mąż na mnie krzyczy

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

mąż na mnie krzyczy

Postprzez lilyMooN » 15 kwi 2013, o 13:49

Już sobie nie daje rady...mąż ciągle na mnie krzyczy, poniza mnie, to co on powie to tak ma byc, on zawsze ma racje. Jest bardzo zadrosny, wiem ze mnie sprawadza. Najgorsze w tym jest to ze on obraza sie jak mały chlopiec, stroi minki tak jakbym mu coś zrobiła. Rozmowa nie pomaga, jezelii zaczynam to konczy sie kłotnia , zawsze mowi ze moge znalezc lepszego od niego. jestem też zależna pienięznie bo nie pracuje tylko on i o kazda złotowke musze pytac. Mam tak dosyc zycia , nie wiem co mam robic.
lilyMooN
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 13:47

Re: mąż na mnie krzyczy

Postprzez Hadassa » 15 kwi 2013, o 19:17

Przepraszam, że pytam, pracujesz?? Jeżeli tak, to masz prawo do własnych pieniędzy....
Co do krzyczenia.. Może powinnaś reagować tak samo jak on...
Może by zobazył jak to wygląda z Twojej strony...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: mąż na mnie krzyczy

Postprzez elzbieta45 » 15 kwi 2013, o 19:39

zasługujesz na szacunek , nie jestes niewolnica .
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: mąż na mnie krzyczy

Postprzez erachan » 16 kwi 2013, o 07:36

Zrób coś z tym i to jak najszybciej bo będziesz tkwić tak w nieskończoność ,jak ja!
Uwierz że po 13 latach związku nie jest mi łatwiej.
erachan
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 5 lut 2013, o 14:13

Re: mąż na mnie krzyczy

Postprzez 456 » 16 kwi 2013, o 10:31

Związek to nie pan i niewolnica, te czasy przeminęły i im dłużej na to pozwalasz, tym ciężej będzie Ci się postawić. W związku są dwie osoby, każda ma prawo mieć własne zdanie, ale też trzeba liczyć się z drugą połówką... Już nie wspomnę o wzajemnym szacunku, zrozumieniu, kompromisach, czułościach...


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: mąż na mnie krzyczy

Postprzez Ewel Ina » 16 kwi 2013, o 15:25

Jezeli rozmowa nie pomaga to moze powinnas podjac jakies inne kroki, moze wyprowadzic sie do rodzicow lub przyjaciolki na jakis czas moze gdy Cie nie bedzie moze zrozumie przemysli, probuj wszystkiego nie dawaj sie tak nie zaslugujesz na to
Ewel Ina
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 22:34

Re: mąż na mnie krzyczy

Postprzez Something'sWrong » 20 kwi 2013, o 22:16

Kayira napisał(a):Przepraszam, że pytam, pracujesz?? Jeżeli tak, to masz prawo do własnych pieniędzy....


czytaj uwaznie zanim cos napiszesz. Pisala przeciez ze nie pracuje...
Co do problemu to wspolczuje, co ci poradzic nie wiem bo znam wiele podobnych sytuacji i zwykle nie konczyly sie one dobrze. Poszukaj moze wsparcia ze strony rodziny. Macie dzieci? Jesli tak to w jakim wieku?
Avatar użytkownika
Something'sWrong
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 20 kwi 2013, o 19:02

Re: mąż na mnie krzyczy

Postprzez elzbieta45 » 21 kwi 2013, o 07:40

jesli jest sie ponizanym to napewno nikomu nie jest z tym do smiechu i radosci . Ja bym niestety rozwiazała ten problem odejsciem . Bo nikt niema prawa ponizac krzyczec na drugiego czlowieka
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: mąż na mnie krzyczy

Postprzez bettti86 » 24 kwi 2013, o 11:02

ja na Twoim miejscu rozstałabym się z kimś kto traktuje tak innych ludzi, tym bardziej, ze później może być jeszcze gorzej
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: mąż na mnie krzyczy

Postprzez Biopiekno_pl » 29 kwi 2013, o 14:30

lilyMooN napisał(a):Już sobie nie daje rady...mąż ciągle na mnie krzyczy, poniza mnie, to co on powie to tak ma byc, on zawsze ma racje. Jest bardzo zadrosny, wiem ze mnie sprawadza. Najgorsze w tym jest to ze on obraza sie jak mały chlopiec, stroi minki tak jakbym mu coś zrobiła. Rozmowa nie pomaga, jezelii zaczynam to konczy sie kłotnia , zawsze mowi ze moge znalezc lepszego od niego. jestem też zależna pienięznie bo nie pracuje tylko on i o kazda złotowke musze pytac. Mam tak dosyc zycia , nie wiem co mam robic.


Najlepszym rozwiązaniem byłoby znaleźć pracę, uniezależnić się od męża. Fakt, iż nie zarabiasz może wpływać na to, jak postrzega swoją i Twoją rolę w Waszym małżeństwie. Inna sprawa, że nie jest to właściwe zachowanie. Zapewne sama zajmujesz się domem, dziećmi, o ile takowe macie.

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.
Biopiekno_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 19:14

Re: mąż na mnie krzyczy

Postprzez dzo » 29 kwi 2013, o 20:47

lilyMooN napisał(a):Już sobie nie daje rady...mąż ciągle na mnie krzyczy, poniza mnie, to co on powie to tak ma byc, on zawsze ma racje. Jest bardzo zadrosny, wiem ze mnie sprawadza. Najgorsze w tym jest to ze on obraza sie jak mały chlopiec, stroi minki tak jakbym mu coś zrobiła. Rozmowa nie pomaga, jezelii zaczynam to konczy sie kłotnia , zawsze mowi ze moge znalezc lepszego od niego. jestem też zależna pienięznie bo nie pracuje tylko on i o kazda złotowke musze pytac. Mam tak dosyc zycia , nie wiem co mam robic.


Przede wszystkim powinnaś znaleźć pracę i nie być od niego zależna.
Najgorsze co może być w związku to sytuacja gdzie jedna osoba pracuje i rządzi pieniędzmi a druga musi żebrać o każdą złotówkę.
Jak będziesz miała swoją kasę to nie będzie Ci łaski robił.
Kobieta nigdy nie powinna być uzależniona od faceta i jego kasy.
dzo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników