prosze o rady

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

prosze o rady

Postprzez patooosiaczek91 » 10 paź 2012, o 19:23

witam wszystkie panie.
mam maly problem i chcialabym abyscie mi pomogly :)
ponad miesiac temu odstawilam tabletki antykoncepcyjne.
wspolzyje z moim narzeczonym, zdarzylo sie nawet w dni plodne patrzac na kalendarzyk.
od ponad tygodnia strasznie bola mnie brodawki sutkowe.
jestem jakos bardziej senna i nic mi sie nie chce..
a dzis mialam dostac okres. zawsze mialam bardzo regularnie nawet wiedzialam o ktorej godzinie moge sie spodziewac miesiaczki. a teraz nic. powiedzcie czy to przez odrzucenie tabletek, czy moze ciaza?
patooosiaczek91
 

Re: prosze o rady

Postprzez patooosiaczek91 » 10 paź 2012, o 19:40

dodam jeszcze ze zawsze pare dni przed okresem moje piersi byly bardzo nabrzmiale a teraz nic, tylko ten bol brodawek. w ogole nie zapowiada sie na przyjscie okresu.
kobietki co o tym myslicie ? :)
patooosiaczek91
 

Re: prosze o rady

Postprzez RougeBloo » 10 paź 2012, o 20:35

Jeśli podejrzewasz ciążę, zrób test ;) Albo nawet i dwa, albo idź do ginka :D On prawdę Ci powie.

To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące.

KOCHAM!
♥♥♥
Obrazek
Avatar użytkownika
RougeBloo
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 17:05

Re: prosze o rady

Postprzez patooosiaczek91 » 10 paź 2012, o 20:44

tak wiem mam taki zamiar. ale chcialabym wiedziec czy moze ktos mial taki przypadek zeby juz w pierwszym miesiacu po odstawieniu tabletek byla ciaza. czy jest to mozliwe?
patooosiaczek91
 

Re: prosze o rady

Postprzez Cierbikowska » 11 paź 2012, o 16:32

Testy ciążowe nie bolą, serio :P
Cierbikowska
 

Re: prosze o rady

Postprzez patooosiaczek91 » 11 paź 2012, o 19:09

falszywy alarm kobietki. okres dzis sie pojawil. co prawda taki jakis lichy ale jest. test tez zrobilamdzis rano i wyszedl negatywny. no coz trzeba troszke poczekac i starac sie dalej. :)
patooosiaczek91
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]