Mała czarna i co do tego ? ?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Mała czarna i co do tego ? ?

Postprzez Pannanna » 4 paź 2012, o 13:58

Cześć moje Kochane. Za ponad tydzień mam wesele. Wczoraj poczyniłam zakupy w formie małej czarnej koronkowej sukienki przed kolano. Jest dopasowana bez większych wymysłów, z małym wycięciem na plecach. Otóż nie mogę zdecydować jakie dodatki do niej dobrać. Myślałam o krwisto czerwonych butach dla kontrastu , do tego może czerwone usta. Nie wiem tylko czy to nie będzie zbyt odważne ? Jak sądzicie ? Mam też w zanadrzu jakieś czarne szpileczki w razie czego. Będę wdzięczna za jakieś porady :) Buziaki.
Pannanna
 

Re: Mała czarna i co do tego ? ?

Postprzez jacobs » 4 paź 2012, o 15:00

Nie bój się czerwonych dodatków, teraz czerwień jest strasznie trendy. Możesz się zastanowić ewentualnie nad innym odcieniem. Ja wolałabym bordowy, albo burgund.Myślę, że będziesz bardzo ładnie wyglądała.
jacobs
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 paź 2012, o 15:28

Re: Mała czarna i co do tego ? ?

Postprzez miki » 4 paź 2012, o 15:16

Ja też bym postawiła na czerwień. Dodasz sukience charakteru. Z czarny lub stonowanymi dodatkami, w srebrze czy złocie nie będziesz wyglądać jak gość weselny. Więc nie bój się i wyciągaj szpilki z szafy.

Takt jest muzyką duszy.
Avatar użytkownika
miki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:16
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mała czarna i co do tego ? ?

Postprzez jalola » 5 paź 2012, o 12:41

Czerwone czółenka będą świetne. Może tylko zamiast czerwonych ust postawisz na oczy, np. smoky eyes.
jalola
 

Re: Mała czarna i co do tego ? ?

Postprzez ivi120 » 5 paź 2012, o 15:06

Też jestem za czerwonymi butami, fajnie przełamią czerń sukienki. Tylko wybrałabym raczej ciemniejszy odcień, do tego torebka w podobnym kolorze i srebrne kolczyki :)

ivi120
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5 paź 2012, o 15:02

Re: Mała czarna i co do tego ? ?

Postprzez karmalina » 5 paź 2012, o 16:36

Z tego, co widzę nie masz już wyjścia jak tylko założyć czerwone szpilki ;) Ale tak na serio - sama chciałam doradzić ci ten kolor.

Ko­bieta łat­wiej przyz­na, że nie ma rac­ji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.
Avatar użytkownika
karmalina
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 09:14
Lokalizacja: Gdynia

Re: Mała czarna i co do tego ? ?

Postprzez Pannanna » 6 paź 2012, o 17:15

No i w końcu ktoś jednoznacznie mi doradził , co rzadko się zdarza , bo zawsze zdania są podzielone. Zatem wygrywają czerwone szpilki :) Dziękuje ! ;*
Pannanna
 

Re: Mała czarna i co do tego ? ?

Postprzez gracja_87 » 15 paź 2012, o 13:15

Kocham małą czarną! Według mnie najlepszymi dodatkami do prostej sukienki są perły - ta biżuteria jest ponadczasowa :)

Obrazek
gracja_87
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 16:29

jakie dodatki do małej czarnej?

Postprzez purplestain » 17 paź 2012, o 16:48

Witam.
Niedługo wybieram się na ślub cywilny. Będę świadkową. Kupiłam taką sukienkę:
spam
i nie mam pojęcia jakie dobrać do niej dodatki. Niestety, nie mogę ubrać żadnych obcasów. Macie jakieś pomysły?

Ostatnio edytowano 26 wrz 2013, o 11:23 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
purplestain
 

Re: jakie dodatki do małej czarnej?

Postprzez bajaderka » 17 paź 2012, o 22:48

Może coś w fiolecie, śliwce (buty, torebka)? A z biżuterii chyba najlepiej srebro.
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: jakie dodatki do małej czarnej?

Postprzez miki » 18 paź 2012, o 16:39

Niedawno był wątek o podobnej tematyce. Zgodnym chórem wybrano czerwone dodatki i czerwone szpilki. Skoro nie chcesz obcasów wybierz czerwone baleriny w eleganckiej wersji.

Takt jest muzyką duszy.
Avatar użytkownika
miki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:16
Lokalizacja: Gdańsk

Re: jakie dodatki do małej czarnej?

Postprzez Madzia » 24 paź 2012, o 10:47

do małej czarnej pasuje wszystko - zależy w jakich dodatkach najlepiej się czujesz. Ja bym sobie wyobrażała (jeśli nie mogą być szpilki), to niziutki obcasik, lekko zaokrąglone noski, zero biżuterii na szyi (już baskinka w sukience wystarczy), ale za to jakąś efektowną bransoletkę i długie, duże kolczyki :)
Avatar użytkownika
Madzia
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 10:22

Re: Mała czarna i co do tego ? ?

Postprzez Madzia » 24 paź 2012, o 10:49

tak jak już pisałam w innym wątku - uważam, że do małej czarnej pasuje wszystko, czy to będzie czerwień, czy biel, czy zieleń, granat... no jakiego koloru nie dobierzecie - byle konsekwentnie - będzie ślicznie! Zależy kto się w czym dobrze czuje :)
Avatar użytkownika
Madzia
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 10:22

Re: jakie dodatki do małej czarnej?

