Masaże

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Masaże

Postprzez weronika_p » 15 paź 2009, o 12:48

Ciekawa jestem jakie jest wasze zdanie na temat masaży? :woman Bardzo popularne stały się ostatnio nie tylko te klasyczne z elementami shiatsu ale wszelkie tajniki tajlandzkie
weronika_p
 

Re: Masaże

Postprzez kinius33 » 16 paź 2009, o 18:10

Ja od jakiegoś czasu stosuję auto masaże- świetne na wyszczuplanie i cellulit.
kinius33
 

Re: Masaże

Postprzez Marishka » 2 lut 2010, o 11:56

Hmm.. tak sobie właśnie myślę, że fajnym pomysłem jest w ramach masowania stosowanie np. peelingów do ciała i pod prysznic. Do tej pory używałam Lirene -taki gruboziarnisty pomarańczowy (ale zabijcie mnie, nazwy nie pamiętam ;-/), ale ostatnio przerzuciłam się na Avonowy scrub z oliwką z serii Planet Spa i jestem zadowolona.
Marishka
 

Re: Masaże

Postprzez candy201 » 7 mar 2010, o 00:16

Polecam uczęszczanie na masaże. Bardzo dobrze wpływa na skórę jak również na mięśnie. Bardzo fajnie odpręża. Chodziłam również na masaże mechaniczne, które jest ciekawym rozwiązaniem.
candy201
 

Re: Masaże

Postprzez Thaisun » 18 mar 2010, o 15:53

Ja jestem fanką masaży tajskich. Klasyczny masaż niesamowicie "doładowuje" energetycznie, a przy tym bardzo odpręża i relaksuje mięśnie. Masaże tajskie są świetne na bóle kręgosłupa. Ja chodzę systematycznie, zwłaszcza wiosną. Namówiłam koleżankę z cellulitem na taki masaż i była bardzo zadowolona (napisałam o tym w wątku o cellulicie). W Warszawie mój ulubiony salon jest w centrum na Łuckiej.
Thaisun
 

Re: Masaże

Postprzez marlenka66 » 7 lip 2010, o 14:03

W zeszłym roku podczas urlopu miałam okazję spróbować jak wygląda i jak działa ajurweda. Jak wiemy ajurweda to nie tylko masaże ale cały kompleks działań opartych o medycynę naturalną. Po kilku zabiegach czułam się jak nowo narodzona, gorąco polecam, chociaż nie wiem gdzie w Polsce można skorzystać z ajurwedy.
marlenka66
 

Re: Masaże

Postprzez milanogirl » 9 lip 2010, o 14:57

kurcze, masaż to jest coś!!!

Ostatnio edytowano 5 cze 2013, o 14:35 przez milanogirl, łącznie edytowano 1 raz
milanogirl
 

Re: Masaże

Postprzez babinka » 26 lip 2010, o 15:34

ja jeszcze nigdy nie miałam okazji skorzystać z takiego masażu ale bardzo bym chciała. To musi być świetna sprawa. Wydaje mi się,że ciekawym pomysłem byłoby połączenie masażu z zabiegami pielęgnacyjnymi. Na przykład do spa( słyszałam,że Primaveraspa w Jastrzębiej Górze ma ciekawą ofertę) chętnie wybrałabym się z przyjaciółkami
babinka
 

Re: Masaże

Postprzez Lusiek276 » 7 sie 2010, o 21:44

Oj tam te wszystkie Spa i inne są drogie i przereklamowane ;P Ja mam swojego prywatnego masażystę za darmo ;) Nie ma to jak masaż zrobiony przez własnego faceta :)
Lusiek276
 

Re: Masaże

Postprzez IZS » 26 sie 2010, o 12:40

Hehehe... Ja ostatnio spróbowałam refleksoterapii.. Odprężenie i relaks... Wrażenia wspaniałe! Aż sama jestem zaskoczona. Masaż stóp- bomba! Masaż głowy - jeszcze lepiej!
Gabinet ma jeszcze inne masaże i coś czuję że już niedługo się przekonam czy są równie świetne :)
Aha... Robiłam w Instytucie Zdrowej Skóry w Krk
IZS
 

Re: Masaże

Postprzez kika75 » 31 sie 2010, o 14:20

masaże to naprawdę świetna rzecz byłam na masażu relaksacyjnym w salonie ayurveda center w warszawie masaż super czułam się jak nowo narodzona w tym salonie mają wiele innych rodzaji masażu ogólnie powiem że ten salon ma tez dużo fajnych promocji warto wejśc na ich strone gdzie znajduje się zegar który odmierza czas zakonczenia promocji teraz np .zabieg nawilżająco-liftingujący jest w promocji ja to poluje na masaż jak będzie w niższej cenie to sobie zamówie bo strasznie mi sie to spodobało.
kika75
 

Re: Masaże

Postprzez dione » 12 wrz 2010, o 18:14

byłam przeciwniczką masażu, do póki nie zafundowałam sobie profesjonalnego masażu klasycznego...po takim zabiegu człowiek czuje się jak nowo narodzony i może góry przenosić..wiem, że teraz rodzajów masaży jest bardzo dużo, paru próbowałam, ale jednak wolę ten klasyczny, działa najbardziej uspokajająco
dione
 

