Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez BabskieSprawy.pl » 17 lip 2009, o 12:46

Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Ja tak 26-28 :)
BabskieSprawy.pl
Administrator
 
Posty: 229
Dołączył(a): 25 cze 2009, o 12:15

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez evka » 17 lip 2009, o 14:14

Ja moje pierwsze dziecko urodzilam majac 24 po slubie 2 lata i wyczekane potem 26 planowane na syna i urodzily sie blizniaki parka i koniec z kariera porodow mam nadzieje :lol:
evka
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez meredith » 17 lip 2009, o 14:23

Jak zaszłam w ciążę miałam 23, jak urodziłam 24 :) Tak jak chciałam i planowałam :)
meredith
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez Panna_M » 17 lip 2009, o 16:39

Hm, sama nie wiem. Ale nie chciałabym z tym długo czekać... tak ok.21-23 lat. no chyba że mi los przyniesie maleństwo odrobinę wcześniej :)
Panna_M
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez evka » 17 lip 2009, o 18:14

O tak czasem nie da sie tego zaplanowac bo przychodzi nie spodziewanie :lol:
evka
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez agat » 17 lip 2009, o 23:04

ja zaszłam w ciąże mając lat 27 :)
agat
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez jagoda » 31 lip 2009, o 15:04

mam 23 chciałabym juz ale studia i takie tam.... najpóźniej 25 a co się wydarzy po drodze zobaczymy uwazam ze jest to ogromny dar więc przyjmę z wielką miłością kiedykolwiek by sie pojawiło ;)
jagoda
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez kinius33 » 31 lip 2009, o 19:44

A ja jak rodziłam miałam 16 :)
Ciąża była planowana. I powiem Wam, że tak dobrze we wszystkich strefach życiowych jak teraz nie powodziło mi się chyba nigdy. I szczerze mówiąc jestem kompletnym zaprzeczeniem wyobrażenia o młodej matce- polce :D
kinius33
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez meredith » 31 lip 2009, o 21:54

sorry, ale kinius naprawde masz 16 lat? jak twoja rodzina zaakceptowala fakt dziecka a raczej ciąży w tak młodziutkim wieku? Jak sobie radzisz? Masz synka, czy córeczkę?
meredith
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez kinius33 » 1 sie 2009, o 09:24

Mam synka. Dobrze zaakceptowała. Teraz już mam niemalże 17 (za 16 dni). Dobrze sobie radzę. Nawet bardzo dobrze, co już napisałam wyżej. Narzeczony pomaga mi z dzieciątkiem bardzo, więcej niż niejeden inny tatuś, o pieniądze martwić się nie muszę, pozostaje mi tylko spełniać ambicje :)
kinius33
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez meredith » 2 sie 2009, o 10:59

Wiesz co, wierzyć mi się nie chce, 16 lat i ciąża planowana...
meredith
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez kinius33 » 2 sie 2009, o 21:59

I nie musisz. Myślisz, że to Tobie czy mnie w czymś pomoże? Nie licz na to, że będę Cię przekonywała. Ja wiem, mój partner wie, wie nasz synek i nasi najbliżsi. Co myślą inni, to naprawdę nie jest ważne.
Głupie podejście, naprawdę nie rozumiem czemu ludzie są tak ograniczeni i mierzą wszystkich jedną, a najczęściej swoją miarką,

Ps. Poza tym Twoja wypowiedź z kulturą osobistą niewiele miała wspólnego.
kinius33
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez Luśka » 2 sie 2009, o 22:02

halo halo:) nie denerwujemy się:) każdy ma swoje zdanie i ma prawo do wypowiedzenia się:)
Luśka
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez kinius33 » 2 sie 2009, o 22:10

Tak, ale przepraszam bardzo, nie w taki sposób!
Jeżeli ja mówię, że moja ciąża była planowana, to wiem co mówię, prawda? Żadna z użytkowniczek tego forum, ani nikt inny, nie jest kompetentny do podważania tego FAKTU. I moderatorzy powinni zareagować w jakiś sposób na tego typu zachowania.
Chyba, że forum jest za dyskryminacją? W takim wypadku, byłoby bardzo niedobrze, daleko się nie zajedzie na takich podstawach.
kinius33
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez Luśka » 2 sie 2009, o 22:29

kinius33...nie złość sie...ja też jestem w ciężkim szoku..młode dziewczyny raczej myślą o wyszaleniu się...o innych głupotkach..imprezach...ale raczej nie o dziecku...co nie świadczy o tym że nie ma wyjątkow od reguły:) bardzo fajnie że Twoja ciąża nie była przypadkowa..to bardzo dobrze o Tobie świadczy...ale w naszych czasach niestety tak jest że czytając takie wypowiedzi człowiekowi nie chce się wierzyć...nie obrażaj sie:) to nie była obraza Twojej osoby ale po prostu zdziwienie:)
Luśka
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez meredith » 2 sie 2009, o 22:42

