masaż czekoladą- zabieg czy tylko relaks?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

masaż czekoladą- zabieg czy tylko relaks?

Postprzez poradź się » 2 lut 2015, o 11:01

Hej, chciałabym wybrać się na masaż czekoladą. Na pewno jest to bardzo przyjemny masaż, ale czy na prawdę może działać antycellulitowo? Ktoś był na takim masażu? Jakieś efekty? Co sądzicie?
Avatar użytkownika
poradź się
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 maja 2013, o 11:13

Re: masaż czekoladą- zabieg czy tylko relaks?

Postprzez na każdy temat » 2 lut 2015, o 11:28

ja byłam raz na masażu czekoladą. Raz to za mało żeby zadziałało antycellulitowo, ale zrelaksowałam się, a skóra po zabiegu pięknie pachniała czekoladą jeszcze kilka godzin po masażu.
Avatar użytkownika
na każdy temat
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 14 maja 2013, o 13:24

Re: masaż czekoladą- zabieg czy tylko relaks?

Postprzez Dada77 » 2 lut 2015, o 11:42

Myślę, że jednorazowa wizyta na pewno nie zredukuje cellulitu, tylko trzeba wykupić serię takich masaży. Ostatnio byłam w Green Spa we Wrocławiu na takim właśnie zabiegu i dla mnie to był przede wszystkim relaks i aromaterapia. To prawda, że po takim masażu nie mamy ochoty podjadać już słodkości.
Dada77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lut 2015, o 11:33

Re: masaż czekoladą- zabieg czy tylko relaks?

Postprzez Rzesy-Sklep_pl » 2 lut 2015, o 14:20

Zdecydowanie zabieg połączony z relaksem,można napisać zabieg relaksujący bo moim zdaniem właśnie to określenie najbardziej tutaj pasuje,polecam wszystkim chociaż raz spróbować,naprawdę warto.
Rzesy-Sklep_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 18 gru 2013, o 10:19

Re: masaż czekoladą- zabieg czy tylko relaks?

Postprzez rewelka_ » 6 lut 2015, o 16:33

Kiedyś dostałam bon prezentowy na masaż czekoladą i zabieg wspominam bardzo miło. Atmosfera i wykonanie super - zrelaksowałam się na maxa :)

________________________________________________
www.rewelka-testuje.blogspot.com
Avatar użytkownika
rewelka_
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 16:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]