Makijaż, którego nie widać

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Makijaż, którego nie widać

Postprzez Kolaboracja » 23 mar 2012, o 11:42

Co myślicie o makijażu naturalnym? Czy na każdą okazję pasuje? Obrazek Mnie ten w wykonaniu Pani Katarzyny Kozłowskiej podoba się bardzo mimo, że wolę mocniejsze makijaże
Kolaboracja
 

Re: Makijaż, którego nie widać

Postprzez Kajsanna » 25 mar 2012, o 14:45

Ja stosuję. Używam podkładu z apteki La roche posay, korektorów. Nie używam tuszy do rzęs, ale używam odżywek do rzęs i brwi, no i obowiązkowo błyszczyk. Wygląda naturalnie bardzo. Do tego róż lub puder brązujący.

Kajsanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 23:41

Re: Makijaż, którego nie widać

Postprzez Kolaboracja » 26 mar 2012, o 11:57

A jakiego podkładu używasz?
Kolaboracja
 

Re: Makijaż, którego nie widać

Postprzez tusia25 » 28 mar 2012, o 18:34

chyba z apteki La roche posay ;)
tusia25
 

Re: Makijaż, którego nie widać

Postprzez Kolaboracja » 28 mar 2012, o 18:37

La roche posay nie ma jednego podkładu, ma ich kilka rodzajów
Kolaboracja
 

Re: Makijaż, którego nie widać

Postprzez zakupocholiczka » 29 mar 2012, o 13:37

Coraz więcej facetów lubi kobiety naturalne. Także taki makijaż jest coraz bardziej popularny. Ja niestety źle się w takim czuję. Próbowałam już kilka razy ale zawsze chociaż ta kreska musi być.
zakupocholiczka
 

Re: Makijaż, którego nie widać

Postprzez Kolaboracja » 30 mar 2012, o 12:00

Ja wiele lat malowałam się baaardzo mocno, granatowe, ciemne cienie i krecha dookoła oka. Ale to tez wynikało z tego, że wszyscy mówili ze w takim jest mi ładniej, dopiero mój TŻ uświadomił mi jak pięknie wyglądam naturalnie i cieszę się, że Kobo i Pani Kozłowska promują obecnie naturalne makijaże.
Zakupoholiczka - kreska to nie grzech :woman:
Kolaboracja
 

Re: Makijaż, którego nie widać

Postprzez tusia25 » 30 mar 2012, o 14:37

Ja tak samo, bylam mlodsza to wiecej pakowalam na oczy i twarz, a teraz? Sam krem i na co dzien to jedynie rzedy, czasem kreske dodam bo nawet mi sie nie chce tyle spedzac rano przed lustrem a to co najwazniejsze jest podkreslone.:)
tusia25
 

Re: Makijaż, którego nie widać

Postprzez Miniczka » 30 mar 2012, o 14:39

Kolaboracja, a podaj jeszcze jakies makijaze tej stylistki:) Ciekawi mnie to bo wlasnie ostatnio cos mi sie o niej dobrego o uszy obilo, chyba cos z kobo, jakas reklama byla.:)
Miniczka
 

Re: Makijaż, którego nie widać

Postprzez Kolaboracja » 30 mar 2012, o 14:45

najlepiej wejdz na jej strone ... tu jest najwiecej make upów różnego typu

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Kolaboracja
 

Re: Makijaż, którego nie widać

Postprzez Miniczka » 30 mar 2012, o 14:49

oo, dzieki:) rzeczywiscie fajne stylizacje, popatrze jeszcze pozniej troche glebiej na nie i moze cos mnie zainspiruje:)
BTW : stylizacja nacked jest b. ciekawa;P Chyba za wiele sie nie narobila;)
ale makijaze sa piekne:)
Miniczka
 

Re: Makijaż, którego nie widać

Postprzez Kolaboracja » 2 kwi 2012, o 14:28

Z tego co wiem bardzo trudno jest wykonac tego typu makijaż. Więc nie jest taki prosty :swing jak się wydaje
Kolaboracja
 

Re: Makijaż, którego nie widać

Postprzez Miniczka » 3 kwi 2012, o 18:34

yy.. ale ja mialam na mysli stylizacje zdjecia naked. Ta laska miala tam wo gole jakis makijaz? Chodzilo mi po prostu ze zdjecie za wiele nie przedstawia i nie trzeba bylo sie narobic ani nad modelka ani nad niczym innym.:)
Miniczka
 

Re: Makijaż, którego nie widać

Postprzez tusia25 » 3 kwi 2012, o 18:37

Kolaboracja, podaj mi ten link co wkleialas wczesniej w prywatnej wiadomosci, bo moderator usunal a tez jestem ciekawa;)
tusia25
 

Re: Makijaż, którego nie widać

Postprzez Miniczka » 3 kwi 2012, o 18:39

tusia25 : poszlo na prywaciaka:) Enjoy !
Miniczka
 

Re: Makijaż, którego nie widać

Postprzez tusia25 » 3 kwi 2012, o 18:40

O, dziękuję Tobie bardzo!:)
tusia25
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]