hej hej nie rozpędzaj się tak mała! Przyszłaś na forum i myślisz, że będziesz tutaj Nam dyktować swoje warunki? No tak prawda zabolała. Ograniczona jesteś Ty i właśnie to pokazałaś, a swoją miarkę zostaw dla siebie... Za to Ty doskonale wiesz co to kultura i wyrachowanie he he. Tak, pozostaje Ci spełniać ambicje, teraz już wszystko wiadomo. I nie denerwuj się tak szybko, reagujesz bardzo emocjonalnie a to przy tak maleńkim dziecku nie jest wskazane...
Cóż, niektórym urodzenie dziecka dodało wrażliwości a innym głupoty.
Nie wiem po co te złośliwości. Chyba niedawno przeżyty poród niezbyt dobrze wplynał na Twój stan psychiczny.
Gwiazda socjometryczna na forum urosla to korzysta ;)
meredith
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez meredith » 2 sie 2009, o 22:47

i jeszcze jedno kinius- przestań mnie personalnie obrażać. Bo ja Cię nie obraziłam, wyraziłam swoje zdanie i zadałam zwykłe normalne pytanie. A tak nawiasem mówiąc, jesteś jeszcze nieletnia... Twój facet się nie bał? Kolejne normalne pytanie, mam nadzieję,że przy tym pytaniu nie wybuchniesz jak przy poprzednich...
meredith
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez kinius33 » 3 sie 2009, o 12:18

meredith napisał(a):hej hej nie rozpędzaj się tak mała! Przyszłaś na forum i myślisz, że będziesz tutaj Nam dyktować swoje warunki? No tak prawda zabolała. Ograniczona jesteś Ty i właśnie to pokazałaś, a swoją miarkę zostaw dla siebie... Za to Ty doskonale wiesz co to kultura i wyrachowanie he he. Tak, pozostaje Ci spełniać ambicje, teraz już wszystko wiadomo. I nie denerwuj się tak szybko, reagujesz bardzo emocjonalnie a to przy tak maleńkim dziecku nie jest wskazane...
Cóż, niektórym urodzenie dziecka dodało wrażliwości a innym głupoty.
Nie wiem po co te złośliwości. Chyba niedawno przeżyty poród niezbyt dobrze wplynał na Twój stan psychiczny.
Gwiazda socjometryczna na forum urosla to korzysta ;)


Po pierwsze nie mała. Co desperacja? Nie rozumiesz czegoś z mojej wypowiedzi, że tylko taki argument Ci pozostał?
Nie moje warunki, a warunki dobrego wychowania, którego Ty widać nie pojmujesz.
Prawda? Śmieszna jesteś w tym momencie. Ale niektórzy, jak Ty widać mają "swoją prawdę".
Ja pokazałam? No tak, jestem ograniczona, bo Ty nie bardzo jesteś w stanie zrozumieć sens mojej wypowiedzi.
Ja wiem. I co to kultura i wyrachowanie. Tylko co ma jedno do drugiego???
Tak, pozostaje mi spełniać ambicje, które jak sądzę wykraczają dużo ponad przeciętną. Może też i Twoją? Nie znasz ich a oceniasz? Świetnie to o Tobie świadczy...
Nie reaguje emocjonalnie, a racjonalnie, za to Tobie chyba żyłka na szyjce wyskoczyła :roll: , co?
Sugerujesz, że Tobie urodzenie dziecka dodało tego drugiego czy pierwszego? Bo ja wrażliwa byłam jeszcze przed urodzeniem dziecka, a głupia nigdy.
I to jest ta różnica między nami... Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem złośliwa, a szczera.
Poród wpłynął na mnie świetnie, jestem teraz dużo bardziej wytrzymała, szczególnie że nie była to żadna sielanka.
Znasz w ogóle definicję pojęcia "gwiazda socjometryczna"? Z kontekstu wypowiedzi wynika, że nie do końca...
kinius33
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez kinius33 » 3 sie 2009, o 12:26

meredith napisał(a):i jeszcze jedno kinius- przestań mnie personalnie obrażać. Bo ja Cię nie obraziłam, wyraziłam swoje zdanie i zadałam zwykłe normalne pytanie. A tak nawiasem mówiąc, jesteś jeszcze nieletnia... Twój facet się nie bał? Kolejne normalne pytanie, mam nadzieję,że przy tym pytaniu nie wybuchniesz jak przy poprzednich...


