Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez Ewelina » 24 wrz 2010, o 17:27

Mam pytanie: Czy według Was dziewczyny to, że mąż nie ma ochoty na seks z żoną z powodu ciąży jest normalne? Czy Wy będąc w takiej sytuacji potrafiłybyście to zrozumieć, uszanować i czekać cierpliwie miesiącami aż sytuacja się zmieni? Ja właśnie jestem w takiej sytuacji i nie mogę tego zrozumieć. Wspomnę jeszcze że jesteśmy dwa miesiące po ślubie, co wcale mi nie pomaga, bo aż boje się pomyśleć co będzie dalej.
Bardzo proszę o Wasze opinie.
Ewelina
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez jagoda » 27 wrz 2010, o 15:26

Jeżeli ciąża nie wymaga powstrzymywania się od współzycia seksualnego to jak najbardziej a wręcz wskazane jest uszczęśliwianie nie tylko przyszłej mamy ale i także dzieciątka które prawdopodobnie w tym czasie również bardzo dobrze się czuje :) warto porozmawiać z partnerem moze obawy związane z tym że nosisz pod sercem dziecko są tak wielkie że boi się je skrzywdzić trzeba z nim porozmawiać wytłumaczyć co i jak wszystko na spokojnie a na pewno się ułoży, życzę powodzenia
jagoda
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez ABCbielizny » 30 wrz 2010, o 12:39

Witam Wszystkich:) Moja dobra przyjaciółka miała bardzo podobny problem,mąż nie chciał się kochać z powodu jej ciaży. Jak się potem okazało czuł leki niesmak,nie mógł czerpać z seksu tyle przyjemnosci mają na uwadze że w brzuchu żony znajduje się dziecko. Myślę że powinnaś szczerze porozmawiać ze swoim partnerem. Powiedz mu o swoich obawach. Na pewno wszystko sobie wyjaśnicie.
ABCbielizny
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez basinka » 13 lip 2011, o 14:15

porozmawiaj z mezem moze on sie boji ze zrobi dzisiowi kuku
basinka
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez lidka86 » 24 sty 2012, o 11:05

a może boi się że zrobi krzywdę dzidziusiowi..? porozmawiaj z mężem
lidka86
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez Justyna 32 » 24 sty 2012, o 14:06

Zgadzam się z poprzedniczkami. Ja też miałam ten problem. Mój mąż bał się kochać bo myślał,że zrobi krzywdę dzidzi. Zabierz go ze sobą do ginekologa i porusz ten temat przy lekarzu. Opowie wam wszystko o współżyciu w ciąży. Ja tak zrobiłam i mój mąż od razu zaczął się inaczej zachowywać :sex1
Justyna 32
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez lidka86 » 24 sty 2012, o 14:54

doskonały pomysł... ginekolog najlepiej wytłumaczy obawy jeśli twój mąz je ma. ale najpierw z nim szczerze porozmawiaj
lidka86
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez katasha7 » 25 sty 2012, o 21:53

no mój mąż jak miałam już wielki brzuszek tez nie chciał się kochać bo się dziwnie czuł i bał o małą.

Nam pomógł artykuł w jakiejś mamusiowej gazetce hehe fajny tam tekst był że jak rodzice się kochają to dzidzi jest przyjemnie bo się ją wtedy buja hehehe
katasha7
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez lidka86 » 26 sty 2012, o 14:19

katasha7 napisał(a):no mój mąż jak miałam już wielki brzuszek tez nie chciał się kochać bo się dziwnie czuł i bał o małą.

Nam pomógł artykuł w jakiejś mamusiowej gazetce hehe fajny tam tekst był że jak rodzice się kochają to dzidzi jest przyjemnie bo się ją wtedy buja hehehe



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: BRAWA DLA AUTORA ARTYKUŁU
lidka86
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez nesca » 27 sty 2012, o 14:44

myśmy "bujali" naszego aż do porodu, mój mąż nie miał z tym żadnych problemów, to ja się wiecznie zastanawiałam, jak ja się mogę mu podobać z arbuzem z przodu. Ale szalał za mną, przed w trakcie i po ciąży :)
Myślę, że warto rozmawiać z facetem,. żeby się dowiedzieć czy jemu chodzi o kwestie medyczne, czy o fakt dziecka (zeby nic się nie stało), czy o wygląd kobiety (może też się tak zdarzyć). Przede wszystkim jednak to chyba kwestia dojrzałości człowieka i jego wiedzy na ten temat.
nesca
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 sty 2012, o 14:34

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez mpmania » 27 sty 2012, o 18:16