Re: Masaże

Postprzez corinn » 24 wrz 2010, o 11:58

Ostatnio miałam robiony zabieg w klinice Amaya w Warszawie na jędrność skóry i pośladków. Pani za pomocą Focusa - rzeźbiła moje uda i pośladki specjalną głowicą . Trwało to ok godziny - bardzo przyjemne uczucie ciepła, aż ma się ochotę zdrzemną :) Poza tym rewelacyjny był efekt już po pierwszym razie. Inny kolor skóry, mniejszy cellulit i uniesione pośladki.
corinn
 

masaże

Postprzez kika75 » 29 wrz 2010, o 02:49

ostanio udało mi się skorzystac z promocji jaką oferował salon ayurveda center w warszawie na masaż relaksacyjny i nie żałuje czułam sie po nim odpręzona zrelaksowana i wypoczęta czy wy też korzystacie z takich dobrodziejstw????
kika75
 

Re: masaże

Postprzez ABCbielizny » 30 wrz 2010, o 13:06

Ja mam to szczęści,że bardzo często masuje mnie mój chłopak:) Ale kilka razy również miałam okazje skorzystać z takiego profesjonalnego zabiegu i byłam pod wrażeniem. Co prawda cena też jest odpowiednio wysoka,ale w końcu chodzi o nasze zdrowie i odprężone ciało. Polecam wszystkim.
ABCbielizny
 

Re: masaże

Postprzez aura » 14 paź 2010, o 14:00

ja do tej pory byłam tylko na masażu klasycznym i jestem bardzo miło zaskoczona, nie spodziewałam, że to jest tak bardzo relaksujące, teraz mam zamiar kombinować z innymi masażami..jestem ciekawa jak mi się spodoba masaż bańką chińską
aura
 

Re: masaże

Postprzez hipo_litka » 22 paź 2010, o 07:55

Masaż bańką chińska jest specyficzny, ale też przyjemny.
Ja najbardziej lubię klasyk i lomi lomi :)
Niestety wszystko kosztuje, ale czasem uda mi się wkręcić jako model na kursie masażu, wtedy zazwyczaj jest za darmo :)
hipo_litka
 

Re: masaże

Postprzez monia81 » 18 sty 2011, o 19:29

kika75 napisał(a):ostanio udało mi się skorzystac z promocji jaką oferował salon ayurveda center w warszawie na masaż relaksacyjny i nie żałuje czułam sie po nim odpręzona zrelaksowana i wypoczęta czy wy też korzystacie z takich dobrodziejstw????


Ja chodzę do pana Bednarda Dębskiego, który przyjmuje na Karolkowej. Uczył się masazu na Hawajach, ma niesamowite podejście do klientów. Trzeba dzwonić z wyprzedzeniem, żeby się umówić, ale warto! tel. 22 631-10-97
monia81
 

Re: Masaże

Postprzez monia81 » 18 sty 2011, o 19:32

Ja wam szczerze polecam swojego masażystę p. Dębskiego, przyjmuje w salonie na Karolkowej, jest rewelacyjny! to jego tel.: 22 631-10-97 (trzeba dzwonić z wyprzedzeniem, bo ma dość dużo klientek)
monia81
 

Re: Masaże

Postprzez koperkowa » 25 sty 2011, o 19:51

masaż jest najlepszy po stresującym dniu :)
koperkowa
 

Re: Masaże

Postprzez kaska8787 » 6 lut 2011, o 14:52

Zgadzam się z Tobą Lusiek276, my ostatnio kupiliśmy olejki do masażu i raz na tydzień robimy sobie taki relaks :)
kaska8787
 

Re: Masaże

Postprzez Anastazja-A » 9 lut 2011, o 12:48

Jestem jak najbardziej za wykonywaniem masaży :) Nie dość, że odprężają, przynosząc ulgę naszym mięśniom to, mogą także uśmierzyć ból :) Dlatego w zależności od tego co nam dolega, co chcemy osiągnąć - warto wybrać się choćby raz "na próbę".

babinka - również niedawno trafiłam na ich stronę i oferta SPA bardzo mi się podoba :) Nawet to, że Primavera jest w Jastrzębiej Górze mogłabym jakoś "przełknąć" :) Kuszą mnie zabiegi z masażem i to, że są takie "słodkie" ;)) Poza tym, pomyślałam sobie, że taki wypad to fajny pomysł na prezent :)
Anastazja-A
 

Re: Masaże

Postprzez kaska8787 » 11 lut 2011, o 12:04

Masaż robiony przez partnera, jakiś ładnie pachnący olejek i można się odprężyć a przy tym spędzić miłe chwile z ukochanym
kaska8787
 

Re: Masaże

Postprzez Anna » 11 lut 2011, o 17:05

Najlepszy jest ujędrniający na uda. Ból niesamowity ale jakie efekty:) Polecam
Anna
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]