Medycyna Estetyczna

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez loka09 » 25 lis 2021, o 21:57

Nie wiem czy to się do tego zalicza, ale jeśli chodzi o makijaż permanentny to ja mogę polecić Magdalenę Bąk w Warszawie. Pani Magda to świetna linergistka: dokładna, nie spieszy się i nie puści z fotela dopóki nie będzie miała pewności że wszystko jest na tip top
loka09
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 lis 2021, o 22:17

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez granika » 10 sty 2022, o 13:51

Ja w zeszłym miesiącu postanowiłam zapisać się na kilka zabiegów które miały na celu poprawę mojego wyglądu a przede wszystkim samopoczucia. Wybrałam tutaj centrum medyczne damiana i zdecydowanie nie żałuję, bo wyglądam i czuję się znacznie bardziej atrakcyjniej.
granika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 lis 2021, o 12:33

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez JoannaWu » 14 sty 2022, o 16:23

Znacie jakieś małoinwazyjne zabiegi na zmarszczki? Jestem z okolic Wrocławia może wiecie do jakiej kosmetyczki lub kliniki udać się najlepiej? Ja nie mam żadnego doświadczenia
JoannaWu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 sty 2022, o 16:07

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez werka » 28 sty 2022, o 15:27

Ja ostatnio korzystałam z "wampirzego" liftingu :) pozwoliłam się ostrzyknąć w https://bienkowscyclinic.pl/ osoczem bogatopłytkowym i efekt jest sto razy lepszy niż botoks. Na pewno dłużej się trzyma. Osobiście jestem bardzo zadowolona, bo zmarszczki z twarzy zniknęły i wyglądam dużo młodziej. Trzeba korzystać z takich zabiegów, warto sobie poprawić humor oraz wygląd.
werka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 8 kwi 2021, o 16:12

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Marcelina32 » 28 sty 2022, o 16:45

JoannaWu napisał(a):Znacie jakieś małoinwazyjne zabiegi na zmarszczki? Jestem z okolic Wrocławia może wiecie do jakiej kosmetyczki lub kliniki udać się najlepiej? Ja nie mam żadnego doświadczenia
Ja chodzę na zabiegi medycyny estetycznej do kliniki Unident Union Dental Spa. Bardzo polecam
Marcelina32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 sty 2022, o 16:42

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Marcelina32 » 28 sty 2022, o 16:47

werka napisał(a):Ja ostatnio korzystałam z "wampirzego" liftingu :) pozwoliłam się ostrzyknąć w https://bienkowscyclinic.pl/ osoczem bogatopłytkowym i efekt jest sto razy lepszy niż botoks. Na pewno dłużej się trzyma. Osobiście jestem bardzo zadowolona, bo zmarszczki z twarzy zniknęły i wyglądam dużo młodziej. Trzeba korzystać z takich zabiegów, warto sobie poprawić humor oraz wygląd.

Też miałam robiony ten zabieg i potwierdzam że jest super! Robiłam w klinice Unident we Wrocku
Marcelina32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 sty 2022, o 16:42

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez marlena77 » 29 sty 2022, o 17:26

Ja zrobiłam sobie zabieg depilacji laserowej u dr. Żukowskiej z Łodzi od dawna mnie siostra namawiała i w końcu sie zdecydowałam, dziewczyny rewelacja polecam każdej z was.
marlena77
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 20 lip 2021, o 20:40

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez madona » 28 kwi 2022, o 00:54

JoannaWu napisał(a):Znacie jakieś małoinwazyjne zabiegi na zmarszczki? Jestem z okolic Wrocławia może wiecie do jakiej kosmetyczki lub kliniki udać się najlepiej? Ja nie mam żadnego doświadczenia


Jeżeli chodzi o Wrocław to zajrzyj do magicznej kliniki, oni przyjmują przy ul. Kamieńskiego 61A, gabinet nazywa się perfect glamour. Myślę, że warto. Robią tam różne zabiegi nie tylko botoks i kwas, także na pewno będą w stanie Ci coś doradzić.
madona
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 12:44

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez jadźkax » 28 kwi 2022, o 01:07

Dziewczyny a mnie zastanawia, czy warto zrobić dolinę łez i czy to w ogóle działa, czy lepiej się wstrzymać? Niektóre laski na forum piszą, że efekt jest niezadowalający i wyglądają gorzej. No, ale to chyba zależy od indywidualnych preferencji.
jadźkax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 lut 2021, o 15:57

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez alex1234 » 28 kwi 2022, o 15:20

jadźkax napisał(a):Dziewczyny a mnie zastanawia, czy warto zrobić dolinę łez i czy to w ogóle działa, czy lepiej się wstrzymać? Niektóre laski na forum piszą, że efekt jest niezadowalający i wyglądają gorzej. No, ale to chyba zależy od indywidualnych preferencji.


No różnie to może być i nie zawsze zależy to od kompetencji lekarza czy wstrzykiwanego preparatu, a niektórzy tego nie rozumieją. Organizm na ciało obce może zareagować bardzo różnie, czasami chwilę trzeba poczekać, żeby uzyskać dobry efekt.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez madona » 28 kwi 2022, o 19:32

Dolina łez to też moja zmora, probowałam różnego rodzaju kremów, masaży twarzy i nie za bardzo to coś dało. W końcu zdecydowałam się na wypełnianie kwasem hialuronowym i t dało efekt.
madona
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 12:44

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez melaniaa » 29 kwi 2022, o 12:22

madona napisał(a):
JoannaWu napisał(a):Znacie jakieś małoinwazyjne zabiegi na zmarszczki? Jestem z okolic Wrocławia może wiecie do jakiej kosmetyczki lub kliniki udać się najlepiej? Ja nie mam żadnego doświadczenia


Jeżeli chodzi o Wrocław to zajrzyj do magicznej kliniki, oni przyjmują przy ul. Kamieńskiego 61A, gabinet nazywa się perfect glamour. Myślę, że warto. Robią tam różne zabiegi nie tylko botoks i kwas, także na pewno będą w stanie Ci coś doradzić.


Wybieram się do Magicznej Kliniki na bursztynowe odmładzanie skóry, jestem ciekawa czy może ktoś był na podobnym zabiegu. Moja skora chce regeneracji, widać, że traci elastyczność, więc najwyższy czas o nią trochę zadbać. Jakie zabiegi proponujecie, polecacie na odmładzanie? Chętnie poczytać.
melaniaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 kwi 2022, o 12:20

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez klaudiakkk22 » 29 kwi 2022, o 15:49

Ja byłam ostatnio w Esderm na zabiegu falami radiowymi, na napinaniu tkanek na twarzy i jestem bardzo zadowolona z efektów. To świetne centrum medyczne.
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez jadźkax » 2 maja 2022, o 10:04

Falami radiowymi? To ciekawe, ale czy to działa?
jadźkax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 lut 2021, o 15:57

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez dominika10 » 30 maja 2022, o 11:33

Ja ostatnio korzystałam z botoxu w Esderm i jestem bardzo zadowolona. Mili specjaliści i co najważniejsze wspaniałe efekty, dokładnie takie jak chciałam.
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Jafra » 17 lis 2022, o 10:28

A nie boicie się korzystać z takich zabiegów? Wiele się słyszy o negatywnych skutkach.
Jafra
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 11:15

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Tama » 17 lis 2022, o 10:47

Po prostu musisz iść do dobrego gabinetu, tam gdzie zabieg przeprowadza doświadczony personel i w którym używają najwyższej jakosci produktów. Jeśli myślisz o wypełnieniu zmarszczek, to najlepszym wyborem będzie zabieg z kwasem hialuronowym Hafiller. Jest to kwas medyczny, bardzo czysty, przechodzi proces potrójnej sterylizacji, ma opatentowany system nieprzemieszczania się z miejsca podania. Zgłoszony do Urzędu Wyrobów Medycznych. Dostepny w 5 rodzajach - dany rodzaj wybiera się zależnie od wielkości zmarszczek.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez kowbojka » 11 sty 2023, o 22:35

Ja dzięki medycynie estetycznej czuje się o wiele lepiej. Po prostu zabiegi wpłynęły nie tylko korzystanie na moją skórę, ale też na poczucie wartości :) Chodzę regularnie na zabiegi do dr Anity Olek w Olmedical i ostatnio poddałam się zabiegowi z nićmi liftingującymi. Efekt jest WOW! Pani doktor to prawdziwa specjalistka w tej dziedzinie.
kowbojka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 sty 2023, o 22:35

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Willga » 2 kwi 2023, o 13:25

Jeśli chodzi o wygładzanie zmarszczek warto jechać do kliniki Dermed w Łodzi i dr Doroty Żukowskiej
Willga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2 kwi 2023, o 13:22

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez Halirala » 20 kwi 2023, o 11:50

U mnie od paru lat pomaga botox. Korzystam z usług Esderm i zawsze tam wykonuję swoje zabiegi upiększające. Uważam, że to najlepsze do tego miejsce, mam do nich pełne zaufanie.
Halirala
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 21 mar 2023, o 11:17

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez lesley » 21 kwi 2023, o 11:29

Uważam, że warty uwagi jest również salon kosmetyczny warszawa ze względu na szeroką ofertę różnorodnych zabiegów i to nie tylko dla pań, ale także panów. Warto także sprawdzać aktualne promocje bo można dużo taniej załapać się na jakieś fajne zabiegi
lesley
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 cze 2018, o 21:25

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez zamszowa » 20 sie 2023, o 21:02

Korzystanie z usług medycyny estetycznej staje się co raz bardziej popularne w naszym kraju. Nie ma się co dziwić ponieważ na dzień dzisiejszy mamy przecież ogromne możliwości. Pytanie tylko czym kierować się przy wyborze usługodawcy. W pierwszej kolejności musimy uważać na różnego rodzaju osoby po szkoleniach, wykonujące to odpowiedzialne zadanie we własnym zakresie. Wystarczy poczytać na temat takich usług by szybko otrzeźwieć. Szukanie oszczędności w tym zakresie nie ma sensu, dlatego tylko renomowane kliniki takie jak - https://paparazzi.clinic zaoferują nam to czego szukamy. Zresztą wystarczy spojrzeć na opinie zadowolonych klientek.
zamszowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 gru 2019, o 15:31

Re: Medycyna Estetyczna

Postprzez krystyna_malec » 22 wrz 2023, o 10:54

certyfikowane_piekno napisał(a):Dziewczyny, wiecie czym zajmuje się medycyna estetyczna? Chodzicie do lekarzy medycyny estetycznej?


Ostatnio miałam przyjemność korzystać z usług salonu medycyny estetycznej w Poznaniu Dr. Kopczyńskiego, który zasługuje na szczególną uwagę. Zespół specjalistów jest niezwykle doświadczony i dba o każdy detal, aby pacjenci czuli się komfortowo i zadowoleni z efektów. Oferta jest naprawdę szeroka, począwszy od różnego rodzaju zabiegów na twarz, aż po zaawansowane metody odmładzania. Nie tylko wysoki poziom usług, ale i przyjemna atmosfera sprawia, że wraca się tam chętnie. Jeżeli jesteście z Poznania lub okolic i zastanawiacie się nad jakimkolwiek zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej, https://drkopaczynski.pl/ to miejsce, które warto rozważyć.
krystyna_malec
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 wrz 2023, o 10:36
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]