Dziewczyny pomóżcie.mój chłopak zaprosił mnie na seks randkę.seks uprawiałam tylko raz w życiu.nie wiem czy go zadowole.seks uprawiam tak,mówię do niego czułe słówka i powoli zaczynam go rozbierać.potem całuje go.on zaczyna mnie rozbierać i lecimy pod prysznic.pod prysznicem on maca moje piersi,ja jego pośladki,przy tym się całujemy gdyż stoję do niego tyłem.z prysznica leci ciepła woda.on namydla swoją rękę ja w tym czasie nakładam mu delikatnie prezerwatywe.on swoją namydloną rękę wkłada mi pomiędzy moje pośladki.pieści je.całując się,masując i piesząc dochodzimy do łóżka.on wkłada do mojej szparki swój palec.pieści moją cipk*,potem robimy pozycję na pieska i 69.leże na nim.on wylizuje moją cipk* ,ja sse jego kuktas*.jesteśmy spoceni i zmęczeni więc znów idziemy pod prysznic.robimy to co na początku potem on wkłada swojego kuktas* do mojej cipk*.zaczynam go ujeżdżać.czujemy się świetnie.potem różne pieszczoty potem znów go ujeżdżam i kończmy tym że ja go myje a on mnie.potem idziemy do łóżka i tam się pieścimy i całujemy.piszcie co mogę robić dodatkowo lub czego nie.

Uśmiech na twarzy a w sercu ból to najtrudniejsza z ludzkich ról.
mpmania
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 sty 2012, o 13:36

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez dzo » 27 sty 2012, o 19:08

mpmania napisał(a):Dziewczyny pomóżcie.mój chłopak zaprosił mnie na seks randkę.seks uprawiałam tylko raz w życiu.nie wiem czy go zadowole.seks uprawiam tak,mówię do niego czułe słówka i powoli zaczynam go rozbierać.potem całuje go.on zaczyna mnie rozbierać i lecimy pod prysznic.pod prysznicem on maca moje piersi,ja jego pośladki,przy tym się całujemy gdyż stoję do niego tyłem.z prysznica leci ciepła woda.on namydla swoją rękę ja w tym czasie nakładam mu delikatnie prezerwatywe.on swoją namydloną rękę wkłada mi pomiędzy moje pośladki.pieści je.całując się,masując i piesząc dochodzimy do łóżka.on wkłada do mojej szparki swój palec.pieści moją cipk*,potem robimy pozycję na pieska i 69.leże na nim.on wylizuje moją cipk* ,ja sse jego kuktas*.jesteśmy spoceni i zmęczeni więc znów idziemy pod prysznic.robimy to co na początku potem on wkłada swojego kuktas* do mojej cipk*.zaczynam go ujeżdżać.czujemy się świetnie.potem różne pieszczoty potem znów go ujeżdżam i kończmy tym że ja go myje a on mnie.potem idziemy do łóżka i tam się pieścimy i całujemy.piszcie co mogę robić dodatkowo lub czego nie.


Ty se kurwa jaja robisz ??
dzo
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez mpmania » 31 mar 2012, o 23:40

Ja jaj to nie chce mieć tylko pytam się o coś

Uśmiech na twarzy a w sercu ból to najtrudniejsza z ludzkich ról.
mpmania
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 sty 2012, o 13:36

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez dzo » 3 kwi 2012, o 19:01

to podaj jeszcze jakieś szczegóły jak Ci liże i takie tam :evil:

Twój post jest tak wulgarny że szkoda gadać
dzo
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez lidka86 » 11 maja 2012, o 14:06

nesca napisał(a):myśmy "bujali" naszego aż do porodu, mój mąż nie miał z tym żadnych problemów, to ja się wiecznie zastanawiałam, jak ja się mogę mu podobać z arbuzem z przodu. Ale szalał za mną, przed w trakcie i po ciąży :)
Myślę, że warto rozmawiać z facetem,. żeby się dowiedzieć czy jemu chodzi o kwestie medyczne, czy o fakt dziecka (zeby nic się nie stało), czy o wygląd kobiety (może też się tak zdarzyć). Przede wszystkim jednak to chyba kwestia dojrzałości człowieka i jego wiedzy na ten temat.

UWIELBIAM TWOJĄ WYPOWIEDZ:)
lidka86
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez nina19 » 8 sie 2012, o 13:17

Na pewno boi się o Ciebie i dziecko. Porozmawiaj z nim.
nina19
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez nina19 » 8 sie 2012, o 13:21