Postprzez karmalina » 25 paź 2012, o 14:25

miki napisał(a):Niedawno był wątek o podobnej tematyce. Zgodnym chórem wybrano czerwone dodatki i czerwone szpilki. Skoro nie chcesz obcasów wybierz czerwone baleriny w eleganckiej wersji.


Jasne, tylko że w przypadku świadkowej i ślubu cywilnego nie wypada pójść w czerwonych czółenkach. Proponuję klasyczne czarne z czerwonymi dodatkami lub jakimkolwiek innym kolorem można przyszaleć w przypadku torebki, szala lub biżuterii ;)
Obrazek

Ostatnio edytowano 26 wrz 2013, o 11:21 przez 456, łącznie edytowano 1 raz

Ko­bieta łat­wiej przyz­na, że nie ma rac­ji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.
Avatar użytkownika
karmalina
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 09:14
Lokalizacja: Gdynia

Re: jakie dodatki do małej czarnej?

Postprzez Pyziulka » 25 paź 2012, o 18:42

Powyższy pomysł z klasycznymi czarnymi jest super :) proponuję lakierowaną kopertówkę i złotą biżuterię :D ;)
Pyziulka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 paź 2012, o 18:10

Re: jakie dodatki do małej czarnej?

Postprzez purplestain » 26 paź 2012, o 13:20

Dzięki dziewczyny :)
tylko, że ja nie mogę ubrać wysokich obcasów, bo będę wyższa od swojego partnera :(
purplestain
 

Re: jakie dodatki do małej czarnej?

Postprzez purplestain » 26 paź 2012, o 13:22

Madzia napisał(a):do małej czarnej pasuje wszystko - zależy w jakich dodatkach najlepiej się czujesz. Ja bym sobie wyobrażała (jeśli nie mogą być szpilki), to niziutki obcasik, lekko zaokrąglone noski, zero biżuterii na szyi (już baskinka w sukience wystarczy), ale za to jakąś efektowną bransoletkę i długie, duże kolczyki :)



Też myślałam o jakiejś bransoletce i kolczykach. Naszyjniki na pewno odpada, bo za bardzo nie pasuje. a może jakieś pudrowe dodatki? :)
purplestain
 

Re: Mała czarna i co do tego ? ?

Postprzez Majkalewand » 30 paź 2012, o 13:22

oo to obowiązkowo mocniejsze akcenty w postaci dodatków, może zaszalej z kolorem szpilek?!! bedziesz wygladac swietnie , koronkowa mała czarna i jakiś oryginlany kolor butów + makijaż paznokcie! ulalla Lubię ;)
Majkalewand
 

Re: Mała czarna i co do tego ? ?

Postprzez Oczarovana_pl » 2 lis 2012, o 13:11

Oczywiście najlepiej jeżeli do małej czarnej dobierzemy elegancką i zmysłową biżuterie. Warto szukać w sklepach internetowych,a poza tym tutaj masz podobny wątek o małej czarnej
jakie-dodatki-do-malej-czarnej-t4524.html
Oczarovana_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 15:57

Re: Mała czarna i co do tego ? ?

Postprzez apollo » 23 wrz 2013, o 09:55

Kocham łącznie czarnego z czerwonym ;-) Jeśli mała czarna będzie ładna, to w połączeniu z takimi bucikami jak na zdjęciu, całość będzie wyglądała po prostu genialnie. Jak sądzicie? ;-)

Obrazek
apollo
 

Re: Mała czarna i co do tego ? ?

Postprzez Sklep-Jubilerski » 1 paź 2013, o 14:30

Bardzo ciekawe są te czerwone buty,do małej czarnej- jak najbardziej pasują,tylko uwzględnij także kilka innych dodatków,najlepiej biżuterię w postaci kolczyków oraz naszyjnika.
Sklep-Jubilerski
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 6 lip 2012, o 14:51

Re: Mała czarna i co do tego ? ?

Postprzez MarTynka1 » 1 paź 2013, o 20:05

i zdecydowanie czerwone szpilki do tego duże kolczyki srebrne i bransoleta albo duży pierścionek
Avatar użytkownika
MarTynka1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 wrz 2013, o 20:21

Re: Mała czarna i co do tego ? ?

Postprzez Hadassa » 2 paź 2013, o 12:37

kolory to czerwień, złoto albo srebro :D idealnie :D ewentualnie biały ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Mała czarna i co do tego ? ?

Postprzez drobna » 2 paź 2013, o 15:50

Ostatnio widziałam dziewczynę w małej czarnej i do tego miała różowe szpilki i różową bransoletę. Bardzo ładnie wyglądało to połączenie kolorów chociaż fanką różu nie jestem.

Buduje swoje życie na miłości fundamencie.
Avatar użytkownika
drobna
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 15:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Mała czarna i co do tego ? ?

Postprzez Majja81 » 2 paź 2013, o 20:02

do małej czarnej pasuję wszystko, najlepsze będą złote dodatki lekka, skromna, delikatna biżuteria :)

Nowoczesny Salon Spa Bielsko Biała
Majja81
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 wrz 2013, o 15:04
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]