Jeśli prawdę uważasz za obrazę, to już nic na to nie poradzę...
Mimo, że nie powinnam, to jednak Ci w czymś pomogę i wytłumaczę Ci kilka rzeczy, żebyś już nie popełniła takiego błędu nigdzie więcej, bo trochę wstyd...
- Nieletni, to młodociany przestępca, nie zaś osoba NIEPEŁNOLETNIA, która nie ma ukończonych 18 lat.
- Czego miał się bać? Pożaru, wojny, trzęsienia ziemi, tornada, czy czegoś innego? Bo nie rozumiem... Nieznajomość prawa nie zwalnia z przestrzegania go, wiesz o tym? W Polsce można uprawiać seks od 15 r. ż. Zawrzeć związek małżeński od 16 r. ż. za zgodą sądu.

I to tyle z mojej strony w kierunku Twojej osoby. Nie od tego jest ten wątek, a ja poniżej pewnego poziomu nie zwykłam schodzić, więc naszą konwersację uważam za zakończoną. Ostatnia rada ode mnie... Zamiast bawić się w odpisywanie lepiej zajmij się w tym czasie córeczką ;)
kinius33
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez kinius33 » 3 sie 2009, o 12:38

Luśka napisał(a):kinius33...nie złość sie...ja też jestem w ciężkim szoku..młode dziewczyny raczej myślą o wyszaleniu się...o innych głupotkach..imprezach...ale raczej nie o dziecku...co nie świadczy o tym że nie ma wyjątkow od reguły:) bardzo fajnie że Twoja ciąża nie była przypadkowa..to bardzo dobrze o Tobie świadczy...ale w naszych czasach niestety tak jest że czytając takie wypowiedzi człowiekowi nie chce się wierzyć...nie obrażaj sie:) to nie była obraza Twojej osoby ale po prostu zdziwienie:)


Ja absolutnie nie mam pretensji, że ktoś się dziwi. Ale niestety takiego sposobu, jakiego użyła meredith nie będę akceptowała.
A co do dzisiejszej młodzieży, to absolutnie masz rację. Ciężko znaleźć kogoś innego- normalnego. Moje pokolenie, to jedno z najgorszych i myślę, że widać to praktycznie wszędzie i na każdej płaszczyźnie. Jestem akurat typem domatorki i imprezy "i inne głupotki ;) " jakoś mi nie w głowie. Większość moich znajomych kończy edukację albo na gimnazjum (przesiadując tam kilka lat dłużej), albo na zawodówce. I to jest przykre. Ja mam zupełnie inne plany, których realizację już rozpoczęłam ;)
A to moje szczęście (to mniejsze ;) )
Obrazek
kinius33
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez jagoda » 3 sie 2009, o 13:45

hmmm cóż można powiedzieć powodzenia ;) myślę, że nie ma po co się denerwować ale też bardzo ważne jest prawo do wypowiedzi każdy może myśleć, mówić i pisać co zechce i nie wolno kwestionować żadnej wypowiedzi! myślę, ze jeśli są jakieś niesnaski między nami łatwiej i zdecydowanie bardziej polecałabym załatwianie ich przez wiadomości prywatne ;) aczkolwiek szczerze mówiąc mnie również zadziwia twój przypadek kinius33 i nie miej nikomu tego za złe bo takie osoby jak ty zdarza sie kazdemu z nas poznać bardzo rzadko :)
jagoda
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez evka » 3 sie 2009, o 14:42

kinius33 napisał(a):
meredith napisał(a):i jeszcze jedno kinius- przestań mnie personalnie obrażać. Bo ja Cię nie obraziłam, wyraziłam swoje zdanie i zadałam zwykłe normalne pytanie. A tak nawiasem mówiąc, jesteś jeszcze nieletnia... Twój facet się nie bał? Kolejne normalne pytanie, mam nadzieję,że przy tym pytaniu nie wybuchniesz jak przy poprzednich...


Jeśli prawdę uważasz za obrazę, to już nic na to nie poradzę...
Mimo, że nie powinnam, to jednak Ci w czymś pomogę i wytłumaczę Ci kilka rzeczy, żebyś już nie popełniła takiego błędu nigdzie więcej, bo trochę wstyd...
- Nieletni, to młodociany przestępca, nie zaś osoba NIEPEŁNOLETNIA, która nie ma ukończonych 18 lat.
- Czego miał się bać? Pożaru, wojny, trzęsienia ziemi, tornada, czy czegoś innego? Bo nie rozumiem... Nieznajomość prawa nie zwalnia z przestrzegania go, wiesz o tym? W Polsce można uprawiać seks od 15 r. ż. Zawrzeć związek małżeński od 16 r. ż. za zgodą sądu.

