Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez On_Niedoświadczony » 6 sty 2012, o 16:14

Mam pond 20 lat. Wiele dziewczyn na dodatek ma dość bujną przeszłość i różne doświadczenia. Ja bym się załamał jakbym się dowiedział, że dziewczyna sypiała wcześniej z jakimiś przystojniakami. Od razu bym miał myśli, że byli dla niej atrakcyjniejsi i bardziej podniecający seksualnie oraz poszła z nimi szybciej do łóżka. Czułbym się gorszy. A teraz mnóstwo młodych dziewczyn sypia z klubowymi szpanerami, również przygodnie
On_Niedoświadczony
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez dzo » 6 sty 2012, o 16:29

a ponad 20 lat to znaczy ile ??
dzo
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez oOosylwiaoOo » 6 sty 2012, o 18:40

Widocznie nie trafiłeś na odpowiednią osobę. Spokojnie masz czas:) Są przecież osoby, które jeszcze nie spotkały się z nikim w łóżku:)
oOosylwiaoOo
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez On_Niedoświadczony » 6 sty 2012, o 18:45

Ok. 25.
Poza tym chciałbym być po prostu podniecający seksualnie dla kobiet. Wcale nie czekam na miłość. Zakochać się można nawet w brzydkim. A ja nie chcę być dla kobiety brzydalem. Chcę być atrakcyjnym, podniecającym seksualnie samcem
On_Niedoświadczony
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez dzo » 6 sty 2012, o 19:22

ale dla kobiet nie jest najważniejsze to ile kobiet miałeś wcześniej i jakie masz doświadczenia w tych sprawach ;)

nikt się nie urodził alfą i omegą w tych sprawach ;)

trening czyni mistrza
dzo
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez oOosylwiaoOo » 6 sty 2012, o 19:41

Dokładnie:)
oOosylwiaoOo
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez On_Niedoświadczony » 6 sty 2012, o 20:15

Tylko pewnie trafię na dziewczynę, która już to i owo ma za sobą i trochę partnerów miała. Trapiło mnie jakby spała wcześniej z klubowymi szpanerami :(
On_Niedoświadczony
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez dzo » 6 sty 2012, o 20:23

nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz ale w moim dziewczyny, które mają 20 parę lat nie mają tak bogatych przeszłości seksualnych ;)

takie rzeczy to tylko w amerykańskich filmach albo w przypadku dziewczyn lekkich obyczajów ;)
dzo
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez On_Niedoświadczony » 6 sty 2012, o 20:44

Ja mam wrażenie, że mnóstwo dziewczyn ma za sobą już jakiś seks bez związku
On_Niedoświadczony
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez dzo » 7 sty 2012, o 18:25

to masz złe wrażenie zapewne ;) a powiem Ci jeszcze jedno
jeśli Twoje wrażenie wynika z tego, że dziewczyna się tym chwali to pewnie kłamie bo równie głupio by jej się było przyznać, że nei jest doświadczona w tych sprawach ;)
dzo
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez On_Niedoświadczony » 7 sty 2012, o 21:24

No akurat większość moich rówieśniczek już nie jest dziewicami
On_Niedoświadczony
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez no.nie.wiem » 8 sty 2012, o 11:15

On_Niedoświadczony - chcesz byc pociagajacy seksualnie. na forum rady jak tego dokonac raczej nie dostaniesz. no chyba, ze fotke wstawisz to zrobimy oględziny :)

masz dosc bycia prawiczkiem, nie zalezy ci z kim pojdziesz do lozka ale jednak chcialbys zeby to byl ktos z czystym kontem...
Chlopie nie badz wybredny, bierz jakaś dziołche, rachu ciachu i po sprawie.

Wiekszosc ludzi w tym wieku ma za soba jakas przeszlosc seksuaną więc prózno Ci szukać młodzieńcu:) . Zdecyduj sie i nie narzekaj bo zostaniesz prawiczkiem do usranej śmierci.
no.nie.wiem
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez dzo » 8 sty 2012, o 11:32

On_Niedoświadczony napisał(a):No akurat większość moich rówieśniczek już nie jest dziewicami


ale to nie oznacza, że są mega doświadczone w seksie
dzo
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez On_Niedoświadczony » 8 sty 2012, o 14:33

Czy ja pisałem, że nie zależy mi z kim pójdę do łóżka? Pisałem tylko, że nie musi to być jakaś wielka miłość? A co do przeszłości seksualnej - młode dziewczyny często mają za sobą już rzeczy w miarę ekstremalne np. seks analny
On_Niedoświadczony
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez dzo » 8 sty 2012, o 14:56

jesooo a Ty dalej w kółko o to samo :shock:

no i co z tego, że dziewczyna z którą chcesz iść do łóżka uprawiała seks analny ??
dzo
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez no.nie.wiem » 8 sty 2012, o 16:26

