Mam długi

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Mam długi

Postprzez peeryl » 19 kwi 2019, o 08:42

Na szczęście do ściągnięcia, a nie spłacenia... ale jak tak dalej pójdzie, to sama będę miała problemy finansowe.
Podpowiecie mi, w jaki sposób mogłabym zmotywować :angrywife dłużników do szybszej spłaty wszystkich należności??? Wydaje mi się że pomoc jakiegoś profesjonalnego windykatora byłaby najlepsza, ale może polecicie mi coś innego?!?
peeryl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 mar 2019, o 06:41

Re: Mam długi

Postprzez peeryl » 23 kwi 2019, o 10:40

Update: zgłosiłam się po pomoc do prawników. Mam nadzieję, że specjaliści z kancelarii SPAM zrobią wszystko co w ich mocy, żeby wydostać mnie z kłopotów. Jak piszą na swojej stronie SPAM windykacja należy do ich mocnych stron. Także jestem dobrej myśli :happy

Ostatnio edytowano 12 maja 2019, o 15:28 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
peeryl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 mar 2019, o 06:41

Re: Mam długi

Postprzez darusia89 » 4 maja 2019, o 23:27

SPAM

Może mogłabyś pomoc? %)

Ostatnio edytowano 12 maja 2019, o 15:28 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
darusia89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 maja 2019, o 23:06

Re: Mam długi

Postprzez Kubaczki995 » 4 cze 2019, o 11:56

Jeśli jeszcze nie próbowałaś (w co wątpię) sama ich upominać, dzwonić i wysyłać pism, to spróbuj zgodnie z poradnikami dostępnymi w sieci. Znajdziesz info, co tam powinno być zawarte. Jeśli to nic nie da, to wtedy od razu leć po adwokata od długów i załatw to profesjonalnie. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy na samodzielne próby windykacji. Prawnik to załatwi szybciej i bardziej profesjonalnie.

Kubaczki995
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 cze 2019, o 11:52

Re: Mam długi

Postprzez Marlen » 7 lis 2019, o 19:01

Jeśli faktycznie szukasz prawnika - speca od finansów to proponuję kancelarię prosperitas w Krakowie. Mają na koncie całkiem sporo spraw przeciwko podmiotom rynku finansowego a także pomagają frankowiczom w odrfankawianiu a nawet anulowaniu kredytu https://anulujkredyt.pl/ Dla frankowiczów to ostania deska ratunku, bo obietnice polityków okazały się płonnymi.
Avatar użytkownika
Marlen
Miła Kobietka
 
Posty: 98
Dołączył(a): 19 kwi 2012, o 17:06
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron