bacardii Twój obecny jest genialny.
Taki rzeźki, wiosenny i optymistyczny nawet.

Świetne kolory, przyjemne dla oczu.
Oj z tymi zmianami... Ja np. nie potrafię długo mieć ten sam. Nudzi się po prostu, nowe zwłaszcza -zawsze coś w nich nie pasi, dlatego wracam do dwóch starych.