jakieś biuro księgowe

Czyli to co kobiety "podobno" lubią najbardziej. Plotki nie tylko z życia gwiazd w tym właśnie dziale.

macie w Warszawie jakieś biuro księgowe

Postprzez Kwiatek » 20 cze 2023, o 13:33

Jeśli macie w Warszawie jakieś biuro księgowe, z którym jest dobry kontakt, można liczyć na szybką reakcję jak będzie taka potrzeba. Jeśli możecie kogoś do firmy polecić to dajcie znać, chętnie skorzystam z podpowiedzi, bo już mam za sobą kilka biur rachunkowych i znalezienie kogoś odpowiedniego nie jest łatwe.
Kwiatek
Miła Kobietka
 
Posty: 78
Dołączył(a): 11 lip 2022, o 11:33

Re: macie w Warszawie jakieś biuro księgowe

Postprzez Abram » 23 cze 2023, o 09:12

Nie brakuje biuro księgowych w Warszawie, działa między innymi https://effepro.pl, biuro które ma dwie siedziby i oferuje pełne merytoryczne wsparcie w księgowości dla firm. Można oczekiwać prowadzenia spraw księgowych na wysokim poziomie.
Abram
Fajna Kobietka
 
Posty: 149
Dołączył(a): 10 paź 2022, o 13:46

Re: macie w Warszawie jakieś biuro księgowe

Postprzez ona_my » 30 lip 2023, o 19:24

Biura księgowego akurat nie, ale jest w posiadaniu wirtualne biuro Warszawa Jeżeli ktoś prowadzi własny biznes, to jest świetna opcja. Taki wirtualny adres potrafi dać dużo oszczędności i mniej kłopotów niż tradycyjne biuro.
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45

Re: macie w Warszawie jakieś biuro księgowe

Postprzez Hivaa » 25 wrz 2023, o 12:08

Mam tak samo, nigdy sama tego nie robię, bo to dla mnie czarna magia. Słyszałam o tym, że np. tutaj https://biurokwazar.pl/ można zanieść papiery i rozliczają. To fajna i wygodna opcja, bo w sumie nie płacisz jakoś strasznie dużo, a masz pewność, że wszystko jest zrobione jak należy.
Hivaa
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 27 cze 2022, o 09:47

Re: macie w Warszawie jakieś biuro księgowe

Postprzez lesley » 4 gru 2023, o 02:25

Polecam rozważyć Aforti AC, oni oferują szeroki zakres usług księgowych a także usługi administracyjne. Wykonują świetną pracę
lesley
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 20 cze 2018, o 21:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników