Mam duży problem

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Mam duży problem

Postprzez Katsia123 » 10 sie 2020, o 19:18

Cześć. Piszę tutaj bo nie wiem co zrobić. Byłam w związku bez miłości przez 13 lat. W zeszłym roku poznałam faceta. Wydawał się super gościem, postanowiłam odejść od swojego chłopaka. Odeszłam i po jakimś czasie związałam się z Pawłem. Niestety Paweł okazał się nerwusem, i chamem. Nie mam nikogo i nie stać mnie na mieszkanie samej, do tego samotność mnie przeraża. Obecnie mieszkam z Pawłem, ale jest to koszmar, on cały czas ma o coś do mnie pretensje, krzyczy i wyzywa mnie, cały czas mnie dołuje. Mam serdecznego przyjaciela, który jest we mnie zakochany. Zna moje problemy, mocno mnie wspiera. Ostatnio zaproponował mi zamieszkanie z nim. Boję się, nie czuje się komfortowo na myśl o mieszkaniu z obcym facetem, krępuje się. Do tego Paweł powiedział, że nie ma nic za darmo i, że Rafał będzie coś (sex) chciał. Rafał mówi, że pragnie być ze mną, ale ja go nie kocham. Co robić doradzie mi. Bo ja już nie mogę.
Katsia123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 sie 2020, o 19:00

Re: Mam duży problem

Postprzez Kaja_ewa » 12 sie 2020, o 11:34

Nie decyduj się na związek z przyjacielem do którego nic nie czujesz i pewnie traktujesz jak brata bo dasz mu nadzieję i go skrzywdzisz. Jesteś w ciężkiej sytuacji, możesz skorzystać z jego pomocy i zamieszkać u niego ale bądź z nim szczera ze nie chcesz związku, że jedynie wchodzi w grę relacja przyjacielska. Od obecnego partnera wyprowadź się jak najszybciej bo z tego co piszesz stosuje wobec ciebie przemoc psychiczną.
Kaja_ewa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 sie 2020, o 11:21

Re: Mam duży problem

Postprzez karmelLOVE » 13 sie 2020, o 16:38

Uciekaj dziewczyno i to jak najszybciej, bo to brzmi serio dość mocno niepokojąco. Z tego co widzę to jednak nie jestem jedyna.
karmelLOVE
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 sie 2020, o 16:35
Lokalizacja: Olsztyn
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]