Makijaż permanentny Zielona Góra

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Makijaż permanentny Zielona Góra

Postprzez jadduus » 4 sty 2021, o 16:00

Jak uważacie, warto zdecydować się na makijaż permanentny ust, czy może jednak lepiej pozostać przy pomadce i konturówce? Niestety ostatnimi czasu mam coraz mniej czasu dla siebie, dlatego rozważam taką opcję. Czekam na konstruktywne wypowiedzi:)
jadduus
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 18 gru 2018, o 12:10

Re: Makijaż permanentny Zielona Góra

Postprzez Paula0 » 15 sty 2021, o 15:30

Ja mam za sobą makijaż permanentny brwi w https://twojauroda.pl/makijaz-permanentny-brwi/ . Chyba nie znam lepszego salonu urody w Zielonej Górze, gdzie można skorzystać z takich usług. Oczywiście samo wykonanie poprzedziła konsultacja. Nie mogłam narzekać na bolesność w trakcie jego wykonywania, a efekt końcowy jest po prosty genialny. Żałuję, że tak późno się zdecydowałam:)
Paula0
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 4 sie 2020, o 09:07

Re: Makijaż permanentny Zielona Góra

Postprzez Mari_123 » 17 sty 2021, o 00:17

Ja się zastanawiam nad delikatną czarną kreską bo mam naprawdę mało rzęs i niestety cienkie więc nawet , jak są umalowane to wydaje się, że jesty ich mało, a nie jestem fanką sztucznych rzęs. Ale jeszcze nie podjęłam decyzji. Ale myślę, ze to by mogło dac fajny efekt zagęszczenia. No a malować prostych kresek i takich samych na obu oczach też nie umiem :D
Mari_123
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 12:59
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]