I to tyle z mojej strony w kierunku Twojej osoby. Nie od tego jest ten wątek, a ja poniżej pewnego poziomu nie zwykłam schodzić, więc naszą konwersację uważam za zakończoną. Ostatnia rada ode mnie... Zamiast bawić się w odpisywanie lepiej zajmij się w tym czasie córeczką ;)



Bez urazy ale sex z maloletnia nie pelnoletnia to pedofilia a moze to byl sex :sex1 za pozwoleniem rodzicow? :angrywife Ale coz kazdy robi jak uwaza i nieklucmy sie bo forum jest swietne i szkoda by bylo go zepsuc :cry:
evka
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez evka » 3 sie 2009, o 14:49

kinius33 napisał(a):
Luśka napisał(a):kinius33...nie złość sie...ja też jestem w ciężkim szoku..młode dziewczyny raczej myślą o wyszaleniu się...o innych głupotkach..imprezach...ale raczej nie o dziecku...co nie świadczy o tym że nie ma wyjątkow od reguły:) bardzo fajnie że Twoja ciąża nie była przypadkowa..to bardzo dobrze o Tobie świadczy...ale w naszych czasach niestety tak jest że czytając takie wypowiedzi człowiekowi nie chce się wierzyć...nie obrażaj sie:) to nie była obraza Twojej osoby ale po prostu zdziwienie:)


Ja absolutnie nie mam pretensji, że ktoś się dziwi. Ale niestety takiego sposobu, jakiego użyła meredith nie będę akceptowała.
A co do dzisiejszej młodzieży, to absolutnie masz rację. Ciężko znaleźć kogoś innego- normalnego. Moje pokolenie, to jedno z najgorszych i myślę, że widać to praktycznie wszędzie i na każdej płaszczyźnie. Jestem akurat typem domatorki i imprezy "i inne głupotki ;) " jakoś mi nie w głowie. Większość moich znajomych kończy edukację albo na gimnazjum (przesiadując tam kilka lat dłużej), albo na zawodówce. I to jest przykre. Ja mam zupełnie inne plany, których realizację już rozpoczęłam ;)
A to moje szczęście (to mniejsze ;) )
Obrazek



Tak to prawda ze szoku sie dostaje jak sie slyszy o matkach maloletnich ale ten szok minie bo coraz wiecej dziewczynek zachodzi wczesnie w ciaze moze to brak wychowania sexualnego w szkolach? Dobrze sie stalo ze ojciec dziecka jest z toba i cie wspiera i sie kochacie bo samej bylo by ci naprawde cieszko a tak masz ramie do wyplakania a na kiedy planujecie sliub?
evka
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez kinius33 » 3 sie 2009, o 15:44

evka napisał(a):
kinius33 napisał(a):
meredith napisał(a):i jeszcze jedno kinius- przestań mnie personalnie obrażać. Bo ja Cię nie obraziłam, wyraziłam swoje zdanie i zadałam zwykłe normalne pytanie. A tak nawiasem mówiąc, jesteś jeszcze nieletnia... Twój facet się nie bał? Kolejne normalne pytanie, mam nadzieję,że przy tym pytaniu nie wybuchniesz jak przy poprzednich...


Jeśli prawdę uważasz za obrazę, to już nic na to nie poradzę...
Mimo, że nie powinnam, to jednak Ci w czymś pomogę i wytłumaczę Ci kilka rzeczy, żebyś już nie popełniła takiego błędu nigdzie więcej, bo trochę wstyd...
- Nieletni, to młodociany przestępca, nie zaś osoba NIEPEŁNOLETNIA, która nie ma ukończonych 18 lat.
- Czego miał się bać? Pożaru, wojny, trzęsienia ziemi, tornada, czy czegoś innego? Bo nie rozumiem... Nieznajomość prawa nie zwalnia z przestrzegania go, wiesz o tym? W Polsce można uprawiać seks od 15 r. ż. Zawrzeć związek małżeński od 16 r. ż. za zgodą sądu.

I to tyle z mojej strony w kierunku Twojej osoby. Nie od tego jest ten wątek, a ja poniżej pewnego poziomu nie zwykłam schodzić, więc naszą konwersację uważam za zakończoną. Ostatnia rada ode mnie... Zamiast bawić się w odpisywanie lepiej zajmij się w tym czasie córeczką ;)



Bez urazy ale sex z maloletnia nie pelnoletnia to pedofilia a moze to byl sex :sex1 za pozwoleniem rodzicow? :angrywife Ale coz kazdy robi jak uwaza i nieklucmy sie bo forum jest swietne i szkoda by bylo go zepsuc :cry:


Nie, to nie pedofilia, sprawdź sobie znaczenie tego słowa. To obcowanie z osobą nie mającą wykształconych zewnętrznych cech płciowych- u dziewczyn piersi, włosków tu i tam oraz miesiączki itd.
Poza tym seks w Polsce nie jest zakazany do 18 r. ż co już napisałam.
kinius33
 

Re: Mając ile lat chciałabyś zajść w ciążę?

Postprzez evka » 3 sie 2009, o 15:48

:swing :polska :lol:
evka
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]