dzo napisał(a):
mpmania napisał(a):Dziewczyny pomóżcie.mój chłopak zaprosił mnie na seks randkę.seks uprawiałam tylko raz w życiu.nie wiem czy go zadowole.seks uprawiam tak,mówię do niego czułe słówka i powoli zaczynam go rozbierać.potem całuje go.on zaczyna mnie rozbierać i lecimy pod prysznic.pod prysznicem on maca moje piersi,ja jego pośladki,przy tym się całujemy gdyż stoję do niego tyłem.z prysznica leci ciepła woda.on namydla swoją rękę ja w tym czasie nakładam mu delikatnie prezerwatywe.on swoją namydloną rękę wkłada mi pomiędzy moje pośladki.pieści je.całując się,masując i piesząc dochodzimy do łóżka.on wkłada do mojej szparki swój palec.pieści moją cipk*,potem robimy pozycję na pieska i 69.leże na nim.on wylizuje moją cipk* ,ja sse jego kuktas*.jesteśmy spoceni i zmęczeni więc znów idziemy pod prysznic.robimy to co na początku potem on wkłada swojego kuktas* do mojej cipk*.zaczynam go ujeżdżać.czujemy się świetnie.potem różne pieszczoty potem znów go ujeżdżam i kończmy tym że ja go myje a on mnie.potem idziemy do łóżka i tam się pieścimy i całujemy.piszcie co mogę robić dodatkowo lub czego nie.


Wiesz co możesz dodatkowo zrobić?
Założyć sobie konto na stronie z opowiadaniami erotycznymi i będzie git !!!
Żałosne.h
nina19
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez nina19 » 8 sie 2012, o 13:29

dzo napisał(a):to podaj jeszcze jakieś szczegóły jak Ci liże i takie tam :evil:

Twój post jest tak wulgarny że szkoda gadać


A ty Dzo, weź się uspokój.
Mówisz, że jej test jest wulgarny, a sama przeklinasz!
Jak ty możesz być moderatorką. Zauważyłam, że wiele kobiet tutaj ma z Tobą problemy. Owszem jej wypowiedź była karygodna, ale żeby moderatorka się tak zachowywała to już przesada. Skąd Ty się wzięłaś dziewczyno !
nina19
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez Tinuviel » 8 sie 2012, o 15:37

nina19 napisał(a):
dzo napisał(a):to podaj jeszcze jakieś szczegóły jak Ci liże i takie tam :evil:

Twój post jest tak wulgarny że szkoda gadać


A ty Dzo, weź się uspokój.
Mówisz, że jej test jest wulgarny, a sama przeklinasz!
Jak ty możesz być moderatorką. Zauważyłam, że wiele kobiet tutaj ma z Tobą problemy. Owszem jej wypowiedź była karygodna, ale żeby moderatorka się tak zachowywała to już przesada. Skąd Ty się wzięłaś dziewczyno !


Masz rację. Nie chcę prowokować kłótni, ale dla mnie większość tekstów Dzo są bardzo obraźliwe i wulgarne. A nawet jak już nie przeklina to i tak da się odczytać jej wiadomości jako ironiczne. Jak dla mnie moderator powinien być wzorem do naśladowania. Zarejestrowałam się na tym forum by się wymieniać doświadczeniami, a nie by uczestniczyć w kłótniach... Przykre jest to jak zagląda się w większość wątków tutaj i spotykam się z niepoprawnymi komentarzami moderatorki.
Wiadomość tej dziewczyny była faktycznie zbyt wulgarna, ale myślę, że prędzej była napisana dla żartów (mam nadzieję). Dlatego takie jednorazowe wiadomości da się przemilczeć. Ale oczy aż bolą od postów moderatorki... :/

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez nina19 » 9 sie 2012, o 10:14

Najśmieszniejsze jest to, że ona czepia sie innych, że się kłucą, a sama codziennie kłutnie wywołuje.
Mnie to się czepiała już kilka razy o gówna.
nina19
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez dzo » 14 sie 2012, o 18:53

macie z tym jakiś problem czy jak ? 8-)

nina19 Ty się miej na baczności bo zauważyłam, że się ostatnio każdego czepiasz ;)
dzo
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez nina19 » 14 sie 2012, o 22:07

dzo napisał(a):macie z tym jakiś problem czy jak ? 8-)

nina19 Ty się miej na baczności bo zauważyłam, że się ostatnio każdego czepiasz ;)



Haha prawda boli co nie?
Nie tylko ja uważam, że nie jesteś w porządku.
nina19
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez dzo » 15 sie 2012, o 14:09

chyba popadnę w depresję z tego powodu :lol: :lol: :lol: :lol:
dzo
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez nina19 » 15 sie 2012, o 22:43

Aż tak źle?
Oj to przepraszam, nie chciałam Cię aż do takiego stanu doprowadzić.
nina19
 

Re: Mąż nie chce się ze mną kochać,bo jestem w ciąży

Postprzez Bianka » 24 sie 2012, o 12:17

Na początku bałam się , że kochając się „uszkodzimy” nasze dziecko. Ale poszperałam trochę w sieci i znalazłam parę informacji o tym, że seks w ciąży wcale nie szkodzi dziecku. Dowiedziałam się nawet, na http://dzidziusiowo.pl/ciaza-i-porod/ci ... ks-w-ciazy, jakie pozycje są dozwolone w ciąży… a ponieważ rozpoczynam drugi trymestr to pozwalamy sobie z mężem na małe szaleństwa :fallinlove
Bianka
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]