Seks analny????!!!! O rany boskie!!! Koniec świata.
Chłopaku, proszę Cię nie bulwersuj się sprawami, które w dzisiejszych czasach, nie ukrywajmy stały się codziennością.
Czym do diabła różni się kobieta, która uprawiała seks analny od takiej, która go nie uprawiała ???
Że niby co? Gorsza jest? Parcha ma, syfa, kiłę i rzeżączkę?
Traktujesz seks analny jak jakieś zboczenie. To nie to samo co zoofila tudzież nekrofilia.
no.nie.wiem
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez On_Niedoświadczony » 8 sty 2012, o 16:29

Ale mnie by przerażało, że dziewczyna jest tak zaawansowana w tych sprawach, a ja mam zero doświadczenia. Poza tym to trochę niesmaczne, że nastolatki, które powinny być niewinne uprawiają seks analny
On_Niedoświadczony
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez no.nie.wiem » 8 sty 2012, o 16:53

Mój Drogi, dziewczyny w Twoim wieku nie są już nastolatkami.
To już są kobiety.
Jeśli dziewczyna nie jest jakąś maniurą, puszczalską a jest po prostu najnormalniejszą dziewczyną na świecie i jeśli nawet ma na koncie seks analny to uwierz mi, dla niej fakt, że jestes prawiczkiem nie będzie oznaczał, że jesteś odmieńcem tylko wyjątkowym facetem.

GO FOR IT :)
Nie ma się czego bać.
no.nie.wiem
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez dzo » 8 sty 2012, o 17:03

On_Niedoświadczony napisał(a):Ale mnie by przerażało, że dziewczyna jest tak zaawansowana w tych sprawach, a ja mam zero doświadczenia. Poza tym to trochę niesmaczne, że nastolatki, które powinny być niewinne uprawiają seks analny


i w czym Ty tutaj widzisz problem ???

nastolatki niewinne ??? przecież mówimy o kobietach, które mają ponad 20 lat albo i jeszcze więcej

chcesz dziewicy to szukaj a znajdziesz

tylko nie miej pretensji, że kobiety w Twoim wieku już uprawiały seks analny a Ty nie 8-)

jeszcze i Ty się takiego seksu doczekasz
dzo
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez no.nie.wiem » 8 sty 2012, o 17:11

Dzo! Uwielbiam ostatnie zdanie Twojego postu :lol:
OMG , sie uśmiałam :):):):)
Zabrzmiało jak groźba trochę :) Uważaj bo nam chłopaka wystraszysz :lol:
no.nie.wiem
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez dzo » 8 sty 2012, o 17:25

:diabel :diabel żeby nie było to ja na prawdę nie chcę nikogo stąd wyganiać :diabel


:sex1 :sex1 :sex1 :sex1 :sex1 :sex1 :sex1 :sex1 :sex1
dzo
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez On_Niedoświadczony » 8 sty 2012, o 17:35

Ja nie mówię, że seks analny by skreślił kobietę. Ale seks przygodny raczej tak. To by znaczyło, że ma inne podejście niż ja. A może ja szukam parę lat młodszej? Poza tym wątpię by bycie prawiczkiem przeze mnie było dla dziewczyny jakąś zaletą. Ja nie jestem jakimś super samcem, prędzej by pomyślała, że mogłem nie mieć powodzenia
On_Niedoświadczony
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez dzo » 8 sty 2012, o 17:40

Ty czytasz w ogóle co my do Ciebie piszemy ?

bo mam wrażenie, że nie 8-)
dzo
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez On_Niedoświadczony » 8 sty 2012, o 18:18

Przecież czytam. Tylko mogłoby mi być trochę przykro, że dziewczyna ma dość bujne doświadczenie. Nie wiem czy chciałbym kiedyś próbować seksu analnego. Takie myśli, że dziewczyna wcześniej uprawiała ostry, wulgarny, wyuzdany seks nie byłoby dla mnie miłe. Ja wiem, ze to nic złego i nie mam prawa mieć pretensji. Piszę o swoich odczuciach
On_Niedoświadczony
 

Re: Mam dość bycia prawiczkiem. Jest mi z tym ciężko

Postprzez smutny aniołek » 8 sty 2012, o 19:10

ojojoj;-)
ale sie porobiło;-)
trochę upraszczasz podejście dziewczyn do seksu. Nie wierzysz, że potrafią byc wierne i oddane jednemu partnerowi? jest może powszechne, by "zaliczać" co się da, gdzie się da i z kim się da, ale nie generalizujmy!! Nie wszystkie dziewczyny muszą takie byc!!!
A jeśli nawet, jak to napisałeś uprawiała "ostry wyuzdany seks" to czy jest to coć złego, jeśli robiła to, z kimś kogo kocha? No raczej nie...
Powiem Ci jeszcze, że kobiety powyżej 20 lat niekoniecznie muszą mieć bogate życie seksualne obfite w doświadczenia niewiadomo jakie. Mogę posłużyć się autopsją, Mam 23 lata, do tej pory 2 partnerów. To dużo? Chyba szału nie ma.

Masz parcie na tarcie, ale wyluzuj... z takim podejsciem raczej odstraszysz ewentualne zainteresowane. Na pierwszej randce raczej nie pójdzie z Tobą do łóżka, a jest czas na początku znajomości, by się poznać, dowiedzieć czegoś o sobie.
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]