Mąż nastawia syna przeciwko mnie

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Mąż nastawia syna przeciwko mnie

Postprzez Dojot » 3 sie 2017, o 17:51

Mamy 4-letniego syna i mała córeczkę. Po urodzeniu córki mąż zaczął spędzać więcej czasu zz synem żeby nie poczuł się odrzucony bo ja nie mogę mu poświęcać tyle uwagi co wcześniej. Jak tylko mała śpi to bawię się z synem ale tata stał się bardziej "atrakcyjny" bo może go zabrać na rower, basen itp. Syn chce ostatnio spędzać czas tylko z tatą a mnie jakby przestał potrzebować.Tyle że mąż zaczął to wykorzystywać przeciwko mnie i jak się kłócimy to mówi mu na mnie różne rzeczy na mnie. Zresztą syn widzi jak mąż mnie czasami traktuje - krzyczy czy wyzywa. Na niego zresztą też krzyczy. Nie raz zdarzy mu się zaklnac przy dziecku.Wiele razy już z nim rozmawiałam i oczywiście on wie że źle robi ale dalej nic się nie zmienia. Dzisiaj mieliśmy jechać cała rodzina nad jezioro ale mąż od rana miał do mnie pretensje o wszystko i szukał zaczepki aż w końcu dostał swojego ataku szału. Więc powiedziałam mu że ja nigdzie z nim nie jadę skoro on tak mnie traktuje więc synowi powiedział że to wszystko moja wina że nie jedziemy bo to ja nie chcę jechać. Syn w płacz bo mi al obiecane. Mąż powiedział mu że pojadą sami "bez matki". Jak się pakowali to cały czas na mnie wrzeszczał a ja z małą córka na rękach. Jak już mieli wychodzić to wysłał syna do mnie żeby mały się zaputal nie czy jadę z nimi. (A n nawet sam z siebie się nie zastanawiał czyama też jedzie :(). Wytłumaczyl synowi że bardzo mi smutno i chciałabym z nami m jechać ale nie chcę z tata spędzac czasu. Na to mąż znowu dostał szału i powiedział ze w takim razie sama mam sobie jechać z dziećmi. Syn znowu w ryk bo przez mamę nie jedzie nad jezioro. W końcu pojechali sami...jak mam to wszystko synowi wytłumaczyć??
Dojot
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 sie 2017, o 17:26

Re: Mąż nastawia syna przeciwko mnie

Postprzez agaia » 13 sie 2017, o 16:05

Brzmi to trochę toksycznie... rozumiem, że tata spędzał więcej czasu z synem. Takie sytaucje się zdarzają, chociaż często rodzi się wtedy pomiędzy rodzicami dość dziwna sytuacja i zaczynają rywalizować o względy dzieci. Nie mam pojęcia, co możesz zrobić. Ale Twój mąż niestety manipuluje synem... W moim przekonaniu w tej sytuacji pozosatje jedynie szczera rozmowa z mężem. Musisz jakoś do niego dotrzeć i wyjaśnić, że nie można wykorzystywać dzieckaw konfliktach między Wami. W tej sytuacji dobro dziecka jest najważniejsze
agaia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 lip 2017, o 18:56
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron